Zodiak chen

• Siemanko, mam pytanie a propos zodiaka chen - mialem ostatnio kilka podejsc i zazwyczaj wchodzac na full pt wychodzilem sam lub z buffem po zbiciu końcowego bossa.

Wszystkie slupy mi wywalalo na pietrach gdzie nie mozna padac.

Pytanie moje jest nastepujace - czy macie jakies wlasne sposoby na to zeby postki tam nie padaly ? Ustawiacie je w jakims konkretnym miejscu albo zbieracie spota glowna postka pelerynkami ? Jak sobie z tym poradzic?

Drugie pytanko czy oplaca sie biegac na mniej niż 8 postaci ? Np główna + BUFF + 2/3 słupy ?

I ostatnie co kupować u handlarza a co pomijać ? Bardzo dziękuję za każdą ewentualną wskazówkę

• Siemanko, mam pytanie a propos zodiaka chen - mialem ostatnio kilka podejsc i zazwyczaj wchodzac na full pt wychodzilem sam lub z buffem po zbiciu końcowego bossa.

Wszystkie slupy mi wywalalo na pietrach gdzie nie mozna padac.

Pytanie moje jest nastepujace - czy macie jakies wlasne sposoby na to zeby postki tam nie padaly ? Ustawiacie je w jakims konkretnym miejscu albo zbieracie spota glowna postka pelerynkami ? Jak sobie z tym poradzic?

Drugie pytanko czy oplaca sie biegac na mniej niż 8 postaci ? Np główna + BUFF + 2/3 słupy ?

I ostatnie co kupować u handlarza a co pomijać ? Bardzo dziękuję za każdą ewentualną wskazówkę

Przed 6. piętrem zmieniasz postać na słupach, na główną postać boss łapie focus, odjeżdżasz z nim jak najdalej od miejsca gdzie się pojawią słupy po zalogowaniu i wszystko działa. Co do pozostałych pięter to staraj się je przeskakiwać, zbijając wystarczająco szybko wcześniejsze piętro.

Co do opłacalności to kwestia ile wydajesz na odpały. Średnio w godzinkę robisz 2 zodiaki i na jednym trafiasz handlarza, więc każda postka generuje około 100 pudełek czerwonych (40 za piętra i 60 handlarz) kosztem 16kk u handlarza (czerwone pudła, pryzmaty i zwój animosfer), czyli jakoś 45kk na czysto. Do tego jakieś łuki zodiaku i szarfy ze szkat bossa, ale to ciężko policzyć.

• to nie jest tak, ze logout na 6 piętrze podlega pod bana - tak samo jak dawanie słupów na melejce na zmień postać ? Jeśli nie to dzięki za wskazówkę.

Zakładając ze jednak nie uda mi się przeskoczyć kolejnych poziomów gdzie nie można padać bo wybijam zbyt wolno - czy jest gdzieś miejsce gdzie ustawiać słupy żeby moby ich nie zbijały ? A może jest jakiś jeszcze patent na to ?

Które insignia kupuję się na czerw pudła ?

• to nie jest tak, ze logout na 6 piętrze podlega pod bana - tak samo jak dawanie słupów na melejce na zmień postać ? Jeśli nie to dzięki za wskazówkę.

Zakładając ze jednak nie uda mi się przeskoczyć kolejnych poziomów gdzie nie można padać bo wybijam zbyt wolno - czy jest gdzieś miejsce gdzie ustawiać słupy żeby moby ich nie zbijały ? A może jest jakiś jeszcze patent na to ?

Które insignia kupuję się na czerw pudła ?

Nie wiem w jaki sposób miałoby to łamać regulamin gry, tak samo w przypadku meley. Większość znajomych melejkowiczów loga postki na tym dungu i żaden z nich bana jeszcze nie dostał, podobnie w przypadku 6. piętra na zodiaku.

Jest jeszcze patent z ustawianiem na każdym słupie W+E, żeby się kręcił, ale nie zawsze to działa. Insygnia bossów są na czerwone pudła (Chen itd), a z niebieskimi symbolami są na niebieskie pudła.

• Dzięki, w takim razie będę próbować. Dzisiaj niedziela to może wieczorkiem pójdę potestowac.

Co do zmiany postaci na meley/zodiaku - gdzieś kiedyś ktoś pisał że to niedozwolone i podlega pod bana dlatego do tej pory byłem przekonany że tak jest.

Art, Ingolf czy moglibyście Panowie powiedzieć jakie jest oficjalne stanowisko w tym temacie ? Czy za zmianę postaci na melejce i zodiaku można wyłapać bana ? Wiele by to ułatwiło ale nie chciałbym ryzykowac

• Wiem że kolega robi cały czas zodiaka loga postacie i ani razu nie miał ostrzeżenia.

Ale jeżeli gameforge będzie chciało się przyczepić to do wszystkiego się przyczepi.

Więc logaj na razie nie banują za to.

• "Drugie pytanko czy oplaca sie biegac na mniej niż 8 postaci ? Np główna + BUFF + 2/3 słupy ?"

Chyba tylko ja uważam tego typu dungeony za patologię.

Niestety solowe dungeony nie dla 100 lv +.

• Dzięki, w takim razie będę próbować. Dzisiaj niedziela to może wieczorkiem pójdę potestowac.

Co do zmiany postaci na meley/zodiaku - gdzieś kiedyś ktoś pisał że to niedozwolone i podlega pod bana dlatego do tej pory byłem przekonany że tak jest.

Art, Ingolf czy moglibyście Panowie powiedzieć jakie jest oficjalne stanowisko w tym temacie ? Czy za zmianę postaci na melejce i zodiaku można wyłapać bana ? Wiele by to ułatwiło ale nie chciałbym ryzykowac

Ich to akurat nie pytaj ^^ Powiedza Ci ze mozna, zrobia FAQ ze mozna a pozniej ban poleci :D

• Ja na początku jak uczyłem się tego Dunga to latałem na 4 postacie, na 8 zacząłem dopiero jak nabrałem wprawy. Co do opłacalności to kwestia indywidualna. Wiadomo im więcej osób trzaska zodiaki tym pudła tańsze. Nawet jestem zaskoczony, że są osoby które odpowiedziały na twoje pytanie upubliczniając tzw. know how. .... Gdzie te czasy i ten Metin w którym na Zodiaki biegały całe gildie dla czystej zabawy i wspólnej gry???????????????????????

• "Drugie pytanko czy oplaca sie biegac na mniej niż 8 postaci ? Np główna + BUFF + 2/3 słupy ?"

Chyba tylko ja uważam tego typu dungeony za patologię.

Niestety solowe dungeony nie dla 100 lv +.

jeżeli mowa o 5 postaciach to nawet się opłaca jeszcze

• SauBaar

Closed the thread.