Body VS Sura WP 95-120 pod Dungi

• Witam, posiadam sure WP 95lvl po certach oraz bodego 95 którym też zaraz skończe certy , postacie są na oddzielnych kontach i nie posiadają alchemii , przymierzam się do zainwestowanie w jedną z nich i tutaj przychodzę z pytaniem , którą postać lepiej ubrać(chodzi mi tylko o postać lepszą do PVM) pod dungi raczej max do hydry (jeżeli kiedykolwiek uda mi się tam dojść) na yohare sie nie wybieram.

Chciałbym w miare niewielkim nakładem wonów mieć możliwość komfortowego farmienia czy to jotuna czy zodiaka no i w przyszlosci hydry jeżeli będę miał na tyle zaparcia i jakoś te wony będę zarabiał.

• Jeżeli chodzi o budzet to około 200wonów tyle że w tych wonach trzeba liczyć całe koło mitycznej matowej alchemii czyli pewnie okolo 100w na samą alchemie

Dokładnie ja ostatnio równe 100w wydałem na perf mit alchemie mat z tego ze połowę fasolek mialem swoich bo tak pewnie coś by doszło 🙄

• Jeżeli zależy ci głównie na jotunie i zodiaku to leć w wp i się nie zastanawiaj, ostrze bardzo pomaga. Ale jakbyś chciał w miarę komfortowo później latać meley/hydre to bodziak będzie dużo lepszy ze względu na glewię i spory dmg na poli. Wpkiem ciężko wycisnąć jakiś sensowny dmg w poli a żeby zbijać meley z buta potrzebujesz ciągłego odpału albo eq na wartość, a o biciu hydry możesz zapomnieć na bardzo długi czas xD

neon3.png

• SauBaar

Closed the thread.