szukam dziewczyny do gry

• szukam dziewczyny do gry. Mam 25 lat, jestem samotny, nie mam z kim grać a samemu się nie chce ;) niedługo walentynki to można razem spędzić czas jakby chciała jakaś dziewczyna a event pewnie bedzie też to możemy wspólnie pograć

Proszę niech napisze do mnie jakaś dziewczyna :P

• Hej, czy mogę grzecznościowo podpiąć się do tematu? ;) tak się składa że również szukam koleżanki do gry w metina :)

Jeżeli chodzi o mine, no cóż, mam od 20 do 28 lat ( nie powiem ile dokładnie bo rodo :D ) mam stabilną i prestiżową pracę, własny samochód i mieszkanie :D nie wiem czy to ma znaczenie w kontekście wspólnej gry, ale wolę napisac :) do tego mawiają o mnie "brzydal o złotym sercu", to z brzydalem chyba nie muszę tłumaczyć czemu ;) a o złotym sercu bo jestem miłym, kochającym i uczuciowym facetem :D
    więc gdyby jakaś dziewczyna zechciała dać szansę wspólnej gry takiemu brzydalowi jak ja to byłbym mega zadowolony :D

A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

• Koleżanka z jinno też szuka faceta z którym mogłaby chodzić na bossy, metki w M2 zbijać, poświrować na TS3 a kto wie może z tego dzieci będą.

pisz do niej na pw w grze "Dhamar"

• Fajne avatary macie, od razu wiadomo że gorące chłopaki

ja wyglądam mniej więcej jak ten z mojego profilowego ;) uznalem ze nie ma sensu zebym dal jakiegos przystojniaka tlyok od razu postawił kawe na ławe zeby jakas dziewczyna potem sie nie rozczarowała jak sie super bedzie ze mna pisac ( a bedzie sie super pisac bo mam super charakter) a tak to wie od razu co i jak :)

• Walentynki to najgorszy dzień w roku !!!!!!!!!!!!! co roku to samo spojrzcie wszyscy co roku od lat zakładam tu temat żeby poznać kogoś poznać i nikt mnie nie chce ;(( stary dziad jestem 25 lat już mam a ja chcę tylko mieć dziewczynę jedną jedyną do końca świata ;( czemu tak jest ? czemu nikt mnie do cholery na tym świecie nie chce ? ;((((((

• Walentynki to najgorszy dzień w roku !!!!!!!!!!!!! co roku to samo spojrzcie wszyscy co roku od lat zakładam tu temat żeby poznać kogoś poznać i nikt mnie nie chce ;(( stary dziad jestem 25 lat już mam a ja chcę tylko mieć dziewczynę jedną jedyną do końca świata ;( czemu tak jest ? czemu nikt mnie do cholery na tym świecie nie chce ? ;((((((

Do walentynek jeszcze miesiąc :D na sto procent znajdziemy dziewczynę do tego czasu :D

• najlepszy w lutym to jest tłusty czwartek a nie jakieś walentyki im w głowie

bo nie masz dziewczyny jak ja zgadlem ? dla mnie też walentynki moga nie istnieć bo po co takie święto którego obchodzić nie mogę ;) bo z kim niby

• bo nie masz dziewczyny jak ja zgadlem ? dla mnie też walentynki moga nie istnieć bo po co takie święto którego obchodzić nie mogę ;) bo z kim niby

No cóż a ja muszę się z tobą panie toporoslawie wyjątkowo nie zgodzić :D ja kocham walentynki to moje ulubione święto :D najbardziej kocham wyjść samotnie na spacer i gdziekolwiek się nie spojrzeć zakochane pary trzymające się za rękę :D jeszcze jak się całują to jest miodzio :)

Jestem mega przystojniakiem każdą by mnie chciała więc nie robi to na mnie wrażenia :D

Ps. To żart :)

Tak naprawdę nienawidzę walentynek i nie wiem po co to głupie święto wymyslono :) tylko mi przypomina że nie mam dziewczyny i że żadna nigdy nie zechce takiego brzydala jak ja :)

• No cóż a ja muszę się z tobą panie toporoslawie wyjątkowo nie zgodzić :D ja kocham walentynki to moje ulubione święto :D najbardziej kocham wyjść samotnie na spacer i gdziekolwiek się nie spojrzeć zakochane pary trzymające się za rękę :D jeszcze jak się całują to jest miodzio :)

Jestem mega przystojniakiem każdą by mnie chciała więc nie robi to na mnie wrażenia :D

Ps. To żart :)

Tak naprawdę nienawidzę walentynek i nie wiem po co to głupie święto wymyslono :) tylko mi przypomina że nie mam dziewczyny i że żadna nigdy nie zechce takiego brzydala jak ja :)

bo to święto po to jest żeby takich jak my zdołować jeszcze bardziej i utwierdzić w przekonaniu ze jesteśmy nic nie warci bo według mnie kocha się cały rok przynajmniej ja bym tak robił a nie raz do roku

Dla mnie walentynki to PORAŻKA !!!!!!! nienawidze tegodnia

• bo to święto po to jest żeby takich jak my zdołować jeszcze bardziej i utwierdzić w przekonaniu ze jesteśmy nic nie warci bo według mnie kocha się cały rok przynajmniej ja bym tak robił a nie raz do roku

Dla mnie walentynki to PORAŻKA !!!!!!! nienawidze tegodnia

ja tez nienawidze walentynek !!!!!!:gryzie::gryzie::gryzie::gryzie:

ale ty topciu przeciez samotnie nie bedziesz spedzac bo masz dziewczyne ;) a ja nawet kolezanki nie mam ;)

• ja tez nienawidze walentynek !!!!!!:gryzie::gryzie::gryzie::gryzie:

ale ty topciu przeciez samotnie nie bedziesz spedzac bo masz dziewczyne ;) a ja nawet kolezanki nie mam ;)

jakbym miał to bym nie szukał tu ;)

Precz z walentynkami

• Polyphemos, 25 lat? hipopotamus to Ty?

Hej intuicja podpowiada mi że jesteś sliczna kobietka o nietuzinkowym charakterze ;) szkoda że topcio do ciebie pierwszy napisał bo z chęcią bym z tobą popisal :)

• Hej intuicja podpowiada mi że jesteś sliczna kobietka o nietuzinkowym charakterze ;) szkoda że topcio do ciebie pierwszy napisał bo z chęcią bym z tobą popisal :)

i tak mi nie odpisała więc śmiało pisz do niej bo mnie widocznie nie chce ;)

• Chłopaki, po pierwsze to ja jestem zajęta, a po drugie ja w grze gram, a nie zajmuję się romansowaniem.

Już Wam napisałam w poprzednim wątku coś ważnego, a Wy pominęliście to mimo oczu. Zlaliście kompletnie to co miałam do powiedzenia, więc już nie odpisałam nic więcej.