Metin2 opuszcza Steam!

 • announcement_metin2_de_fab47797f82cf3764e7e886bcd3d3a60.jpg

  Droga Społeczności!

  W dniu 18.08.2022 nastąpi transfer Metin2 z platformy Steam na klienta Gameforge. Z tego też powodu od 18.05.2022 nowi gracze nie będą mogli się zarejestrować do Metin2 na Steamie. Gra będzie dostępna tylko przez klienta Gameforge.

  Oczywiście wszystko, co zdobyliście w grze i kupiliście, cały Wasz postęp zostanie przeniesiony bez żadnych strat dla Was. Nie martwcie się, transfer na klienta Gameforge nie jest skomplikowany.

  A tak to działa:

  Odwiedźcie naszą stronę https://pl.metin2.gameforge.com/steam/migrate. Kliknijcie przycisk Steam.

  Zalogujcie się swoimi danymi konta Steam. Steam poprosi Was na wyrażenie zgody, by połączyć Was z klientem Gameforge. Wyraźcie zgodę.

  Na naszej stronie transferu konta istnieją teraz dwa sposoby transferu na klienta Gameforge.

  • Jeśli posiadacie już konto w kliencie Gameforge, zalogujcie się tam i kliknijcie opcję "Dokonaj transferu".

  • Jeśli nie posiadacie jeszcze konta w kliencie Gameforge, kliknijcie przycisk "Utwórz konto Gameforge". Po utworzeniu konta powrócicie na stronę transferu konta. Teraz zalogujcie się danymi konta Gameforge i wybierzcie konto, które chcecie przenieść ze Steama na klienta Gameforge.Screenshot5

  Po zakończeniu transferu otrzymacie e-mail z potwierdzeniem.Screenshot6

  Zwróćcie uwagę na następujący wskazówki:

  • Po transferze Waszego konta Metin2 ze Steama na klienta Gameforge nie będziecie mogli już grać w Metin2 przez Steam. Pamiętajcie, że transfer ten jest nieodwracalny.

  • Od 18.05.2022 wszystkie DLC zostaną usunięte ze Steama i tym samym nie będą one już dostępne do zakupu. Oczywiście zaległe jeszcze zawartości do pobrania zostaną przekierowane na Wasze konto, więc nie stracicie żadnych zakupionych zawartości w grze. Oprócz tego płatności na Steamie zostaną dezaktywowane i dlatego nie będziecie w stanie tam już zakupić żadnych Smoczych Monet. Ponowne doładowanie Smoczych Monet możecie dokonać dopiero po transferze Waszego konta na klienta Gameforge. Posiadane przez Was Smocze Monety możecie jednak nadal wydawać.

  • Od 18.08.2022 gra nie będzie już dostępna przez Steam. Dlatego też zalecamy przeniesienie Waszych kont do tego czasu.

  • Zablokowanych kont na stałe nie można przenieść. Konta, które zostały niedawno zablokowane, mogą wprawdzie dokonać transferu, jednak status ich się nie zmieni, po przeniesieniu będą nadal zablokowane.

  • Jeśli podczas transferu natraficie na problemy, spróbujcie powtórzyć transfer jeszcze raz później. Jeśli jednak problemy będą się powtarzać, zwrócicie się do naszego supportu klienta lub do członków Społeczności.

  Community Manager