Dodatkowa strona wyposażenia i więcej

 • announcement_metin2_pt_81b0dd30e06615d51bc65fab4b4fb4c6.jpg

  Wiosna w Metin2 rozpoczyna się fantastycznymi ulepszeniami i nowymi dodatkami: zyskaj dodatkowe możliwości taktyczne w walce dzięki drugiej stronie wyposażenia, magazynuj przedmioty w ulepszonym systemie pasów i wypatruj nowych, boskich przedmiotów ulepszenia oraz morskich kostiumów wielkanocnych i wierzchowców.

  Natychmiastowa zmiana wyposażenia!

  Dzięki tej aktualizacji możesz odblokować drugą stronę wyposażenia i w ten sposób przełączać w każdej chwili między dwoma zestawami wyposażenia! Nie musisz już zatem zmieniać każdej części wyposażenia z osobna, gdy chcesz założyć inny zestaw. Korzystaj z nowej opcji zmiany wyposażenia jednym kliknięciem. Możesz założyć np. wyposażenie PvP na jednej stronie, a na drugiej odpowiednio wyposażenie PvE, aby jednym kliknięciem móc zareagować na zmianę sytuacji!

  A tak to działa:

  Aby odblokować drugą stronę wyposażenia, potrzebujesz nowego przedmiotu "Dodatkowa Strona Wyposażenia". Otrzymasz ją, zaliczając misję, która uaktywni się automatycznie po osiągnięciu poziomu 120. Pokonaj Ahtrina Wielkiego Mistrza w Jaskiniach Gnolli, by w nagrodę otrzymać ten nowy przedmiot. Teraz musisz go już tylko użyć, a druga strona wyposażenia zostanie automatycznie dodana do okienka Twojej postaci.

  Możesz także po prostu kupić w Sklepie przedmiot "Dodatkowa Strona Wyposażenia", by natychmiast odblokować drugą stronę wyposażenia.

  Bezpośrednio po aktywacji dodatkowej strony wyposażenia automatycznie pojawi się odpowiednia umiejętność "Przełącz stronę wyposażenia", dzięki której możesz w każdej chwili zmienić swoje wyposażenie. Umiejętność tę znajdziesz w swoich dodatkowych umiejętnościach.

  Ulepszony ekwipunek pasów

  Abyś nie musiał już tak mocno zaciskać pasa, znieśliśmy ograniczenia przedmiotów dla ekwipunku pasów, dzięki czemu możesz tam teraz odkładać wszelkie rodzaje przedmiotów!

  Ale uwaga, nadal musisz zwracać uwagę na niektóre kwestie:

  • Przedmioty nie trafiają bezpośrednio do Twojego ekwipunku pasów. To znaczy, że np. wszystkie przedmioty z misji lub ubicia potworów nadal trafiają bezpośrednio do ekwipunku Twojej postaci. Jeśli nie ma tam już miejsca, to nie możesz otrzymać więcej przedmiotów, nawet jeśli nadal masz miejsce w ekwipunku pasów.
  • Przedmioty, które są wymagane do ukończenia misji, zostaną rozpoznane tylko wtedy, gdy znajdują się w odpowiednim ekwipunku na misje. Jeśli znajdują się w ekwipunku pasów, ukończenie misji nie będzie możliwe.
  • Przedmiotów z ekwipunku pasów nie można używać w pasku szybkiego dostępu.

  Pieczęć Bogów

  Patrząc na te nowe możliwości Twojego wyposażenia, chciałbyś je zapewne także ulepszyć, prawda? W takim razie sięgnij po pieczęć bogów, którą od czasu do czasu można znaleźć w Sklepie - miej zatem oczy szeroko otwarte! Ta pieczęć zwiększa szansę na pomyślne ulepszenie przedmiotów w stopniu większym, niż jakikolwiek inny przedmiot! Jej użycie nie wymaga spełnienia żadnych warunków pod względem poziomu postaci lub poziomu przedmiotu. Jest to zaiste boskie wsparcie do ulepszania Twojego wyposażenia!

  Widziano wielkanocne Metiny i kicającego zajączka!

  Od 31 marca startuje kolorowy event wielkanocny w Metin2. Zając wielkanocny ma w swoim koszyku wiele nagród, a miasta zdobią świąteczne sztandary! Nie przegap fantastycznych kostiumów z nowymi bonusami zestawu!

  Czas trwania

  • Start eventu: 31.03. o godz. 0:00 (CEST)
  • Koniec dropu: 25.04. o godz. 23:59 (CEST)
  • Koniec eventu: 26.04. o godz. 23:59 (CEST)

  Wielkanocne eventy

  Polowania na jajka

  Radosne poszukiwania jajek wielkanocnych i wcinanie czekoladowych zajęcy? Możesz o tym zapomnieć – potwory były szybsze i zdążyły już sprzątnąć Ci wszystkie jaja sprzed nosa. Zapoluj na te kolorowe cacka i wymień je u zająca wielkanocnego na zasłużoną nagrodę!

  Wielkanocne Metiny i magiczne jaja

  Zrób jajecznicę z wielkanocnych Metinów, a przy odrobinie szczęścia znajdziesz cenne magiczne jajo. Takie jajo można otworzyć trzy razy, a w jego wnętrzu kryją się niezwykłe skarby – zaczarowanie przedmiotu, magiczne perły i rzadko spotykane niebieskie smocze fasolki.

  Wielkanoc w ItemShopie

  Także w ItemShopie możesz odkryć wielkanocny czar. Oto, co na Ciebie czeka:

  Lizaki w ofercie

  Są nie tylko pyszne, lecz również pomocne: lizak potęgi i lizak magii zrobione są z tajnych składników, które dadzą Ci +50% do PD, +30% do fizycznych obrażeń oraz inne potężne efekty w walce.

  Zanurz się w wielkanocnym morzu

  Z okazji Wielkanocy przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo wyjątkowe kostiumy i wierzchowce: przywdziej zatem imponujący mundur morski i pasujący do niego dwuróg, by następnie wyruszyć do bitwy na grzbietach fantastycznych księżycowych i słonecznych koni morskich! Skorzystaj przy tym także z potężnego bonusu zestawu. Na grzbiecie konia morskiego, w eleganckim mundurze i z lizakiem potęgi lub magii nie będzie Ci straszny żaden przeciwnik.

  Maksymalny bonus zestawu:

  • +5% siły w walce z potworami
  • +150% PD
  • +5% szansy na drop przedmiotu

  Przedniej zabawy życzy Ci

  Twój zespół Metin2

  Community Manager