Mental w lesie

  • Cześć, jak powinienem ubrać mentala do lasu żeby komfortowo expic i bić metki. Posiadam koło mitycznej matowej alchemii, silne na P. oraz khana, nie mam jeszcze peta.

    Zastanawiam się ile % na wiatr i diabły potrzebuje. Ubierać naszyjnik i buty pod wiatr czy jednak naszyjnik z łez i buty na potwory. Nie chciałbym używać kostiumów.

  • Jesli chcesz bardziej expić na metkach to diabły nie bd Ci aż tak bardzo potrzebne, ja mając na wiatr około 50-60% na bodziaku dostaje tam jakieś hity ale nie żeby paść wiec mentalem ze względu na silne będzie na pewno mniej potrzebne. Ubierz obecnie to co masz i idź sporobuj a się dowiesz. Lepiej będzie Ci się bilo w nasior z łez i buty potwora żeby dmg nadgonić

  • Jesli chcesz bardziej expić na metkach to diabły nie bd Ci aż tak bardzo potrzebne, ja mając na wiatr około 50-60% na bodziaku dostaje tam jakieś hity ale nie żeby paść wiec mentalem ze względu na silne będzie na pewno mniej potrzebne. Ubierz obecnie to co masz i idź sporobuj a się dowiesz. Lepiej będzie Ci się bilo w nasior z łez i buty potwora żeby dmg nadgonić

    No tak tylko na bodym masz wiekszy dmg, szybciej bijesz i masz wiekszy odzysk hp. Radzilbym jednak te buty i nasior na wiatr na poczatku zalozyc

  • No tak tylko na bodym masz wiekszy dmg, szybciej bijesz i masz wiekszy odzysk hp. Radzilbym jednak te buty i nasior na wiatr na poczatku zalozyc

    Zawsze są też zielone potki aby szybciej bić A dmg będzie mu brakować, zbije 1 metka lasu w czasie bicia przez kogoś innego 2.

  • SauBaar

    Closed the thread.