Pomoc w wycenie przedmiotów

  • Cześć :)

    Jeżeli post jest w nieodpowiednim miejscu, to proszę o przeniesienie.


    Po około 10 latach przerwy chciałbym wrócić do Metina. Gra się bardzo zmieniła przez ten czas, a wraz z nią ceny przedmiotów.

    Szukam kogoś, kto popatrzy na moje eq i pomoże mi je wycenić, żebym mógł się pozbyć zbędnych itemków za normalne, rynkowe ceny i z pustym plecakiem wznowić grę :)


    Mój plan jest taki, żeby wystawić wszystko, co w najbliższym czasie nie będzie mi potrzebne.

    Oczywiście mógłbym próbować sprawdzać ceny na rynku, ale to byłoby bardzo żmudne - każdy item musiałbym znaleźć co najmniej kilka razy, żeby wykluczyć jakieś skrajne ceny.

    W eq mam pewnie i śmieci, które mogą pójść u handlarza i jakieś cenniejsze itemki, które warto wystawić. Tylko że nie wiem co ile jest warte, dlatego potrzebuję pomocy ;)


    Jeżeli ktoś zna rynek i ma chwilę, żeby mi powyceniać te itemki, to będę wdzięczny za kontakt. Najlepiej chyba będzie na discordzie: Manti#5614. Oczywiście możemy też pogadać gdziekolwiek indziej.


    Z góry dziękuję!

  • hej :) wydajesz się być bardzo miła dziewczyna :) jak chcesz to napisz do mnie na pw i pomogę ci w wycenie twoich itemkow ;)

  • kup szklo handlu jest za smocze znaki

  • Dzięki. Dobrze rozumiem, że mogę go używać bez ograniczeń przez 7 dni?

    Tak, i to będzie najbezpieczniejsza opcja. Sporo w tej grze handlarzyków, którzy Ci powiedzą, że itemki są warte połowę realnej wartości i chętnie je odkupią za tyle.

  • SauBaar

    Moved the thread to the trash: Niewłaściwy dział .
  • SauBaar

    Closed the thread.