Zmiana rozdzielczości

• Witam kupiłem nowego laptopa i nei mogę zmienić rozdzielczości gdy zmieniam wyskakuje błąd "Parametr jest niepoprawny"

odinstalowywałem i instalowałem 3 razy nic nie pomogło, na internecie piszą, żeby zmieniać najpierw rozdzielczość i wtedy ustawić częstotliwość ale za każdym razem jak zmieniam rozdzielczość to nie ma żadnej częstotliwości po prostu pusto. Pomocy i z góry dzięki

• W pliku metin2.cfg ustawiasz rozdzielczość i odświeżanie. Ustawiasz odczyt i zapis dla użytkowników dla tego pliku. Zamykasz cały program gameforge i odpalasz znowu. Uruchamiasz klienta i powinno działać.

• W pliku metin2.cfg ustawiasz rozdzielczość i odświeżanie. Ustawiasz odczyt i zapis dla użytkowników dla tego pliku. Zamykasz cały program gameforge i odpalasz znowu. Uruchamiasz klienta i powinno działać.

Jak ustawić odczyt i zapis dla użytkowników pliku?

• Hej, sprawdź częstotliwość - musi być 60 i gamma - 30. Raz przy zmianie laptopa miałam podobną sytuację. Nie właściwe parametry. Zmieniłam wartości, pomogło.

„Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

• Hej, sprawdź częstotliwość - musi być 60 i gamma - 30. Raz przy zmianie laptopa miałam podobną sytuację. Nie właściwe parametry. Zmieniłam wartości, pomogło.

Częstotliwości w ogóle nie mam jest po prostu puste okno a gamma jest max do 5

• Siema. Mam to samo od 3/4 lat. Po kupnie laptopa z zainstalowanym systemem zainstalowałem metka i wszystko grało. A gdy go zaktualizowałem to już nie było fajnie.

24a4a3109713a980gen.jpg

• Ale macie strzałki, nie da się zmienić tego?

„Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

• Jeszcze raz powtarzam. Z otwartym klientem GF, edytujcie plik metin2.cfg notatnikiem, ustawcie parametry (4. pierwsze linijki od góry). Zapiszcie plik. Wyłączcie klienta GF całkiem i ponownie go uruchomcie. Po uruchomieniu włączcie konto po prostu i parametry powinny być takie jakie ustawiliście w pliku metin2.cfg. Ja to robiłem w takiej kolejności u siebie i działało.

• Mam to samo u siebie. To jest mój plik config. Innej opcji na zmianę rozdzielczości nie znalazłem a próbowałem wielu sposobów. Zmiana rozdzielczości działa tylko po wpisaniu na sztywno (WIDTH i HEIGHT). Przepisz tak samo jak na ss i spróbuj u siebie. Potem jak odpalisz GFClienta to nie klikaj w ustawienia bo dalej da ci 800 na 600 (zmieni też w notatniku).

628678b7a21573f0.jpg

1788d9cfb10f3c14gen.jpg

• Beka bo w ogóle ja tego nie miałem w tym notatniku i dopisałem to ale działa dzięki

Bo w cliencie miałeś na pełnym to w configu nie pokazuje.

A mnie by bardziej interesowało rozwiązanie tego problemu żebym mógł normalnie w cliencie zmieniać wszystko a nie jakieś obchody uskuteczniać. Dodam że mam 2 karty graficzne Intel HD Graphics 630 oraz NVIDIA GeFORCE GTX 1050 Ti. Gdy w menadżerze urządzeń wyłączę kartę Intel to w cliencie (ustawienia) pojawia się częstotliwość a client jest jakby podwojone. Nie ma nic innego do wyboru jak to co jest na ss po rozwinięciu.

f0f3c76d7082c0fbgen.jpgd8f706b281ca1541gen.jpg

• Bo w cliencie miałeś na pełnym to w configu nie pokazuje.

A mnie by bardziej interesowało rozwiązanie tego problemu żebym mógł normalnie w cliencie zmieniać wszystko a nie jakieś obchody uskuteczniać. Dodam że mam 2 karty graficzne Intel HD Graphics 630 oraz NVIDIA GeFORCE GTX 1050 Ti. Gdy w menadżerze urządzeń wyłączę kartę Intel to w cliencie (ustawienia) pojawia się częstotliwość a client jest jakby podwojone. Nie ma nic innego do wyboru jak to co jest na ss po rozwinięciu.

f0f3c76d7082c0fbgen.jpgd8f706b281ca1541gen.jpg

wcześniej miałem gtx 960 i wszystko bylo ok a teraz przeszedlem na 3070 i sa problemy xd

• SauBaar

Closed the thread.