Mityczny Dropek 35 lvl. Obalamy mity. Drop skrzyń blasku księżyca oraz talii kart.

  • Witam chciałbym poruszyć temat mitycznych dropków 35lvl Pewnie każdy z was słyszał jaki to drop mają chary na 35 lvlu w v3. O dziwo teraz tych dropków jest bardzo mało czyżby czar prysł ?

    Jeszcze rok temu wiele osób mówiło że postacie z 35 poziomem potrafią wydropić więcej eventowych przedmiotów mając 300% dropu niż postacie z 350%. Brak cięcia z siodła to największy minus tych postaci.

    Piszcie co wiecie, obalmy mity i przedstawiamy fakty. Miałeś taką postać ? wypowiedz się w temacie

  • Ciężko mi powiedzieć bo nie mam takiego dropka, ale Ci co masowo tam dropią to raczej nie używają cięcia bo stoją na środku komnaty i naciskają pelerynkę. Moby się zlecą, zaraz padną i spot czysty.

  • Mam takiego dropka ale z lvl 40, mam zapas rękawic 7 dniowych więc 350 dropu posiadam cały czas, kiedyś się pytałem kilku graczy z 55 lvl to nasz drop talii na godzinę był bardzo podobny


  • mam dropka 35 lvl, zrobiłem go tylko dlatego, że miałem w isie własnie rekawiczki ze skrzyni ucznia z innego serwa które przeszły do isu przy fuzji, więc mogłem je sobie na nim wyjąc i sprawdzić drop.

    Drop jest taki sam jak na 55 lvl , może nawet troche gorszy, więc jak ktoś tej rękawiczki nie ma to już wogóle lipny.

    Takie postacie pojawiły się w v3 nie ze względu na drop, tylko dlatego, że dodali ogień jako żywioł mobom i ludzi grający na zabawkach pvp z takimi lvlami mogli ustać w v3.

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • SauBaar

    Closed the thread.