Niepoprawne dane logowania.

• Napisałem właśnie na support, ale nie wiem ile zajmie czasu żeby ktokolwiek się tym zajął, więc piszę też tutaj, może ktoś wie o co chodzi i jak naprawić.
    W skrócie, wczoraj grałem i miałem właczone 2 clienty:

1 client auto łowy w av2

2 client - drop 30lv

Po przejściu dropem przez teleport do lochu małp zamknęło clienta gry, po czym nie mogłem już go ponownie włączyć (drugi z autołowami ciągle działał). Po zamknięciu nie mogłem już włączyć żadnego. Po wylogowaniu z plaformy, aktualnie nie mogę nawet się zalogować - Niepoprawne dane logowania. (są na 100% poprawne, nawet na maila dostaje informacje o próbie logowania, jednak nieskutecznej)

• Hey sproboj odinstalowac kompletnie platforme GF z kompa, wyczysc kosz i program files folder. Nawet ten progrm GF do instalki z dowloand foldera. Potem wylacz kompa, router, odczekaj z 5 minut minimum i go wlacz. pobierz nowego klienta GF ze strony zainstaluj i wszystko powinno hulac jak trzeba.

Powodzenia. Umnie zadzialalo i dziala za kazdym razem. No takie uroki ze robia nam podgore caly czas a my jak dzieci dale wciaz gramy wte ich gierki.

• Hey sproboj odinstalowac kompletnie platforme GF z kompa, wyczysc kosz i program files folder. Nawet ten progrm GF do instalki z dowloand foldera. Potem wylacz kompa, router, odczekaj z 5 minut minimum i go wlacz. pobierz nowego klienta GF ze strony zainstaluj i wszystko powinno hulac jak trzeba.

Powodzenia. Umnie zadzialalo i dziala za kazdym razem. No takie uroki ze robia nam podgore caly czas a my jak dzieci dale wciaz gramy wte ich gierki.

niestety nie pomogło :(

• To działa trochę jak czerwony pasek, mija po czasie. Też zdarzyło się pare razy, pomogła "zmiana internetu" chore.. xD

• Zgłoś problem support i tyle, ja miałem to samo jakieś 2 tyg temu.

Czas oczekiwania na odpowiedz Support to już inna kwestia, ale w ciągu tygodnia to powinni Ci ogarnąć

Żeby skrócić czas oczekiwania zawrzyj wszystko w 1 zgłoszeniu najlepiej załączając SSy z logowania i tego błędu.

• Zgłoś problem support i tyle, ja miałem to samo jakieś 2 tyg temu.

Czas oczekiwania na odpowiedz Support to już inna kwestia, ale w ciągu tygodnia to powinni Ci ogarnąć

Żeby skrócić czas oczekiwania zawrzyj wszystko w 1 zgłoszeniu najlepiej załączając SSy z logowania i tego błędu.

Zglaszalem w srode to poki co zero odzewu. Jak to wyglądało w twoim przypadku? Support "naprawil" problem, czy musiales cos zrobic we wlasnym zakresie?