Catastroph1c

• Cześć,

temat poświęcony dyskusji na temat treści, które pojawiają się u mnie na kanale - co chcielibyście zobaczyć ? czy jest coś, co Waszym zdaniem powinienem zmienić (poza rozdzielczością w ostatnim klipie) ? czy jest coś, co chcielibyście, abym przetestował ? Zapraszam do dyskusji.

🔥 Aktualny cennik żywiołów w profilu 🔥

Dodawałem/zmieniałem/usuwałem Ci żywioły ? Wszystko przebiegło pomyślnie ? Zostaw proszę polecenie w sekcji komentarzy w profilu. Dzięki!

>>Mój kanał na YT<<

W razie pytań zapraszam na GG: 1059287 | Discord: Catastroph1c#1490

Kliknij, aby się ze mną skontaktować
    status.asp?id=1059287&styl=4&source=widget

• Cześć!

Kiedyś już o tym pisałem z Tobą na grze: fajnie jakbyś sprawdził, czy jest jakiś limit działania bonusu % do pż. Słyszałem plotę, że jak sięma więcej niż 40% to każdy kolejny % nic nie daje :D

Pozdrawiam :)

• Cześć!

Kiedyś już o tym pisałem z Tobą na grze: fajnie jakbyś sprawdził, czy jest jakiś limit działania bonusu % do pż. Słyszałem plotę, że jak sięma więcej niż 40% to każdy kolejny % nic nie daje :D

Pozdrawiam :)

Cześć,

tak, pamiętam - w sumie miało to być na tym mixtape, ale byłby za długi - chociaż mam wrażenie, że i tak jest. Będzie zatem na następnym. Oczywiście testowałem:

Max % do PŻ wynosi 50% i powyżej tej wartości nie pojawiają się % w tabelce - mając 49% do PŻ po założeniu kostiumu dającego 10% do pż tabelka bonusów pokazywała 50%.

Swoją drogą pytanie ogólne - wolicie dłuższe mixtape'y takie 10-15minutowe czy krótsze po 4-5 min?

Dodawałem/zmieniałem/usuwałem Ci żywioły ? Wszystko przebiegło pomyślnie ? Zostaw proszę polecenie w sekcji komentarzy w profilu. Dzięki!

>>Mój kanał na YT<<

• Ostatnio wbiłem na Twój filmik i tak musisz popracować nad jakością w odbiorze. Fajna rozdzielczość, ale strasznie mało czytelne pokazywanie bonów. Może jakieś wyostrzenie do filmów leci ?

• Ostatnio wbiłem na Twój filmik i tak musisz popracować nad jakością w odbiorze. Fajna rozdzielczość, ale strasznie mało czytelne pokazywanie bonów. Może jakieś wyostrzenie do filmów leci ?

Rozumiem, że dotyczy to tylko ostatniego klipu czy poprzednie również nie są czytelne? Mógłbyś zerknąć?

Przesiadłem się na nowy sprzęt także miałem odpalonego Metina w rozdzielczości 2560x1440 - przez co wygląda to jak wygląda.

Materiały do nowych klipów robię już w "starej" rozdzielczości tj. 1680x1050 także kolejne mixtape'y powinny być już bardziej czytelne.

>>Mój kanał na YT<<