Serwer Polska - otwarcie

  • Hmm, serwer Polska został zamknięty (z tego co pamiętam) to przez boty. Aktualnie widać ze GF poradził sobie z botami, można to wywnioskować po nowym serwerze Lynx.


    Więc ogólne pytanie do administracji Art  Ingolf czy będzie robione coś aby serwer Polska został otwarty dla nowych graczy?


    Wcześniej widziałem że dużo osób o to pytało dlatego ponawiam pytanie.

  • Jednakże o ile mnie pamięć nie myli to nie przez boty serwer został zamknięty.

    Połączono dwa największe serwery i był problem z utrzymaniem POLSKI.

    Wyrzucało, o lagach ogromnych nie wspomnę.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • No ale taka prawda ze lagi nadal są, boty biegają nadal po PL chociaż nie aż tak bardzo jak to było wcześniej

    Kiedy ostatnio 2idziales bota na PL? Kiedys staly w m2 jak porabane... a teraz ani widu ano slychu

  • Potwierdzam ostatnio botów praktycznie się nie widuje (mam na myśli mapy do 75lv, wyżej nie wiem)

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Nie chcemy żadnego otwierania serwera Polska, zaraz znowu będzie serwer wywalało po trzy razy na dzień, a o botach już nie wspomnę i kolejne żale wylewane na forum. Jak ktoś chce zagrać oś początku to niech idzie na Lynx albo Polyphemos. Jedynie co to bilety podróżnika mogą dać i tyle w temacie.

  • Potwierdzam ostatnio botów praktycznie się nie widuje (mam na myśli mapy do 75lv, wyżej nie wiem)

    Po nocach sobie biegają i mają autowylogowywanie gdy tylko ktoś podjedzie zbyt blisko

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Po nocach sobie biegają i mają autowylogowywanie gdy tylko ktoś podjedzie zbyt blisko

    Skad woesz skoro sie wylogowuja?

  • Nie chcemy żadnego otwierania serwera Polska, zaraz znowu będzie serwer wywalało po trzy razy na dzień, a o botach już nie wspomnę i kolejne żale wylewane na forum. Jak ktoś chce zagrać oś początku to niech idzie na Lynx albo Polyphemos. Jedynie co to bilety podróżnika mogą dać i tyle w temacie.

    No tak jak kiedyś pisałem, serwer Polska to priv, tu za dużo gwiazd. Nie otworzą to zostaną sami durnie co wydali masę kasy na granie w grę i serwer padnie bo cwaniak od cwaniaka nic nie kupi itp. Serwer się wyludnia a jakiś janusz pisze takie głupoty. No szok.

  • Skad woesz skoro sie wylogowuja?

    Bo widać z daleka. Jest postac ale bez nicku i znika lub sie teleportuje, ciezko powiedziec

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Podjeżdżasz a on znika. Jednakże wydropione świeżo itemy z nazwą leżą. Ale pisanie to tak jak grochem o ścianę. Kilka razy zgłaszałam ninję 80+ lvl w grocie się świetnie bawił. Po prostu ekspił. Podjechanie kończyło się jego przelogowaniem. Sprawdziłam po innych kanałach. Po jakimś czasie i tak wraca na swoje miejsce.

    Poza tym jakoś nie chce mi się wierzyć że osoby piszące o botach na gromistych czy zaklętym ściemniają. Najczęściej wspominają o tym w nocy.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • No tak jak kiedyś pisałem, serwer Polska to priv, tu za dużo gwiazd. Nie otworzą to zostaną sami durnie co wydali masę kasy na granie w grę i serwer padnie bo cwaniak od cwaniaka nic nie kupi itp. Serwer się wyludnia a jakiś janusz pisze takie głupoty. No szok.

    Chyba słońce ci za bardzo przygrzało i dostajesz zawrotów głowy. Co ma zamknięty serwer do priva, czy „kupowania cwaniak od cwaniaka”xddd w ogóle pisz wprost bo tych kacapołów się nie da czytać i wydaje mi się, ze tylko czekasz aż otworzą serwer i boty odpalisz januszu

  • Widać, bo tam nikt nie gra :D

    Na lynx gra spoko ilość graczy, w m1 nie stoi dużo ludzi bo większość to nisko poziomowe postacie, a takie mają ręce pełne roboty.

    Ale nikt ci dalej nie zabrania być zamkniętym buraczkiem. :3


    Nie chcemy żadnego otwierania serwera Polska, zaraz znowu będzie serwer wywalało po trzy razy na dzień, a o botach już nie wspomnę i kolejne żale wylewane na forum. Jak ktoś chce zagrać oś początku to niech idzie na Lynx albo Polyphemos. Jedynie co to bilety podróżnika mogą dać i tyle w temacie.

    Tak, jeśli pominiemy dość mocno zdechły rynek, braki w eq i ulepkach na niskich poziomach.

    Po za tym boty na plu to już prawie przeszłość ;p jest ich na tyle znikoma liczba że ledwo się takiego dostrzega.

    a żal to wylewa się zawsze z tego serwera ;p

  • Misiasek Skoro macie braki w eq to może wreszcie wybijecie wyższy poziom niż 30, bo na 100+ nie potrzeba żadnych ulepów od botów.
    A po drugie to brak botów nie jest wynikiem super działania zabezpieczeń gf, a jedynie dlatego,ze jest zamknięty serwer xd Wystarczy wejść na rumuński serwer i dokładnie widać jak działają zabezpieczenia przed botami :D

  • Misiasek Skoro macie braki w eq to może wreszcie wybijecie wyższy poziom niż 30, bo na 100+ nie potrzeba żadnych ulepów od botów.
    A po drugie to brak botów nie jest wynikiem super działania zabezpieczeń gf, a jedynie dlatego,ze jest zamknięty serwer xd Wystarczy wejść na rumuński serwer i dokładnie widać jak działają zabezpieczenia przed botami :D

    1. Nie gram na Polsce już od jakiegoś czasu ze względu na zdechły rynek.


    2. Brak botów to właśnie działanie GF, z tego co wiadomo to Firma GameForge wytoczyła pozew przeciwko najpopularniejszemu botowi w Metin2 od ponad 10lat lub nawet dłużej.


    3. Czasami wchodziłem na Rumuńskie serwery + węgierski a o czeskim rozmawiałem z czechami co main postacie mają na czeskim, i jakoś botów ni widu ni słychu, no cóż to może rumuni grający od X lat na ich własnym serwerze nie wiedzą nic na temat tego serwera, ale wie to jakiś polak z forum który rumuński serwer odwiedził raz i stanął w m1 i powiedział "aLe bOtY tFu" i lognął na polskę.


    4. Przypomnę że zamknięcie serwera Polska to właśnie działanie GF XD no Papież go na pewno nie zamknął słuchaj XD chociaż palicho wie co tam w głowie masz :p


    5. Ja autentycznie nie wiem gdzie ty boty na lynx widzisz, ja od pierwszego dnia startu serwera od pierwszej godziny serwera tam gram i naprawdę nie widziałem żadnego podkreślam ŻADNEGO bota ;p

    (zanim użyjesz argumentu "a Bo nA lYnX to nigD nie gRa bo to GuPi seRweR" to proszę zamlicz i idź bić metki na PL)

  • 1. Nie gram na Polsce już od jakiegoś czasu ze względu na zdechły rynek.

    No zdechły bo prawie każdy ma już eq jakiego potrzebuje, to jest konsekwencja braku nowych graczy. Janusze biznesu będą bronić tego żeby serwer był zamknięty, póki co zarabiają ale trzeba pomyśleć dalej, co będzie za rok np. ludzi będzie mało, szkaty nie zejdą i wtedy janusz będzie krzyczał ,,otworzyć serwer...!".

  • generalnie to bardzo dobrze, że jest zamknięty Ci co mają x kont więcej mieć nie będą A nowych graczy? Niech pierw zadbają o tych starych.

  • Kto chce grać i tak sobie załatwi konto . A co do botów na lynx to wystarczy wejsc na DC i zobaczyć ilu ich tam reportują.

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Kto chce grać i tak sobie załatwi konto . A co do botów na lynx to wystarczy wejsc na DC i zobaczyć ilu ich tam reportują.

    ,, załatwi konto" sugerujesz że totalny nowicjusz klikając sobie w propozycje wyświetlającą się na platformie załatwi sobie konto? Mylisz się, taki ktoś oleje temat kiedy zobaczy, że jest zachęcany ale serwer Polski jest zamknięty. Pomyśl trochę zanim napiszesz. No chyba, że wierzysz w to co piszesz to z mojej strony naprawdę współczuję inteligencji.

  • ,, załatwi konto" sugerujesz że totalny nowicjusz klikając sobie w propozycje wyświetlającą się na platformie załatwi sobie konto? Mylisz się, taki ktoś oleje temat kiedy zobaczy, że jest zachęcany ale serwer Polski jest zamknięty. Pomyśl trochę zanim napiszesz. No chyba, że wierzysz w to co piszesz to z mojej strony naprawdę współczuję inteligencji.

    Nie no polski serwer to nie koniec... be przesady wtedy wybierze inny ;p



    Kto chce grać i tak sobie załatwi konto . A co do botów na lynx to wystarczy wejsc na DC i zobaczyć ilu ich tam reportują.

    fakt jest dużo zgłoszonych ale ja się nie spotkałem chyba z żadnym ;p


    generalnie to bardzo dobrze, że jest zamknięty Ci co mają x kont więcej mieć nie będą A nowych graczy? Niech pierw zadbają o tych starych.

    Ja narazie na endgame dostaje się masę update'ów, np. nowy kontynent Yohara, nowe eq, zwiękoszony max lvl, dodatkowe statystyki, dodatkowe rzeczy etc.


    No zdechły bo prawie każdy ma już eq jakiego potrzebuje, to jest konsekwencja braku nowych graczy. Janusze biznesu będą bronić tego żeby serwer był zamknięty, póki co zarabiają ale trzeba pomyśleć dalej, co będzie za rok np. ludzi będzie mało, szkaty nie zejdą i wtedy janusz będzie krzyczał ,,otworzyć serwer...!".

    Ja na Polsce w kwietniu 2021 roku za aure dostawałem 8-9kk od szt za czarowane 2kk od sztuki (ale zdarzało się poniżej) berek chodził po 300k jak było więcej to nie schodziło, pomoc i błogo 300-400k (jak fart to 400) więc samo ku to porażka była po części, kd obrony +4 warte z 200k sam za tyle kupowałem, nawet kd speeda +4 nie schodziło za 15kk nawet za 12kk sprzedać nie mogłem i ostatecznie zrezygnowałem z gry tak jak wielu innych którzy mieli dostęp do serwera polska a mieli nisko poziomowe postacie. bardziej opłacalny i przychylny rynek był na polyphemosie i bałtyku, lub na carpathians.

    Samo expienie też porażka na spotach w m2 postacie 30-35lv na cory i brak spotów do expa, na BO dropy 50lv all te postacie eq +9, IS itp. bo mainy mają po 90+.

  • ,, załatwi konto" sugerujesz że totalny nowicjusz klikając sobie w propozycje wyświetlającą się na platformie załatwi sobie konto? Mylisz się, taki ktoś oleje temat kiedy zobaczy, że jest zachęcany ale serwer Polski jest zamknięty. Pomyśl trochę zanim napiszesz. No chyba, że wierzysz w to co piszesz to z mojej strony naprawdę współczuję inteligencji.

    Taki ktoś zacznie grać na innym serwerze którzy jest otwarty i zapewne będzie zadowolony. Przecież Polska jest rzekomo martwa, więc po co nowi gracze skoro i tak nie mają tutaj co robic.


    Z resztą umówmy się, ilu jest tych nowych graczy? Ta 15-letnia gra nie oferuje nic poza grindem, jest wiele lepszych. Otwarcie serwera jest potrzebne tylko tym ktorzy potrzebuja słupów do grindowania dungów i zarobku. Gf ma statystyki i wie ilu jest nowych graczy, a ile to multikonta. Nie robią przecież tego wszystkiego na ślepo. Chyba, że ty masz lepsze dane niż firma która je zbiera " Pomyśl trochę zanim napiszesz. No chyba, że wierzysz w to co piszesz to z mojej strony naprawdę współczuję inteligencji."

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • totalny nowicjusz

    Nie oszukujmy się, nie ma w tej grze totalnych nowicjuszy.

    Jeśli ktoś zaczyna od zera, to dlatego, że kiedyś już grał w Metina. A co za tym idzie, ma stare konta, które może spokojnie przypisać do Polski.


    Edit.

    A jeśli już trafi się totalny nowicjusz - dla niego serwery eventowe będą znacznie lepszym wyborem, ze względu na bardziej dynamiczną rozgrywkę.

  • To po co się wypowiadasz na tematy związane z serwerem Polska, skoro nie grasz… no co za ludzie…

    Najwiecej ma do powiedzenia nt botów, rynku na serwerze na którym nie gra - Błazenada do potęgi n-tej xd

  • To po co się wypowiadasz na tematy związane z serwerem Polska, skoro nie grasz… no co za ludzie…

    Najwiecej ma do powiedzenia nt botów, rynku na serwerze na którym nie gra - Błazenada do potęgi n-tej xd

    a ty grasz na lynx i rumuńskich serwerach że wiesz? :p


    Wypowiedzieć się mogę bo grałem dość długi okres czasu i teraz też często gadam z ludźmi na lynx czy poly więc wiem ;p