Hydra Solo

  • Mam pytanie odnośnie hydry. Jakie EQ powinienem kupić aby ją wysolować ninją na sztyletach? Zakładamy, że mam wyborny rubin i diament. EQ z mocą lodu czy 35-50 atak wyjdzie lepiej?

  • mam podobny setup na ninja tylko ze szafir wyborny eq wszedzie max szycia i do tego wartosc 50 wszedzie talizman lodu wysoko i sila lodu w broni min 20 i daje rade bez problemu. 44k w glowe bije

    Razador 99lvl berek 13 potwory 8 i bodajze 12 szycia. max szycie 114 110kryta

    ogniste 9 50 atak nasior 5 na bosy zbroja potwory 9 2 x 50 kostium 50 nakladka szycie kryt branza 10 szycie i 10do pz 50wartosc

    tarcza 50 wartosc 12 zreka talizman lodu 53 50wartosc zodiaki 9ki 39sr 10szycie 40wartosc 20lod szarfa 25 9sr 5sila lodu niski ranking 1 szycie zodiak 9 pas potwory 9ka z przetopami biolog skonczony


    "26k hp razem

  • Talik bardzo wysoko widzę. Miałbyś możliwość przetestowania dmg w talizmanie +4? Chciałbym wiedzieć jak bardzo dmg podbija właśnie on.

  • jat ty taki dmg osiagnąłeś jak tu typ w taliku +100 siła lodu całość 174 bije do 30k głowe

    :chunjo: S:23(Kronos)

  • Jakim cudem bijesz 44k? No chyba, że zapomniałeś wspomnieć o najważniejszym odpale do dmg, czyli duszy, która nie wszędzie jest dostępna.


    Mam pytanie odnośnie hydry. Jakie EQ powinienem kupić aby ją wysolować ninją na sztyletach? Zakładamy, że mam wyborny rubin i diament. EQ z mocą lodu czy 35-50 atak wyjdzie lepiej?

    Na sztylkach trzeba bić jakoś 25k przy 100% kryta i szycia, żeby wysolować. Raczej eq z wartością ataku, a moc lodu czerpać z talika, broni i szarfy, żeby zoptymalizować dmg.


    Moderator SauBaar:
    Połączyłem posty.

    Edited once, last by SauBaar ().

  • Taki DMG to tylko na duszy xd

    Bez duszy bijesz +-20-22k?

  • SauBaar

    Closed the thread.