Egzo i rady z expionych postaci.

  • Witam,

    jest możliwość tak jak było to możliwe kiedyś, czyli przerzucanie przez depo egzo i rad np. na główną postać z postaci wyexpionych ?

  • możesz przerzucić rady i egzo które dostałeś z misji mroczny naród , tych ze szkat ucznia sie nie da

    GG: 67390204


    "Niestety takich informacji nie możemy ujawniać, gdyż utrudniłoby to nasze działanie w przyszłości...........Czerpanie korzyści z postaci-botów jest karane i prosimy nie wykorzystywać kont trzecich do naruszania naszych zasad. Kolejna taka blokada doprowadzi do nadzwyczajnego wypowiedzenia Panu umowy."

    - Nie zna życia ten kto nie otrzymał takiego komunikatu X(:mkay:

  • Czyli trzeba wykonać set misji od Kapitan i Uriela ? Strony pamiętnika dobrze pamiętam ?

  • Czyli trzeba wykonać set misji od Kapitan i Uriela ? Strony pamiętnika dobrze pamiętam ?

    tak jest

    GG: 67390204


    "Niestety takich informacji nie możemy ujawniać, gdyż utrudniłoby to nasze działanie w przyszłości...........Czerpanie korzyści z postaci-botów jest karane i prosimy nie wykorzystywać kont trzecich do naruszania naszych zasad. Kolejna taka blokada doprowadzi do nadzwyczajnego wypowiedzenia Panu umowy."

    - Nie zna życia ten kto nie otrzymał takiego komunikatu X(:mkay:

  • jeśli 10 egzo kosztuje ~2,5w to lepiej porobić coś innego bo mi raz wychodzily 3 godziny a raz 5 na same misje (postki były ubrane)

    deus vult!

  • Czyli trzeba wykonać set misji od Kapitan i Uriela ? Strony pamiętnika dobrze pamiętam ?

    o ile dobrze pamietam to na likanie tych misji nie ma i odrazu mozna robic te na egzo/rady

  • jeśli 10 egzo kosztuje ~2,5w to lepiej porobić coś innego bo mi raz wychodzily 3 godziny a raz 5 na same misje (postki były ubrane)

    Wszystko fajnie tylko w tutaj bardziej pewnie chodzi o Rady niż o te egzo bo nigdzie procz jakis eventów i IS tego nie zdobędzie. A wbijanie skilla samymi egzo to moze pojsc i w 55 szt jak i rownie dobrze w 250 a to sa juz koszty dosc spore nie mowiac juz o koszcie damego skilla typu Aura,Ostrze

  • Wszystko fajnie tylko w tutaj bardziej pewnie chodzi o Rady niż o te egzo bo nigdzie procz jakis eventów i IS tego nie zdobędzie. A wbijanie skilla samymi egzo to moze pojsc i w 55 szt jak i rownie dobrze w 250 a to sa juz koszty dosc spore nie mowiac juz o koszcie damego skilla typu Aura,Ostrze

    juz z tym 250 nie przesadzaj. Ilosc bez potrzebnych ku oscyluje wokol 166 ksiazek

  • Żebyś sie nie zdziwil ;) bo to jest loteria i niema ustalonej ilosci ile ci pojdzie bez Rad

    tu nie ma zadnej loterii. Jest 33% na przeczytanie i na takiej probie jak 160 ksiag dobrze to widac. Masz nawet filmik o tym. Tak samo jak kamole, ze maksimum potrzebujesz 36 kamoli do P. I tak, mozr ci spalic nawet 10 czy 20 razy pod rzad. Ale rozklad tego prawdopodobienstwa bedzie i tak taki sam dla kazdego

  • tu nie ma zadnej loterii. Jest 33% na przeczytanie i na takiej probie jak 160 ksiag dobrze to widac. Masz nawet filmik o tym. Tak samo jak kamole, ze maksimum potrzebujesz 36 kamoli do P. I tak, mozr ci spalic nawet 10 czy 20 razy pod rzad. Ale rozklad tego prawdopodobienstwa bedzie i tak taki sam dla kazdego

    Ja kiedyś na WP czytałam Ostrze przez 7 miesięcy czytajac codziennie przyjmujac ze miesiac ma 30 dni poszlo mi coś kolo 200 KU

  • SauBaar

    Closed the thread.