DMG BM METKI

• Witam, jakie eq najlepsze aby zwiększyć dmg w metki w zaklętym lesie? Domyslam się, że lepszy miecz i alchemia by pomogła ale jest może jakiś inny przedmiot w eq który poprawiły ten atak? Np. czy któreś buty bądź biżuteria pomogłyby?

• Buty ogniste na potwory,

naszyjnik z łez + 8 metki

SPRZEDAM / WYMIENIĘ na SAMOSIE :

W/w przedmioty wystawione są na aukcjach, jbc to PW.

• Tak jak wyżej, hełm na dmg +9, pet bo nie wiem czy tam masz z berkiem i mobami, zbroja dmg, pas moby, eq z wartością ataku w 6/7 lub broń i nasior 8 metki np

• Berek w pecie jest!

Czyli trzeba bawić się w mixowanie 6 i 7 bonu i dodawanie... dzięki. A czy np. szmaragdowe kolczyki ze średnimi to dobry pomysl? czy to nie pomoże za wiele? Cały czas jade na ebonitowych i nie jestem pewien czy nie powininem ich dawno już wymienić

• Szmaragdowe kolce +8

Odpady serwera Polska: BractwoPLS03, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax

Rapoman

Zavaba

BufWijnika

UtraconyNick

ElAmigaMan

Seymian

Lenofi

Wendeska

CityUnivers

RapoMan77

MijiaDziunia

Dinkley

Milene97

Rolniqs

YuaMai

Sasankia

ImSoHigh

WeeQ

Drek

NADJA083

Habos69

VinTerTos

Dragonite

• Berek w pecie jest!

Czyli trzeba bawić się w mixowanie 6 i 7 bonu i dodawanie... dzięki. A czy np. szmaragdowe kolczyki ze średnimi to dobry pomysl? czy to nie pomoże za wiele? Cały czas jade na ebonitowych i nie jestem pewien czy nie powininem ich dawno już wymienić

Zdecydowanie powinienes wymienic :) Tylko pamiętaj że w przypadku szmaragdowych kolcy przetopy są dość drogie a zeby te kolce mialy sens to pasuje te przetopy wkladac :D

• Przetestuj kolczyki z łez. Jesteś BM a one dodają dodatkowo kryta jak bijesz bez buffa finalnie powinny dawać +- jak szmaragdy dzięki krytowi

• Jesli masz tylko berka w pecie to rozkmin łowce potworow. Duzy wydatek, ale warto. Tak jak koledzy wczesniej pisali.

Szmaragdy 8

Helm Dmg

Buty na mobki

Zbroja na mobki (zalezy od lvla tak naprawde jaki juz masz)/ zbroja z wartoscia ataku

Naszyjnik i branza na 54 +9 z jakimis krytykami/szyciami.

Przydalby sie rowniez buff z pomoca smoka :D

Wartosc ataku w 6/7 to drozszy temat. Zalezy w co bys mierzyl. Mysle ze 35 wart to sensowne minimum.
    No i bon 6 metki wzwyż

Moze jeszcze rosy/dlonie kryta/szycia ? :P

• Okej czyli troche wydatków mnie czeka, dzięki wielkie, to jeszcze jakie bony w tych kolczykach szmaragdowych najlepiej? Obstawiam że napewno diabły, a inne jakie mile widziane?

• Okej czyli troche wydatków mnie czeka, dzięki wielkie, to jeszcze jakie bony w tych kolczykach szmaragdowych najlepiej? Obstawiam że napewno diabły, a inne jakie mile widziane?

na metki zadnych diablow nie potrzebujesz, lepiej bylobby miec wartosc w 6/7 no ale wtedy cena jest o wiele wyzsza. Poza tym w kolcach nie masz bonow uzytecznych do metkow

Odpady serwera Polska: BractwoPLS03, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax

Rapoman

Zavaba

BufWijnika

UtraconyNick

ElAmigaMan

Seymian

Lenofi

Wendeska

CityUnivers

RapoMan77

MijiaDziunia