Czy można złączyc kilka platform w jedną

  • Cześć, czy orientował się ktos może czy mozną złączyć kilka platform gf w jedną? Czy po napisaniu na support z taką prośbą jest szansa ze konta metinowskie z 2 platform bedą znajdować sie na jednej?


    Etolin 8) JaremaGhost
    XII 2015 - ???? (sentymentalny powrót)



    Grymuar :D Jarema93 & Zbysiudinho :D V 2009 - IX 2012 (konto okradzione)
    CARABINIERI Armagedon DonMafia LostDragon SquadAssasin ArmyOfGhost ENIGMA




  • Pisałem bezpośrednio do GF jakieś 2 mies temu, odmówili.


    "Thank you for contacting the general Gameforge Support.

    Unfortunately, it's not possible to combine different Gameforge Master Accounts into a main one.

    In case you have any other issues or questions, feel free to contact us again."

    A jak zapytałem dlaczego, bo przecież wielu graczy na to liczy, odpisali:

    "Thank you for your feedback.

    As explained in the previous message the merge of the account is not possible. This is caused by many different and complex reasons, what is more in accordance with the ToS "Unless the Rules allow exceptions, the user may participate in each round of an online game (e.g. world, universe etc.) using one user account only.". You can read full ToS here: https://agbserver.gameforge.co…Terms-2014-GF-Portal.html

    Thank you for your understanding."

    vCe0W6E.png

  • I jakże życie bylby prostsze, gdyby dało się "odwiązywać" konta od platformy. Albo chociaż przypisać jedno konto do więcej niż jednej platformy xd

  • Wystarczyła by możliwość zapisania e-maili i przy przełączaniu między platformami wpisanie samego hasła. Ale nie oszukujmy się nie ma co liczyć na takie innowacje

  • Cieszcie się, że zostawili możliwość zmiany hasła :thumbsup:

    GG: 67390204


    "Niestety takich informacji nie możemy ujawniać, gdyż utrudniłoby to nasze działanie w przyszłości...........Czerpanie korzyści z postaci-botów jest karane i prosimy nie wykorzystywać kont trzecich do naruszania naszych zasad. Kolejna taka blokada doprowadzi do nadzwyczajnego wypowiedzenia Panu umowy."

    - Nie zna życia ten kto nie otrzymał takiego komunikatu X(:mkay:

  • lepiej chyba będzie jak nie beda tego ruszać bo wtedy to juz w ogóle nie da się zalogować. Już teraz ten klient gf działa dość dziwnie. Ostatnio nie chciał włączyć, tylko włączało sie te niebieski tło, po przeinstalowaniu wyskoczyło mi mityczne logowanie z loginu a nie tylko z maila, udało się odzyskać jedną platformę po 2,5 roku, po bodajże 3 logowaniach juz mam tylko opcje logowania się z maila :D

  • Nie ma się czym martwić, jeśli była by to płatna opcja to od razu by to dodali :w00t: niestety...

    Dla mnie jednak odpowiedzieli że myślą poważnie o jakimś odwiązaniu konta od platformy czy coś w tym rodzaju jeśli o to zapytałem

  • SauBaar

    Closed the thread.