BODY i NINJA vs MELEY

• Siema, mam pytanie bo nigdzie nie znalazłem wątku z taką kombinacją na meley. Co muszę mieć żeby zbijać meley własnie bodym i ninja? Obie postacie skonczony biolog i na mitycznej matowej alchemii. Jakie eq potrzeba? czy to wgl opłacalne bo wiem, że na 2 ninje podobno najlepiej tyle, że nie bardzo mi się chce robić jeszcze jedną ninje przynajmniej na razie :D Czy postki powinny bić na poli lub bodziak z hitów, a ninja na poli z lukiem? Dzięki za pomoc z góry :) serwer polyphemos

• Siema jeśli chcesz bic Meley na ninje i Bodziaka to proponuje ci ubrac ninje pod poli Łuk Zodiaku 40 sr +8/9 najlepiej 9 Ninja 115 najlepiej pancerz na potwory aaahp ogien mile widziane do pz helm na dmg +9 15 ogien ogniste hp kryt nasior na szycie hp kryt do tego tytanka na ninje 12 zreka nno mile widziane blok tez branza lezka hp ogien szmaragdy mile widziane jest miec 6/7 trucie i krwawienia na Idallach w broni 8 metiny. Co do bodziaka to musiałbys ubrac w eq z wartoscia w 6/7 b i metiny w broni i naszyjniku ale wedlug mnie lepiej jest ubrać 2 ninje pod poli mniejszy wydatek

• bodziak z glewią na poli hity jakie by musiał bic to 10k a ninja z buta hity 5k i zrobisz melej,czemu ninja z buta bo ma szybsza animacje hitów oraz skile z truciem bez zabawy z eq na trucie krwawienie.idz sprawdz ile bijesz, podaj hity opisz eq to doradzimy co trzeba wymienic jeśli nie osiągasz jeszcze wymaganego dmg.

:chunjo: S:23(Kronos)

• Jeśli grasz na polyphemosie to polecam dwie postki z buta i korzystać z duszy. Eq standardowo: buty i zbroja na moby+8, necek z łez z metkami, bransa z łez 10 szycia + ogień, szmaragdy+8, hełm dmg+9, tytanka+8-9 nno, pas dusz+6, jakieś szarfy z zodiakami+7-8. Broń to sztylki zodiaku+9 śr35+ i taki sam miecz lub truciak śr45+. Pety to razadory i minidalle. No i oczywiście 2x mityczne matowe koło. Dmg wyciśniesz z takim eq spokojnie 4k ninją i 5k bodym. Odpalasz duszę na bossy i po bossach na same kolumny, bo na tym etapie są jedynie wiwerny, dzięki czemu hity wchodzą jedynie w kolumny i na długo starczy dusza. Myślę, że poniżej 25 minut spokojnie zejdziesz.

Poli totalnie odradzam, bo wydasz na marmurki tyle co na zrobienie duszy, a wolniej będziesz zbijać.

• sam tak bije i to bez problemu.

Woj body na wybornym rubinie w full eq max wartosc max szycie max metiny zbrojka 8ka na potwory zodiak 42sr i bije 15k z hita na ataku

Do tego ninja na poly z wybornym rubinem sredbie odp srednie i lukiem zodiaku 53sr 8 metiny w eq max metiny max hp i kryt i szycie

Bije ponad 22k

Cala meley zajmuje mi ok 12min

Druga gildia znowu 2x ninja jedna na poly(rubin matowy) druga na sztyletach rubin znakomity zajmuje to 14min ale eq duzo tansze niz na woja sztylety 39sr 7metiny nasior 8metiny tarcza 12 zreka 50 wartosc buty ogniste 9ki 30wartosc helm 30wartosc ninja bez certow bije 8-9k w kolumne

Wedlug mnie zrob ninje na sztyletach lepiej cie wyjdzie

• SauBaar

Closed the thread.