Gameforge Authenticator nie działa jak powinien

  • Witam, zmieniłem telefon z iPhone 8 na iPhone 11, zalogowałem się do apki i nie widze swojego kodu, jedynie swój adres e-mail i pasek czasu. Co mam zrobić i jak zalogować się na swoje konto??

    > YouTube <

    Level 120 + 4 | Sura | LoudK1d | Lebensraum | Polyphemos | Chunjo

    xD.png

    > Przypominam o zasadach obowiązujących w grze: Zalecenia postępowania w społeczności Metin2

    pamiętaj drogi graczu: nic tak nie rozwinie twojej postaci w ciągu dnia jak 2 stówki w item shopa

  • użyjcie kodu przywracania i po problemie :)

    mój kod przywracania jest na komputerze 1200 km ode mnie do którego nie mam aktualnie dostępu a klucze są u mnie wiec nawet nie mogę nikogo poprosić żeby mi to wysłał xD

    > YouTube <

    Level 120 + 4 | Sura | LoudK1d | Lebensraum | Polyphemos | Chunjo

    xD.png

    > Przypominam o zasadach obowiązujących w grze: Zalecenia postępowania w społeczności Metin2

    pamiętaj drogi graczu: nic tak nie rozwinie twojej postaci w ciągu dnia jak 2 stówki w item shopa

  • Dlatego nalezy robic kopie wszystkiego. Jak to mowią, ludzie dziela sie na tych ktorzy robią kopie i na tych ktorzy beda je robli

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Dlatego nalezy robic kopie wszystkiego. Jak to mowią, ludzie dziela sie na tych ktorzy robią kopie i na tych ktorzy beda je robli

    ale ja mam zalogowana aplikacje Gameforge, tylko zamiast kodu mam białe tło XD

    > YouTube <

    Level 120 + 4 | Sura | LoudK1d | Lebensraum | Polyphemos | Chunjo

    xD.png

    > Przypominam o zasadach obowiązujących w grze: Zalecenia postępowania w społeczności Metin2

    pamiętaj drogi graczu: nic tak nie rozwinie twojej postaci w ciągu dnia jak 2 stówki w item shopa

  • Jeżeli nie posiadasz dostępu do kodu przywrócenia - jedyną możliwością okazać się może rozłączenie Platformy GF od uwierzytelnienia 2FA.

    Napisz proszę w tym celu zgłoszenie poprzez support, albowiem tylko tam będziemy w stanie zweryfikować Twój problem i udzielić ewentualnego wsparcia w tym zakresie. Pozdrawiam

  • A widzicie :) Każdy kto się od tego dziadostwa bronił - nie był bociarzem etc, tylko czuł pismo nosem ;) To tak samo jak z tymi preparatami na zwid, ludzie brali, chcieli zmuszać innych a teraz wielu płacze bo skutki są przykre i często nieodwracalne.

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • A widzicie :) Każdy kto się od tego dziadostwa bronił - nie był bociarzem etc, tylko czuł pismo nosem ;) To tak samo jak z tymi preparatami na zwid, ludzie brali, chcieli zmuszać innych a teraz wielu płacze bo skutki są przykre i często nieodwracalne.

    Koncerty Górniak wjechały za mocno

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Jeżeli nie posiadasz dostępu do kodu przywrócenia - jedyną możliwością okazać się może rozłączenie Platformy GF od uwierzytelnienia 2FA.

    Napisz proszę w tym celu zgłoszenie poprzez support, albowiem tylko tam będziemy w stanie zweryfikować Twój problem i udzielić ewentualnego wsparcia w tym zakresie. Pozdrawiam

    zgłoszenie już wysłałem, najpierw w piątek, w niedziele wysłałem odpowiedzi na pytania i czekam. Mam nadzieje ze się uda bo ostatnim razem nie byliście przychylni żeby oddać mi dostęp do konta na którym gram 8 lat

    > YouTube <

    Level 120 + 4 | Sura | LoudK1d | Lebensraum | Polyphemos | Chunjo

    xD.png

    > Przypominam o zasadach obowiązujących w grze: Zalecenia postępowania w społeczności Metin2

    pamiętaj drogi graczu: nic tak nie rozwinie twojej postaci w ciągu dnia jak 2 stówki w item shopa

  • A widzicie :) Każdy kto się od tego dziadostwa bronił - nie był bociarzem etc, tylko czuł pismo nosem ;) To tak samo jak z tymi preparatami na zwid, ludzie brali, chcieli zmuszać innych a teraz wielu płacze bo skutki są przykre i często nieodwracalne.

    nie bronię się, ten Authenticator to spoko sprawa i 2FA powinno być standardem, tylko sposób odzyskania konta w razie W to jakaś parodia. Reszta tego co napisałeś to offtopic.


    Koncerty Górniak wjechały za mocno

    Nie nabijam sobie postów na offtopicu :)


    proszę o połączenie postów nw czemu nie mogę edytować

    > YouTube <

    Level 120 + 4 | Sura | LoudK1d | Lebensraum | Polyphemos | Chunjo

    xD.png

    > Przypominam o zasadach obowiązujących w grze: Zalecenia postępowania w społeczności Metin2

    pamiętaj drogi graczu: nic tak nie rozwinie twojej postaci w ciągu dnia jak 2 stówki w item shopa

  • Mały update: 2FA mi zdjęli, ale problem z aplikacja powinniście wziąć pod uwagę :)

    Pozdrawiam, można zamknąć

    > YouTube <

    Level 120 + 4 | Sura | LoudK1d | Lebensraum | Polyphemos | Chunjo

    xD.png

    > Przypominam o zasadach obowiązujących w grze: Zalecenia postępowania w społeczności Metin2

    pamiętaj drogi graczu: nic tak nie rozwinie twojej postaci w ciągu dnia jak 2 stówki w item shopa

  • Ingolf

    Closed the thread.
  • Ascoran

    Added the Label Gra
  • Ascoran

    Added the Label Problem techniczny