Hydra ninja - Co zmienić?

  • Przychodzę z pytaniem co zmienić w moim EQ? Posiadam następujące EQ:

    • Sztylety zodiaku+9 37sr 5 szycie 10 diabły (20% lód) - 30 atak, moc lodu 3
    • Ubranie morfa+9 50 atak, - 50 atak 6/7
    • Hełm na 100lv z atakiem+9 - 50 atak
    • Tytanka+9 12 zręczność - 25 atak
    • Bransoleta z łez +9 1.5k hp 10 szycie - 40 atak
    • Szmaragdowe kolce+8 z przetopami 20 diabły - 50 atak
    • Naszyjnik z łez+9 10 kryt - 40 atak
    • Ogniste buty+9 1,5k hp 10 kryt - 50 atak
    • Talizman lodu+4 4 deff 20 lód - 50 atak
    • Pas na potwory+8 z przetopami


    Alchemia:

    • Rubin Wyborny atak + średnie
    • Diament wyborny odp. na UM
    • Szafir wyborny mix
    • reszta matowa perfekt


    Postać po biologu


    Odpał:

    • Kamień mocy żywiołów,
    • Upiorny lizak,
    • Rybki (potwory, atak, zręczność, siła)
    • Roski 20% kryta i szycia i 120 atak
    • Dłonie kryta i szycia


    Inne:

    • Nakładka 10 szycie,
    • kostium 50 atak,
    • Buff dowodzenie G10,
    • Khan
    • Alastor typ 5 (15 berka, 12 szycia, 10 potwory)


    Cel jest jeden. Zbijać solo hydre. Aktualnie bije z buta 23k z atakiem boga i miksturą 20% moc lodu. Mimo to nie wystarcza do zbicia (zostaje dosłownie 2%). Nie wiem co zmienić, dodać jeszcze. Może to kwestia amuletu. Może lizak jakoś słabo wychodzi i lepszy będzie np. pierścień radości (mam taki do przypisania, ale nie wiem czy to on pomoże). Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

  • Dobij 105lvl alastorkowi (po 1% na każdym ze skilli trochę da), nazar jest najlepszym z amuletów (jeśli mówimy o biciu z buta).

    Nie opisałeś szarfy i czy masz niski ranking. Sam niski to 5% dmg, a szarfa z zodiakiem+9 śr40+ swoje da w szarfie 25%.

    Oprócz tego staraj się zbliżyć do 200 szybkości ataku, ale nie więcej niż 200, bo powyżej nie wchodzi część hitów.


    Tutaj ziomek zbija na znakomitym rubinie (o ile mam dobre info) przy dmg 23k.

  • Dobij 105lvl alastorkowi (po 1% na każdym ze skilli trochę da), nazar jest najlepszym z amuletów (jeśli mówimy o biciu z buta).

    Nie opisałeś szarfy i czy masz niski ranking. Sam niski to 5% dmg, a szarfa z zodiakiem+9 śr40+ swoje da w szarfie 25%.

    Oprócz tego staraj się zbliżyć do 200 szybkości ataku, ale nie więcej niż 200, bo powyżej nie wchodzi część hitów.

    Opisalem szarfe juz. 208 szybkosci mam z potka. Niestety o nazara ciezko. Pierscien radosci i medal bohatera (z rybaków) mam do wyboru. Ewentualnie pierscienie z okeyek.

  • Tutaj mam 100 kryta na rozpro, przy mniej niż 100 kryta rozpro dmg w hydre to 24-25k to taki bezpieczny


    Nazar > Lizak > pierścionek moby jeśli chodzi o bicie z buta

  • Uzywam takiego samego odpalu co gosc na filmie a bije tyle co on. Wiadomo jakie dokładnie eq ma? Najbardziej interesuje mnie talizman jaki ma.

    Pytanie jeszcze. Czy healer jest niezbędny aby wysolowac?

    A co z rękawica? Dużo dmg doda to 12 zreki? Naszyjnik z dmg przeciwko bossom się przyda czy nie za bardzo?

  • 5 bossy > 50 wartości 1 bossy wisior ( jak testowałem )


    Tam miałem full odpal na filmiku wszystkie ryby i inne gówienka. Więc pod bicie ( zarobek ) to nie robota. A talik+4 ówcześnie był.


    No i jedna sprawa bardzo ważna hydra hydrze nie do końca sobie równa. Jak omdli Cię kilka razy więcej a zabijasz na styk, nie zbijesz

  • Dobij 105lvl alastorkowi (po 1% na każdym ze skilli trochę da), nazar jest najlepszym z amuletów (jeśli mówimy o biciu z buta).

    Widziałem jak ludzie bili to z Razadorami, który jest o wiele słabszy od Alastora. Mój alastor póki co ma 92lv, ale jedzenie dla niego stanowi bardzo duży problem, ponieważ ceny tego jedzenia bardzo podskoczyły na Polsce i jak już się coś pojawia w normalnej cenie to od razu jest wyprzedane.



    Tutaj ziomek zbija na znakomitym rubinie (o ile mam dobre info) przy dmg 23k.

    To jakim cudem gość na znakomitej bije 23k, a ja na wybornej tyle samo? Jest gdzieś opisane jakie EQ dokładnie miał?

    1) Sushi, które daje zawrotne 10 atak aż tyle daje albo ten sok z pokrzyw który używa?

    2) A może to pierścień radości lepiej działa jak lizak?

    3) Do tego on ma Mini-dalla, a nie Boczka, gdzie Boczek powinien być lepszy od niego i ogólnie bicie z buta.

    4) Do tego ma Razadora, który na pewno ma mniej berka i potworów od mojego Alastora.


    Ogólne:

    Rękawica 12 zręczność pomoże dużo czy nie warto za tą cene? Koszt rekawicy 12 zręczność na Polsce to około 40-45 won. Co zatem powinienem jeszcze zmienić? Górna granica ataku mojej postaci przy odpale to 3167.



  • Tutaj postać bez biologa i chyba na matowej (to się musi właściciel postaci wypowiedzieć) bije 33-34k. Realia są takie, że zawsze możesz ogarnąć lepsze sztylki (chociażby 10śr więcej), podkuć talik, ogarnąć kaftan wężowy z 18% moby itd. Nie ma chyba w tej grze osoby, która nie miałaby już nic do poprawiania w eq. W szczególności Twoja postać ma jeszcze ogromne pole do manewru, jeśli chodzi o podbijanie dmg (sam talik+200 i biłbyś +/- 2x więcej w hyderkę).

  • 1. Kup minidala, 20% potwory > 15% berserk, co innego gdyby bylo 1:1 wtedy berek lepszy,

    2. Zmiana tarczy 12 zr 50 wart

    3. Zmiana wisiora 5% na bossy 10 kryta

    4. Zmiana nakładki 10/10 kryta/szycia

    5. Rekawiczka 12 zr - zawsze coś

    6 Zadbanie o detale jak pas oraz alastor

    7. Zmień sztyle kiedyś jak resztę podciągniesz

    8. Nie sugeruj się filmami bo jak ktoś nie zrobił pokazu eq to nie wiesz co ma

    9. Podbij/kup lepszy talik na koniec

    10. Jak będziesz bił z takimi odpałami to zbankrutujesz :D ale solo wtedy zbijesz z tym

    :)

  • :chunjo: S:23(Kronos)

  • Naszyjnik wyjdzie lepiej jeśli chodzi o stosunek kosztów do przyrostu dmg. Nakładka to najpewniej koledze chodziło o to, że jak masz rozpro na 3. głowie to odchodzi Ci krytyk z pomocy i nie masz wtedy już 100%.

  • Naszyjnik wyjdzie lepiej jeśli chodzi o stosunek kosztów do przyrostu dmg. Nakładka to najpewniej koledze chodziło o to, że jak masz rozpro na 3. głowie to odchodzi Ci krytyk z pomocy i nie masz wtedy już 100%.

    Dokładnie tak, zdejmuje ci buffa a te 10% robi sporą różnice przy maszcie finalnie ;)


    rozpro zdejmuje ci buffa szamanki,a te 10% robi sporą różnice przy maszcie finalnie, talik i wisior kupowałbym gotowy raczej. Zacznij od wisiora, talik na końcu bym dopieszczał ;)


    Moderator SauBaar:
    Połączyłem posty.

    :)

    Edited once, last by SauBaar ().

  • Aktualizacja. Ogarnąłem naszyjnik +5% ataku przeciwko bossom i minidalla. Niestety to nadal za mało. Z atakiem i miksturą lodu 20% 25k bije, ale to nieopłacalne takie bicie z takim odpałem. Pozostał do ogarnięcia tylko talizman lepszy. Mam nadzieję, że to pomoże.

  • Aktualizacja. Ogarnąłem naszyjnik +5% ataku przeciwko bossom i minidalla. Niestety to nadal za mało. Z atakiem i miksturą lodu 20% 25k bije, ale to nieopłacalne takie bicie z takim odpałem. Pozostał do ogarnięcia tylko talizman lepszy. Mam nadzieję, że to pomoże.

    Jak chcesz bić zarobkowo to ubierz buffkę albo zrób drugą ninję pod poli budżetowo (wtedy bez buffa) i będziesz mógł zrezygnować z części odpałów. Buffem 10k wycisnąć to nie problem, a to około 5-6k dmg ninji.

  • SauBaar

    Closed the thread.