Sura wp 90lvl mityk alcha co dalej?

• Cześć posiadam sure wp 90lvl z mityk matowa alchemia i eq na blyski w tym trute 36 sr z zywiolem +3 na blyski ktory daje 14% sily na blyski, talik blyskawicy +1 serwer polyphemos. Pytanie moje co dalej robic? Dobijac 95lvl? Jak zarobic na tym przedziale lvlowym na lepsze eq typu szmaragdowe kole, buty na potwory i w jakiego dunga celowac? Ile won musze zarobic zeby zlozyc eq pod jakis sensowny zarobek, a jaki zarobek obecnie moge wykonywac?

• 95 dobij w grocie, potem przynajmniej do 105 w lesie. W międzyczasie exp slupy pod meley i ubieraj ninje

Ło żeś skrócił całą grę w jednym zdaniu. Ale finalnie tak to wygląda. Nie ważne kim grasz, i tak musisz zrobić ninję na hydrę/meley. Na hydrę droższe eq, ale bez słupów, na meley tanie eq ale sporo słupów.

• Najbliższy w miarę sensowny zarobek to jotun, ale na pewno sporo do niego brakuje. Na ten moment skup się na expieniu słupów do 90 których użyjesz w przyszłości na meley, i 5x 95 których użyjesz na jotunie. Na pewno coś hajsu wyciągniesz z broni 70/roślinek czy jakiegoś eq które będziesz mógł zmiksować zaczarowaniami ze skrzynek. Oprócz tego oczywistości pokroju łowienia czy metków na 90 - pelki/pd/bodzie, może jakieś stalki/łuki +7 o ile mają jakąkolwiek cenę na poly, najlepiej sam sprawdź na rynku i sobie odpowiedz czy warto zbierać syf. Po wbiciu 95 możesz jeszcze spróbować dropić mitrhile w świątyni na księciach, o ile też trzymają jakąś cenę. Raczej innych perspektyw niż to co wypisałem nie posiadasz na tym lvlu.

neon3.png

• Alchemia jedynie :)

:thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

• A co z razadorem? nie dam rady go zbic wydajac max 50w na buty pod potwory i kolce sr?

Nie ustoisz bez jakiegoś EQ na ogień, a co do DMG też raczej buty i kolce nie wystarczą.

Chunjo górą! Marchewki górą! 🥕

Sell dodania, cofki, zmianki żywiołów TANIO!

• Nie ustoisz bez jakiegoś EQ na ogień, a co do DMG też raczej buty i kolce nie wystarczą.

mam eq na ogien na dropie 60%, buty buty i kolce nie starcza? jak cmz mentalem w takim secie zbijal razadora na yt filmik jest :D

• mam eq na ogien na dropie 60%

A no o tym nie wspominałeś, a filmik obejrzałem - zobacz, że miał jeszcze hełm na DMG, zbroję na moby, talizman jak i żywioł w broni ognia, pas dusz, medal bohatera, jakiegoś peta z berserkiem i drugiego peta z IS na 15% obrażeń fizycznych. Jeśli taki zestaw zreplikujesz to przyznaję, zapewne dasz radę :D

Chunjo górą! Marchewki górą! 🥕

Sell dodania, cofki, zmianki żywiołów TANIO!

• A co z razadorem? nie dam rady go zbic wydajac max 50w na buty pod potwory i kolce sr?

Na razadorze zarobek jest znikomy, na moje to nawet nie ma po co się specjalnie tam ubierać.

neon3.png

• Wartosc najwazniejsza bo zwieksza twoje bazowe obrazenia, sr w drugiej kolejnosci. Nie polecam szarf z sama wartoscia, spoko miec o te pare sr wiecej ;)

• Wartosc najwazniejsza bo zwieksza twoje bazowe obrazenia, sr w drugiej kolejnosci. Nie polecam szarf z sama wartoscia, spoko miec o te pare sr wiecej ;)

mam szarfe 19%wartosc 45-64 7sr i mowisz ze na 95 lvlu wp taka szarfa bedzie lepsza od 19% 90-110wartosc?

• mam szarfe 19%wartosc 45-64 7sr i mowisz ze na 95 lvlu wp taka szarfa bedzie lepsza od 19% 90-110wartosc?

Radzilbym lepsza wartosc z jakims sr. 45-64 to troche malo xD

• Na smoka trzeba miec dobry dmg, moze jak juz kolega postawi koloseum w swoim rzymie to dopiero ;)

• SauBaar

Closed the thread.