Jak się ma um a lud

  • Witam mam pytanie jak się ma um a lud do siebie

    Np. mamy broń na 30lvl jakieś 15-20um ale bez luda a mamy broń np. na 55lv która nie ma sr ani um ale ma 10 luda za to i co będzie lepsze w takim razie?

  • Zależy ile masz bez tej broni um i luda oraz czy planujesz bić samymi skillami. Wszystko da się policzyć, ale musiałbyś resztę eq opisać.

    co do reszty Eq to zwykle do 55 z ludem, alchemia mityk mat, raczej głównie ze skili chociaż sam nie wiem bo na 55 lv mam tylko 2 skile bijące. A to ile mam luda ma znaczenie w tym co napisałem?

  • A to ile mam luda ma znaczenie w tym co napisałem?

    Ma, taki przykład: bijesz ze skilla 15k przy 0 luda i 0 um, wtedy 1 luda i 1 um da tyle samo (150dmg), natomiast jak bijesz 15k przy 50 luda i 0 um to dodatkowe 1 luda da 100dmg, a 1 um da 150 dmg. Najlepiej mieć podobną wartość % na ludzi i na umki, żeby zoptymalizować dmg ze skilla. O ile wyciągasz z eq te 40% luda + ewentualnie kostiumy to przy biciu samymi skillami lepiej wyjdzie broń 15-20% um.

  • Ma, taki przykład: bijesz ze skilla 15k przy 0 luda i 0 um, wtedy 1 luda i 1 um da tyle samo (150dmg), natomiast jak bijesz 15k przy 50 luda i 0 um to dodatkowe 1 luda da 100dmg, a 1 um da 150 dmg. Najlepiej mieć podobną wartość % na ludzi i na umki, żeby zoptymalizować dmg ze skilla. O ile wyciągasz z eq te 40% luda + ewentualnie kostiumy to przy biciu samymi skillami lepiej wyjdzie broń 15-20% um.

    dzięki wielkie za pomoc

  • SauBaar

    Closed the thread.