Łowienie

  • Witam , zwracam sie glownie do tych osob ktorzy cos tam sobie lubia polowic . Czy nie zauwazyliscie ze mimo wedki weglowej + rybich wnetrznosci strasznie ciezko jest wylowic jakakolwiek rzadka rybke ? Wiadomo glownie chodzi mi o te pod odpal + PD . Jedno ze bardzo rzadko wgl sie pojawiaja to jeszcze % na wyciagniecie tego jest znikomy co na moje sie mija z celem ... Jezeli macie z tym jakies dosw prosze o podzielenie sie info w kom :w00t:

  • No łowienie tak się mija z celem, że na Polyphemosie rybie ości są w cenie małży xD Mimo tego, że dla mnie czynność jest w miarę relaksująca to jest okropnie nieopłacalna przez to, że małże i perły są wszędzie. IMO łowiectwo powinno zostać zbuffowane w jakiś sposób. A żeby nie było za łatwo to powinno być ograniczenie levelowe na łowienie najlepszych rzeczy.


    Jak support jest ciekawy moich propozycji to zapraszam do wiadomości prywatnej!

  • No łowienie tak się mija z celem, że na Polyphemosie rybie ości są w cenie małży xD Mimo tego, że dla mnie czynność jest w miarę relaksująca to jest okropnie nieopłacalna przez to, że małże i perły są wszędzie. IMO łowiectwo powinno zostać zbuffowane w jakiś sposób. A żeby nie było za łatwo to powinno być ograniczenie levelowe na łowienie najlepszych rzeczy.


    Jak support jest ciekawy moich propozycji to zapraszam do wiadomości prywatnej!

    Ograniczenie lvlowe to żadne ograniczenie


  • No cos by mogli w tym zmienic bo fajne rzeczy leca , ale rece opadaja jak na 10 prob wyciagniecia raka dostajesz jednego ;) gdzie i tak max 2x proby na godz masz takze pozdro :w00t:


    No łowienie tak się mija z celem, że na Polyphemosie rybie ości są w cenie małży xD Mimo tego, że dla mnie czynność jest w miarę relaksująca to jest okropnie nieopłacalna przez to, że małże i perły są wszędzie. IMO łowiectwo powinno zostać zbuffowane w jakiś sposób. A żeby nie było za łatwo to powinno być ograniczenie levelowe na łowienie najlepszych rzeczy.


    Jak support jest ciekawy moich propozycji to zapraszam do wiadomości prywatnej!

    Nie tyle lv co na moje powinni rozwinac to o umiejetnosc lowienia. Np ksiazki by lecialy z wody i wtedy bylaby wieksza szansa na wyciagniecie tych rzadkich ryb . Watpie ze GF na to wpadnie ... Pomimo rybich wnetrznosci i weglowej ta szansa powinna byc wieksza a tu klapa za klapa i sie lowic odechciewa . Nawet na takim polyphemosie raczki po 30 kk + chodz to dla poczatkujacych graczy bylby fajny zarobas .


    Moderator SauBaar:
    Połączyłem posty.

    Edited once, last by SauBaar ().

  • Według mnie idzie fajnie zarobić, a gdyby raki były łatwo dostępne to zalałyby rynek i byłyby by nic nie warte .

  • Według mnie idzie fajnie zarobić, a gdyby raki były łatwo dostępne to zalałyby rynek i byłyby by nic nie warte .

    Ja Cie rozumiem , ale wez wedke i sam idz polow to zobaczysz jaka jest szansa na zlowienie tego raka :rofl: ostatnio siedzialem sb tak z ciekawosci 4/5 h to udalo mi sie 2/10 wyciagnac , takze wedlug mn mija sie to z celem .

  • Ja Cie rozumiem , ale wez wedke i sam idz polow to zobaczysz jaka jest szansa na zlowienie tego raka :rofl: ostatnio siedzialem sb tak z ciekawosci 4/5 h to udalo mi sie 2/10 wyciagnac , takze wedlug mn mija sie to z celem .

    To już kwiestia szczęścia, czasami w kilka godzin złowiłem 2-3 raki a czasami w godzinke 10. Taki to zarobek ;)

  • SauBaar

    Closed the thread.