Nagroda za uczestnictwo w Gildii

  • Mam pytanie odnośnie codziennego odbieranie Medali Męstwa. Za 30 odbiorów można dostać 4 medale męstwa, jeśli będę mieć dzień przerwy to licznik dalej spada do 1 medalu możliwego do odbioru i trzeba od nowa nabijać większą ilość medali codziennym odbieraniem? Drugie pytanie wystarczy 20 poziom gildii, żeby wymieniać medale na żywioły?

    :w00t::w00t::w00t::w00t::w00t::w00t::w00t::w00t:

  • Hej,

    1. tak, tutaj ważna jest systematyczność - jeśli jednego dnia zawalisz to następnego dnia zaczynasz od 1.

    2. Nie, zwoje żywiołu dostępne są od 21lvl'a gildii. Zwoje zmiany i zwoje klątwy od 24lvl'a.

  • trzeba od nowa nabijać większą ilość medali codziennym odbieraniem?

    To trzeba tylko jednego dnia "nabić" i następnego już dostajesz odpowiednio zwiększoną liczbę medali.

    Chunjo górą!

    Sell dodania, cofki, zmianki żywiołów! [1w/1w/3w] [18%+ 40w]

  • Mam pytanie odnośnie codziennego odbieranie Medali Męstwa. Za 30 odbiorów można dostać 4 medale męstwa, jeśli będę mieć dzień przerwy to licznik dalej spada do 1 medalu możliwego do odbioru i trzeba od nowa nabijać większą ilość medali codziennym odbieraniem? Drugie pytanie wystarczy 20 poziom gildii, żeby wymieniać medale na żywioły?

    1. Tak.

    2. Musi być 21 poziom gildii, do zmiany i cofania 24

    https://pl-wiki.metin2.gamefor…dex.php/Medal_M%C4%99stwa

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • WIKI podaje znów co innego, że ilość medali zależy ile osób w jeden dzień odbierze medal.

    pisałeś ze dostawałeś po 4 medale za 30 kont
    W poniedziałek odbierasz na wszystkiech kontach pierwszy raz dostajesz po 1, ale następnego dnia dostajesz juz po 4, któregoś dnia nie odbierasz, następnego odbierasz na wszystkich po 1 medalu, a od następnego dnia z powrotem juz po 4, aż do kolejnej przerwy.
    W skrócie ile zrobisz postaci dnia poprzedzającego dostajesz tyle medali w następny dzien

  • WIKI podaje znów co innego, że ilość medali zależy ile osób w jeden dzień odbierze medal.

    Tak to właśnie działa, tylko liczy się ile postaci odebrało medale poprzedniego dnia. Jeśli załóżmy jednego dnia medale odbierze 70 postaci (wszystkie dostaną po 1), to następnego dnia będzie się dostawało po 13 medali, nieważne czy odbierze się na 1, 10 czy 70 postaci. "Dzień" jak coś resetuje się o 05:00.

    Chunjo górą!

    Sell dodania, cofki, zmianki żywiołów! [1w/1w/3w] [18%+ 40w]

  • WIKI podaje znów co innego, że ilość medali zależy ile osób w jeden dzień odbierze medal.

    No tak, ilość medali męstwa jest zależna od tego na ilu postaciach odebrałeś dnia poprzedniego.

    Przykładowo zaczynasz dzisiaj, odbierasz na 70 postaci i na każdej z nich dostajesz po 1 medalu męstwa - jutro gdy będziesz odbierać dostaniesz po 13.

    Jeśli jutro zawalisz i odbierzesz np. tylko na 30stu postaciach to otrzymasz 5 medali męstwa na postać pojutrze.


    Poniżej tabelka, którą również możesz podejrzeć w grze najeżdżając myszką na przycisk "Nagroda za uczestnictwo"


    Do podanych niżej ilości dolicz +1 medal męstwa, ponieważ 1 medal męstwa jest zawsze gwarantowany a dodatkowe ilości medali umieszczone w tabelce to tzw. nagroda za uczestnictwo, która jest doliczana do stałej wartości (gwarantowanej = 1)


    1-19 1 sztuka
    20-29 2 sztuki
    30-39 4 sztuki
    40-49 6 sztuk
    50-59 8 sztuk
    60-69 10 sztuk
    70+ 12 sztuk
  • Ja źle zrozumiałem na początku ten opis.... Byłem przekonany że to liczy się na jedną postać jak codziennie się loguje to z czasem zwiększa się ilość przyznawanych medali, a dopiero na WIKI ten opis lepiej wszystko rozjaśnia.


    Wbiłem gildi 20 poziom ale wbicie 21 poziom to jakiś kabaret

    Codziennie muszę przynajmniej 50 postaciami oddawać 1k expa przez 90 dni żeby wbić 21 poziom...

    :w00t::w00t::w00t::w00t::w00t::w00t::w00t::w00t:

  • Wbiłem gildi 20 poziom ale wbicie 21 poziom to jakiś kabaret

    Codziennie muszę przynajmniej 50 postaciami oddawać 1k expa przez 90 dni żeby wbić 21 poziom...

    Da się wbić na mniejszej ilości kont, ale to juz troche trwa, tutaj trzeba być cierpliwym ;)

  • Ja źle zrozumiałem na początku ten opis.... Byłem przekonany że to liczy się na jedną postać jak codziennie się loguje to z czasem zwiększa się ilość przyznawanych medali, a dopiero na WIKI ten opis lepiej wszystko rozjaśnia.


    Wbiłem gildi 20 poziom ale wbicie 21 poziom to jakiś kabaret

    Codziennie muszę przynajmniej 50 postaciami oddawać 1k expa przez 90 dni żeby wbić 21 poziom...

    Jak na pasywny czysty zarobek to i tak za krotko

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Pabel, już chyba wiesz skąd się bierze cena żywiołów, prawda? :)

    Jeżeli w jakikolwiek sposób współpracowałeś ze mną w grze (handel, dodania, zmianki) proszę o zostawienie opinii w sekcji komentarzy co buduje swego rodzaju wizytówkę i ułatwia zweryfikowanie mojej wiarygodności. Z góry Dziękuję ;)


    Kontakt:

    -GG: 9156778

    -Discord: Vytautas#7927

    -gra: VytautasOri <-Jinno s. Polska

    Profil na FB: Vytautas Metin2

    Serwer handlowo/ogłoszeniowy DS: Serwer DisCord

  • SauBaar

    Closed the thread.