Nowi gracze szukają nowych graczy :D

  • Witam serdecznie z dziewczyną po ok 10 latach zaczynamy grę na serwerze Polska

    Jakimś cudem po tylu latach mamy 2 konta niestety to dropki 40 lvl a dodatkowo są na innym serwerze gdzie chyba nie ma wgl polaków wszyscy piszą w jakimś nieznanym mi języku więc zaczniemy od zera na Polsce

    Jest może ktoś kto też zaczyna? Chcemy powspominać bez żadnego IS w eq +6 poprostu pobić metki for fun ^^

    Przy tych cenach teraz w jakichś wonach nie ma szans niczego kupić jak sie startuje od 0 ale ubaw itak jest :D

    Wiadomo że skoro jest zamknięta rejestracja i gra ma tyle lat to mała szansa na nowych/wracających graczy ale jedną osobe taką już w grze spotkaliśmy więć może...

    W każdym razie jeżeli wracasz na Polske pisz! Pobijemy metki razem :D Najlepiej tutaj pw.

  • a ile lat ma twoja dziewczyna? Bo może ja bym mógł z wami pograć ;) też szukam przyjaciółki do gry ale nie mogę znalezc

  • A jakie ma znaczenie ile lat ma właśnie ona? Wgl to dziewczyna z reala nie jakaś metinowa "żona". Mieszkamy razem pracujemy zdalnie i chcemy przypomnieć sobie metina i ja chyba nie rozumiem o co chodzi....czemu właśnie o to i o nią pytasz przyjacielu a nie np o to ile ja mam lat? To nie przyjaciółka z gry a przyszła żona z rl :D A wg zaczynasz właśnie grę na Polsce?

  • A jakie ma znaczenie ile lat ma właśnie ona? Wgl to dziewczyna z reala nie jakaś metinowa "żona". Mieszkamy razem pracujemy zdalnie i chcemy przypomnieć sobie metina i ja chyba nie rozumiem o co chodzi....czemu właśnie o to i o nią pytasz przyjacielu a nie np o to ile ja mam lat? To nie przyjaciółka z gry a przyszła żona z rl :D A wg zaczynasz właśnie grę na Polsce?

    zignoruj go to troll biegajacy za laskami

  • No tak właśnie wydawało mi się że dziwne pytanie o wiek dziewczyny i że może z nami pograć...A to ile ja mam lat to co nie ważne? :D W każdym razie koledze Topur raczej dziękuje bo ja się szybko denerwuje i już widzę ze byś mnie szybko właśnie zdenerwował :) A tak poza tematem cały czas w metinie są czasy "żon" metinowych? Wgl w MMO jak tylko się pojawi kobieta to wszyscy w szoku? Za moich czasów to prawie każda postać kobieca to był typek wyciągający itemki a prawdziwe dziewczyny wgl sie nie chwaliły byciem dziewczyną bo obsiadało je stado baranów :D Dawno w nic nie grałem nie jestem na bieząco :/

  • Nikt nie zaczyna na Polsce, bo to serwer bez perspektyw.

    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

  • Są. Grają już z kimś, albo same grają.

    No są są sam widziałem dzisiaj jedną ^^ Ach i przeczytałem jakieś posty kolegi Topur i myśle ze przykre i smutne to wszystko co piszesz. Moja rada to nie szukaj żon w metinie do grania a raczej kobiety w rl która kiedyś może z tobą w tego metka pogra....w sumie jak poznasz jakaś fajną babke to też zapomnisz o metinie :D Naprawdę smutno mi to było czytać a też widzę ze sam w tym nie jesteś w tych poszukiwaniach dziewczyny na metku i to tak jakoś nachalnie robicie panowie że w ten sposób nie macie szans czy to w metinie czy w realu. No np tutaj ja chce pograć z kimś kto zaczyna a ty do mnie ile moja ma lat i że szukasz przyjaciólki :D No i jak myślisz ze chce z tobą pograć? Niestety nie.Stary nie szukaj w metinie poznaj w realu i wtedy jej zaproponuj ze może pogra z tobą :) W każdym razie życzę szczęscia i bardzo proszę tak jak w 1 poście nowych/zaczynających graczy o pw bo nudno będzie i ktoś musi pomóc zrobić bojowego :D


    Ps/ Do wszystkich szukających żon w metinie czy posiadających takie przyjaciółki : Absolutnie się z was nie wyśmiewam czy nie chcę być niemiły sam znam historie kolesia który grał w metka za dzieciaka te X lat temu i grał z "żoną" metinową.Tak sobie razem grali świetnie się bawili ale tylko w metku w rl sie nie spotkali a też mieszkali na 2 krańcach Polski to średnio to wyglądało.Ten chłopak był nieśmiały i przerażony bo okazało sie że ona jest absolutnie śliczna a on absolutnie brzydki i był pewny że nie ma u niej szans to tak mu było łatwiej tylko popisać na metku .Potem gra sie skonczyła czy znudziła i stracili kontakt.Po paru latach ktoś do kogoś napisał "co tam?" i szybko im poszło :D teraz mieszkają razem są parą i naprawde się kochają.Ona się przeprowadziła do niego do miasta z małej miejscowości kompletnie zmieniła swoje życie dla niego a on totalnie w niej zakochany zrobił by też dla niej wszystko i to po nich nawet widać....wiecznie razem,wszystko robią razem poprostu są ze sobą szczęśliwi.Więc prosze nie piszcie mi PW ze sie nabijam czy wyśmiewam bo tak oczywiście można powiedzieć ze w tym przypadku wyżej chlopak zakochał sie w metku jak był dzieciakiem a teraz to jego dziewczyna w realu już kilka lat więc zakochali się przez metka :D Nie nabijam się nie wyśmiewam życzę szczęścia poprostu uważam że to przypadek jeden na milion i też kolega wyżej robi jakieś mega poszukiwania a to nie tędy droga.I tak to ja jestem tym kolesiem swoją Natalkę poznałem w metinie 10 lat temu jak mieliśmy po 14-15 a teraz jesteśmy razem i wracamy powspominać nasze zakochanie i pośmiać sie z siebie :D Jestem ofiarą metinowej miłości i normalnie to aż wstyd ale tutaj mogę to napisać bo sami metińczycy i to chyba wgl pierwszy raz w życiu bez wstydu.Pozdrawiam wszystkich zakochanych w metinie ^^


    Bardzo przepraszam za post tak długi i pisany bez ładu i składu i mało wnoszący do tematu nowych graczy,jest późno ja jestem niewyspany już będę grzeczny :D

  • kobiety w rl mnie nie chcą bo jestem brzydki i nudny to co mam zrobić ;) szukam w metku bo to najlepsze rozwiązanie a druga sprawa ty poznałeś kogoś więc się da

    Są. Grają już z kimś, albo same grają.

    Gdzie grają bo ja jakoś nie widzę żadnych nigdzie a jeśli są to czemu wola grać same? Ty z kimś grasz ? jakbyś chciała popisać to napisz do mnie


    Ps. I jestem już sam w poszukiwaniach bo mój przyjaciel dzwonek ma dziewczynę i zapomniał o mnie ;( każdy kogoś ma tylko ja nie mam ale co mam zrobić jak mnie nikt nie chce ;)

  • SauBaar

    Closed the thread.
  • Ascoran

    Added the Label Polska