Serwer Polska - otwarcie

• a ty grasz na lynx i rumuńskich serwerach że wiesz? :p

Wypowiedzieć się mogę bo grałem dość długi okres czasu i teraz też często gadam z ludźmi na lynx czy poly więc wiem ;p

To jest hit xdd gosc nie dość, ze nie gra na Serwerze Polska to w dodatku nie gra tez na lynx i polyphemos i zabiera głos xdd idź się schowaj bo z logicznym myśleniem u ciebie słabiutko :D Potrafisz tylko hejtowac wszystkich, skoro już nie grasz to zajmij się własnym życiem, a nie żyjesz tylko forum…

• To jest hit xdd gosc nie dość, ze nie gra na Serwerze Polska to w dodatku nie gra tez na lynx i polyphemos i zabiera głos xdd idź się schowaj bo z logicznym myśleniem u ciebie słabiutko :D Potrafisz tylko hejtowac wszystkich, skoro już nie grasz to zajmij się własnym życiem, a nie żyjesz tylko forum…

Gdzie napisałem że nie gram na lynx czy na polyphemosie?

napisałem że często gadam z ludźmi na lynx i polyphemos więc się orientuje w sytuacji na Polsce, jak ja teraz w m1 stoję na Lynx bo przed chwilą z bazaru wyszedłem XD na polyphemosie też mam postacie w tym BM'a i na polyphemosie mnie nie ma zaledwie od 5 dni.

na polsce grałem jeszcze przed 2022 rokiem a z tego co widzę po forum i słyszę w grze jest kiepsko na polsce :P i sam wiem że od kwietnia 2021 sytuacja się pogarszała ;p

Misiek nie gryzie, misiek pożera.

• SauBaar

Closed the thread.