Ninja 55 vs Dropy

  • Witam mam takie pytanko bo mam ochotę pograć ninją na 55lvl'u robić ją od zera

    i tu pytanie czy ona ma jaki kolwiek sens i szanse rywalizować z np takim wp/bodym/likanem np na blaskach w ilości ich wiadomo ona nie ma żadnego skila typu aura który dodaje dmg co już jej daje to cięzkość w rywalizacji.

    Taka ninja na resp z eq pvp żeby kogoś ew. wybić jakby ktoś wbił i do pvp i do dropu odłamków w dt lub blasków w v3

  • z 90% tych dropków to postki wysokolevelowych postaci. Także nadal uważam, że może być ciężko. Ale graj, zabijaj i baw się dobrze. Bo to tylko gra:)

  • Jeszcze kolejne pytanko jak na takiej 55 ninji dawać w staty? bo ja myślę że dawać wszystko pod dmg biorąc pod uwagę, że eq będzie dobre a alchemia full mityk

  • Idąc w hity inwestuj w średnie obrażenia/szycie/% obrażeń do PŻ (wiadomo w luda też szarfa sr+luda/koziki +35sr +ludzi)

    Co do statystyk siła+zręka/zręka+siła nie wiem co okaże się efektywniejsze, ale obstawiam że siła

    Taki zboostowany ninja 55 myślę że może sobie poradzić z czempionami bijąc 2,5/3k hit

  • Idąc w hity inwestuj w średnie obrażenia/szycie/% obrażeń do PŻ (wiadomo w luda też szarfa sr+luda/koziki +35sr +ludzi)

    Co do statystyk siła+zręka/zręka+siła nie wiem co okaże się efektywniejsze, ale obstawiam że siła

    Taki zboostowany ninja 55 myślę że może sobie poradzić z czempionami bijąc 2,5/3k hit

    Co do kozików nie lepiej jakieś um+lud? zasadzka chmurka P i jakiś 3 skill nie wiem jaki właśnie będą sporo bić

  • Chmura po aktualizacji straciła magiczny atak więc nie bije "tyle co kiedyś"

    Zasadzka + dopalacz, wirujący sztylet 2xDMG, krycie się (boost do zasadzki)

    Zasadzka+ dopalacz, szybki atak, krycie się(boost do obydwóch skili)

    Dlatego szedłbym w stronę hitów + i poźniej skille jako uzupełnienie

  • no chmura to potęga w dmg, teraz gdy ludzie maja sporo opd na um to raczej średnio oplacalne, zależy jaki masz budżet Ale ja bym celował w koziki śr 45+

  • Idąc w hity inwestuj w średnie obrażenia/szycie/% obrażeń do PŻ (wiadomo w luda też szarfa sr+luda/koziki +35sr +ludzi)

    Co do statystyk siła+zręka/zręka+siła nie wiem co okaże się efektywniejsze, ale obstawiam że siła

    Taki zboostowany ninja 55 myślę że może sobie poradzić z czempionami bijąc 2,5/3k hit

    Zdecydowanie zręczność jest lepsza. Siła nie ma nawet najmniejszego podjazdu do zręki na ninjy.

    ASD

  • SauBaar

    Closed the thread.