Ta gra jest dla Ciebie niedostępna. Ile to może trwać?

• Osławiony błąd wyskoczył mi dziś po raz pierwszy w mojej metinowej karierze. Jak długo trzeba maksymalnie czekać żeby ten błąd zniknął? Nie mogę się zalogować już od około 6h.

• Komunikat "Gra jest dla Cb niedostępna" ukazać się może jeśli:

- logujesz zbyt wiele kont w tym samym czasie,

- logujesz się na cudze konta

- korzystasz z proxy/vpn,

- korzystasz z niedozwolonego oprogramowania.

Czasami może pomóc wyłączenie wszystkich programów zewnętrznych, które mogą zakłócać grę. Warto sprawdzić zaporę sieciową jeśli jest coś blokowane. Jeśli problem będzie się powtarzał, zalecamy odinstalowanie i ponowne zainstalowanie klienta GF.

• Prawda jest taka że Team PL chyba nie za wiele wie jak działa ten błąd (właściwie jest to blokada). Ja loguje masę kont ponieważ zbieram medale męstwa, do tego dochodzą jeszcze inne tematy na kilku kontach, misje dzienne itd. Od dłuższego czasu przy próbie połączenia z mojej sieci domowej (i tylko z niej) zaczęło mi się pojawiać zabezpieczenie Captcha, po jakimś czasie zostało ono zdublowane (pojawia się dwa razy, przed i po potwierdzeniu adresu e-mail) co jakiś czas przy logowaniu ostatniego konta zbierając medale męstwa, otrzymywałem wyżej wymieniony błąd. I tutaj rozwiązania były dwa, zmiana kompa lub zmiana łącza bo różnie to jest blokowane (po IP lub po identyfikatorze systemu).

DoKsztyUczciwy jeżeli blokada Ci weszła po identyfikatorze systemu to jeżeli masz możliwość sprawdź na innym kompie czy jesteś w stanie się zalogować. Jeżeli po IP, to najprościej udostępnić HotSpota z telefonu i spróbować przy połączeniu przez sieć mobilną.

Co lepsze jeżeli korzystasz z sieci internetowej gdzie więcej niż jeden użytkownik wychodzi do sieci zewnętrznej z tym samym IP to winny tej blokady wcale nie musisz być Ty, może to być ktoś z sieci z której korzystasz.

Co do czasu to przeważnie max jaki miałem to 24h ale na chwilę obecną z domowej sieci nie jestem w stanie się zalogować już od niedzieli :)

Ingolf Przepraszam że zapytam tutaj. Ale masz może wiedzę czy te moje upierdliwe Captcha (pojawia się tylko na moim domowym IP) mogę gdzieś zgłosić żeby to dezaktywowali czy coś czy prościej będzie zmienić IP publiczne z jakim wychodzę do internetu?

Jeżeli w jakikolwiek sposób współpracowałeś ze mną w grze (handel, dodania, zmianki) proszę o zostawienie opinii w sekcji komentarzy co buduje swego rodzaju wizytówkę i ułatwia zweryfikowanie mojej wiarygodności. Z góry Dziękuję ;)

Kontakt:

-GG: 9156778

-Discord: Vytautas#7927

-gra: VytautasOri <-Jinno s. Polska

Profil na FB: Vytautas Metin2

Serwer handlowo/ogłoszeniowy DS: Serwer DisCord

• Sprawdzałem na innym komputerze oraz resetowałem router przez co zmieniło się IP. Najdziwniejsze jest to, że problem występuje tylko na części kont jakie codziennie loguje.

• czity wyłącz to wejdziesz do gry :) Proste :)

Za haxy by dostał bana, a nie ten błąd. :)

Jeżeli problem występuje na innym PC, IP to pewnie blokada nałożona przez platformę, czy coś w tym rodzaju.

Ja miałem taki problem przez vpn, wyłączenie go od razu pozwoliło uruchomić grę.

• Sprawdzałem na innym komputerze oraz resetowałem router przez co zmieniło się IP. Najdziwniejsze jest to, że problem występuje tylko na części kont jakie codziennie loguje.

Jakiego łącza internetowego używasz? Nie zawsze restart/reset routera powoduje zmianę IP, no i nie myl oczywiście z IP które Twój komputer otrzymuje w sieci LAN bo to nie ma najmniejszego znaczenia w tym przypadku.

Jeżeli w jakikolwiek sposób współpracowałeś ze mną w grze (handel, dodania, zmianki) proszę o zostawienie opinii w sekcji komentarzy co buduje swego rodzaju wizytówkę i ułatwia zweryfikowanie mojej wiarygodności. Z góry Dziękuję ;)

Kontakt:

-GG: 9156778

-Discord: Vytautas#7927

-gra: VytautasOri <-Jinno s. Polska

Profil na FB: Vytautas Metin2

Serwer handlowo/ogłoszeniowy DS: Serwer DisCord

• Ingolf

Closed the thread.