Smok a Dagger -> Dalszy rozwój

  • Hej :)

    Wróciłem na metina po 8 latach ;) No i czas troszkę pograć. Dużo się zmieniło ale staram się to nadrobić.

    Chciałbym wybrać sobie jedną główną profesję i zastanawiam się nad wyborem daggera lub smoka.

    Nigdy nie wbiłem wyżej niż 61lvl :D dlatego chciałbym dopytać jak wygląda gra takimi postaciami w tak zwanym end game? Zaznaczę, że pvp jest drugoplanową opcją, więc jeśli któraś z tych postaci jest bezwartościowa w późniejszej rozgrywce pve to wolę zaoszczędzić sobie czasu i nią nie grać. Raczej celuję w grę dla przyjemności niż dla jak najszybszego ubića metka czy bosa. Na pewno będę chciał bić metki, robić misje, karty potworów czyli takie pve. Poczytałem o zmianach dla szamana, trochę inne przeliczniki niż kiedyś ale nadal chciałbym nim grać i myślę, że do wyżej wymienionych rzeczy będzie dobry. Nie widzę za bardzo ninjy bijącej metki za to bicie z buta ze sztyletów jest bardzo przyjemne. Chciałbym wiedzieć jak wygląda rozgrywka takimi postaciami po 60 lvl żeby mieć świadomość do czego dążyć. Proszę o jakieś podpowiedzi i własne przemyślenia. Serwer Polska. Pozdrawiam :)

  • Ninja bardzo dobrze sprawdzi Ci się patrząc na etap endgame przez jej duży dmg z poli lub z najszybszej animacji bicia z buta, nie na marne każdy robi ninja jeśli celuje w bossy typu meley hydra. Szamanem może nie będzie tak zle ale jesli dojdziesz już do poważniejszych rzeczy to myśle ze to będzie przepaść między szamanem a ninja. Na szamana tez dostępność èq jest o wiele gorsza niż na ninje wiec warto i na to spojrzeć. Najważniejsze żeby gra sprawiała Ci frajdę ale jesli planujesz jednak w późniejszym czasie grać poważnie ja bym wybrał ninje

  • SauBaar

    Closed the thread.
  • SauBaar

    Set the Label from Forum to Gra
  • SauBaar

    Set the Label from Ninja to Szaman