Najlepsza Gildia na serwerze?

• Witam chciałem się dowiedzieć jaka jest najlepsza gildia na serwerze Polska?

Opinie proszę pisać poniżej , która gildia i dlaczego zasługuje na to miano.

• Ja się tez podłączam do pytania bo jestem ciekawa. Która waszym zdaniem jest fajna dla nowicjuszy, a która dla stałych graczy? Może jakaś gildia z tradycjami?

• W tej chwili bardzo ciężko wybrać gildię pod tytułem "Najlepsza" z tego względu że większość gildii to 2-3 osoby a gildia została stworzona lub przerobiona na dungeon "Meley", kiedyś najlepsza gildia to była taka która wygrywała wojny, każdy musiał mieć 3x55 abs w eq wojennym np za moich czasów na monastyrze, oczywiście nadal gram, jednak przydałoby się nawet wymusić jakąś współpracę żeby uniknąć grup indywidualistów tak jak jest na ten moment, dzisiaj rządzi pvm zaś jakieś bitki wspólne wypady umarły, nie powinno tak być.

Nawet ostatnio jest sporo nowych graczy co oczywiście mnie cieszy :), natomiast nie cieszy mnie gdy pomagam nowym ludkom a oni mi piszą że mało jest już takich co pomogą natomiast nie brakuje aby ktoś nowy spotkał się z chamstwem na chacie czy głupich docinek ze strony pseudo "wyjadaczy" a potem się dziwić że jest mało graczy.

Z królestwa chunjo mogę polecić gildię Marchewki która jest dobrą opcją i na początek i na dalszą rozgrywkę gry, różne zdania były na temat tej gildii jednak niech rzuci kamieniem ten kto nie popełnia błędów.

Chciałbym też polecić moją gildię "Titanium" jesteśmy bardzo przyjaźnie nastawieni na nowych graczy ale nie tylko, nie interesuje nas żaden protfel czy pseudo pro eq :).

Z redków gildię dla stałych graczy mogę polecić "LUZACY"

Życzę miłego dzionka i zachęcam do gry bo warto ! :)

ISexyIKnowIt - 90 LvL OFF || (NOT4YOU)

BoskiIker - 55 LvL OFF

RabbitxD - 55 LvL - OFF ?(

Lureksik - 94 LvL - OFF (Skradziony)

Pieseueuu - 55 LvL - ON

Galahad - 55 LvL - OFF TOP1 Lycan 55 lv

Miecislava - 55 LvL - OFF :cursing: TOP 1 Dagger 55 lv

PioronArrow - 61 LvL - OFF TOP 1 Archer 61 lv

PaulinkaLecz - 92 LvL - ON:!:<3

PomocnikxDDD - 105 LvL - OFF

MarryJ - 55 LvL - ON :love:

Poland :chunjo:

Monastyr :chunjo:

Etolin :chunjo:

Polska :chunjo:

KUPIĘ : Perłowy Naszyjnik 3x15

• Akurat nie jestem nikogo polecic ale sam szukam osob chetnych polatac jotuna bo nie chce mi sie biegac solo na 5 postaci :D a tak jak sie zbierze grupa 5 osob to i sie ubije szybciej i jakas odskocznia od nudnego bicia metkow :D jestem z jinno. Jakby byly chetne osoby np. Codzienny wypad na jotuna o 20, pod swiatynia ochao to zapraszam do kontaktu :-)