Razador 105lvl WP, o co kaman?

• Witam, mam pytanie o Razadora. Konkretnie to mam takie eq zaplanowane na niego (5b ale opisze te przydatne na niego):

Truta sr 44+9 kd+4 szycie 1, kryt 1
    Szarfa 20% 5 sr wart: 57-97 szycie 1 / szarfa 1% wsadzony item z truciem 1%

Szata 1lvl ONO 1odp na umki
    Branza z lez+9 1k hp 15 ogień z przetopami
    Buty ogniste +6 10 kryta 5 omld
    Nasior na ogień 5 szycie z przetopami
    Tarcza Tytanow+9 blok 10 wital 8
    Kolce szmaragdy +8 / z łez +8 z przetopami
    Zbroja na 26 lvl 15 ogień
    Pas Dusz+4 bez przetopów
    Helm na 100 lvl na moby +9 3 krwawienie

Do tego mam dzika 20 na moby, wilka 10 kryta.

Buf 100lvl pomoc p, błogo p, odbicie m10

Pet 7 berka, 9 szycie, 11 na potwory

Hp coś ok 17k

Dodatki to dłonie kryta, szycia, kryształ energii 7, zielone duże poty.

Biolog na matowych lodach. Skile P

Alchemia mityczna matowa perf pełne koło (granat przejrzysty)

Brak boczka itp.

Czy w takim eq powinienem ubić tego byka czy muszę coś poprawić? Ktoś coś podpowie?

• ubijesz tylko z takim eq musisz pokombinować trochę, na pewno nie możesz go od razu krwawić więc zmień hełm na inny plus załatw sobie coś na trucie i z truciem krwawieniem w odpowiednim momencie powinieneś zbić bez problemu

• Z checia tez bym sie wybral na razadora. Mam podobna sytuacje. Moglbys mi powiedziec ile w takim eq bijesz w metki w lesie? Mialbym wtedy jakiekolwiek porownanie :-)

• z truciem oraz krwawieniem może się udać tyle, że nie możesz paść przy końcówce bo jak zejdzie mu trucieczy krwawienie to nie dobijesz go.

• Ogólnie mając 17k HP, to musisz mieć max absu. Jak go otrujesz albo okrwawisz to może Ci rypać kryta jeden za drugim, a czasem 2 pod rząd, jeden ze skila, drugi ze zwykłego ataku. Z 30k HP czasem ciężko ustać :) Najlepiej przejdź się raz z kimś kto ogarnia. Bij, a jak nie zbijesz to ktoś inny zbije tak by przepustki chociaż się zwróciły.

• Poszedłem kilka razy sprawdzić co z tego będzie i niestety jest słabo. O ile dojście do Razadora zajmowało mi średnio 40 min i z ustaniem w tym czasie nie było problemu to nie dałem rady go zbić ani razu. Za każdym razem zabierałem mu około 50% hp, nie zauważyłem ani razu żebym go okrwawił lub otruł (może to przez ciągle respiące się moby). Podsumowując kombinowałem z eq i za każdym razem to samo około 50% hp po tym albo bufy schodziły albo ostrze padało a ja z nim i resp hp Razadora i tak w kółko.

• No wlasnie jaki lvl bo nigdzie nie widze? Od 101lvla mozesz dopiero otruć agenta bo roznica 7lvli minimum musi byc miedzy gracz a mob.
    A i mozesz tez niebieskie rosy dorzucić to tez powinno pojsc sprawniej, nie musza byc najlepsze.

• Lv. Jest podany w temacie O ile autor się nie pomylił. Ile masz łącznie na trucie i krwawienie, boczka czy khana sobie ogarnij + może jakiś kostiumik

• Lvl podałem w temacie, czyli 105, na trucie mam tylko szarfę 1% z i temkiem 1% trucia a krwawienie 3% z hełmu. No tak też myślę żeby w nasiorze na ogień mixować aby uzyskać hp +10 kryta i do tego boczka ogarnąć. Za kilka dni powinno wpaść 50 wartości ataku z biologa a do tego porobię wody na atak, postaram się wsadzić przetopy do pasa i postaram się wbić go na wyższy +, do tego pomiksuję trochę zbrojkę na 34 lvl (mam +9, 7b) może będzie fart i wskoczy 15% ogień i jakaś wartość + hp i polecę zobaczyć jak sytuacja wygląda. Zastanawiają mnie jeszcze te moje hity, czytam kto ile wali a ja tak trochę słabo a eq chyba nie najgorsze...

• Plan był taki aby jak najmniej inwestować w przedmioty, które są czasowe jak np. boczek, kostiumy, pierścienie itp. Chyba każdy wie jak to jest jak kończy się czas itemu i gra już nie wygląda tak jak wcześniej, chciałem obejść tą konieczność inwestowania. Pokombinuję z tą ilością trucia ale coś czuję, że mój plan na grę bez odpałów legnie w gruzach.

• może się tak okazać, jakbyś znacznie poprawił eq to może I obyło by się bez przedmiotów czasowych z IS.

• miecz na zodiak, szare z zodiakiem 8 ogniki na 8 podbic pas podbic hełm dmg z 15 ogień + trucie/krwawienie. Jeśli nie planujesz lecieć dalej z lv to zodiak zbroje bądź ta na 105 +9 ogień HP + wart. Boczek czy Khan musi być obowiązkowo. Zmiana peta na Alastora typ5/6. No i nie warto gubić hp często gad wali kryty.