Gra po kliknieciu GRAJ nie gra

  • Co zrobic gdy po kliknieciu graj, wlacza sie antycheat laduje sie do konca niby spoko, ale gra sie nie odpala, a przycisk graj znow sie pojawia, sekcja napraw w kliencie GF nie pomaga, reinstall nie pomaga, wylaczenie antywirusa nie pomaga. Co jest nie tak z ta z... gra ze sie nie wlacza.

    Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg


    REYMONTA 22

  • Też mam taki problem po kilka razy na raz trzeba kliknąć graj aby się odpaliło jest to bardzo denerwujące jak 5 minut próbujesz włączyć clienta. Czy ktoś ma jakieś porady co z tym zrobić?

    <3

  • Mnie sie imo wgl nie wlacza, ale klikam max 2 razy bo ta gra nie jest warta mojej uwagi jak mam ja wlaczac wiecej niz 2 min...

    Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg


    REYMONTA 22

  • Przepalić całkowicie platformę, a najlepiej wyłączyć komputer i włączyć jeszcze raz żeby jakiś plik w tle z GF nie został. Zawsze po takiej akcji coś się pobiera i pozwala odpalić grę. Wydaje mi się, że dzieje się tak jak coś zostanie wrzucone na patcher, ale masz odpalonego klienta i nie możesz tego pobrać więc musisz wszystko zamknąć i wtedy klient czy platforma się aktualizuje.

    Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
    :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara Polski? :w00t:
    https://www.youtube.com/user/LuckeR174


    Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny


    Zapraszam!


    :mkay:

  • Przepalić całkowicie platformę, a najlepiej wyłączyć komputer i włączyć jeszcze raz żeby jakiś plik w tle z GF nie został. Zawsze po takiej akcji coś się pobiera i pozwala odpalić grę. Wydaje mi się, że dzieje się tak jak coś zostanie wrzucone na patcher, ale masz odpalonego klienta i nie możesz tego pobrać więc musisz wszystko zamknąć i wtedy klient czy platforma się aktualizuje.

    To tez ale nawet normalnie odpalana gra potrafi sie wylaczyc. Czestotliwosc wzrasta jak klikam Graj i przechodze na inna zakladke.

  • Ja mam ten sam problem po zaktualizowaniu systemu na Windows 11, gra włącza się raz za 5 razem raz za 10, przy czym ją przycina. Robiłem to samo co kolega pisał reinstal, antywirusy, naprawy i wszystkie możliwe sposoby. Pisałem w tej sprawie do supportu, a oni skierowali sprawę do działu technicznego. Czekam na odpowiedź już 2 tygodnie i nic. Takie uroki GF.

    s.POLSKA Sura WP 100 Lvl 8)

  • To tez ale nawet normalnie odpalana gra potrafi sie wylaczyc. Czestotliwosc wzrasta jak klikam Graj i przechodze na inna zakladke.

    Zwróć uwagę, że dzieje się to zazwyczaj jak się wylogujesz, tepasz gdzieś itd. Zamyka wtedy klienta bo coś się w plikach nie zgadza. Takie zabezpieczenie żebyś miał wszystko aktualne. (Oczywiście inne crashe i błędy też są, czasami stoisz i klienta zamyka)

    Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
    :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara Polski? :w00t:
    https://www.youtube.com/user/LuckeR174


    Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny


    Zapraszam!


    :mkay:

  • Zwróć uwagę, że dzieje się to zazwyczaj jak się wylogujesz, tepasz gdzieś itd. Zamyka wtedy klienta bo coś się w plikach nie zgadza. Takie zabezpieczenie żebyś miał wszystko aktualne. (Oczywiście inne crashe i błędy też są, czasami stoisz i klienta zamyka)

    Nie mam na mysli zachowania sie klienta gry podczas grania tylko jego uruchamiania.

  • Wciskanie graj, a gra się nie odpala.
    Postać z ręką w górze.
    Czarne paski z góry i z dołu podczas teleportacji.
    Czarny ekran po teleportacji.

    I jeszcze wiecej...

    Nie no, lepiej wgrać aktualizację, która poprawia wygląd i tekstrurę kostiumu, którego nie ma na grze pół roku :D

  • Wciskanie graj, a gra się nie odpala.
    Postać z ręką w górze.
    Czarne paski z góry i z dołu podczas teleportacji.
    Czarny ekran po teleportacji.

    I jeszcze wiecej...

    Nie no, lepiej wgrać aktualizację, która poprawia wygląd i tekstrurę kostiumu, którego nie ma na grze pół roku :D

    Plują i mówią ze pada deszcz xD

    GG: 67390204


    "Niestety takich informacji nie możemy ujawniać, gdyż utrudniłoby to nasze działanie w przyszłości...........Czerpanie korzyści z postaci-botów jest karane i prosimy nie wykorzystywać kont trzecich do naruszania naszych zasad. Kolejna taka blokada doprowadzi do nadzwyczajnego wypowiedzenia Panu umowy."

    - Nie zna życia ten kto nie otrzymał takiego komunikatu X(:mkay:

  • Plują i mówią ze pada deszcz xD

    Pytanie brzmi dlaczego nikt z tym nic nie robi, gracze jednak placa, a gry free to play sa lepiej dopracowywane i dbane

    Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg


    REYMONTA 22

  • Pytanie brzmi dlaczego nikt z tym nic nie robi, gracze jednak placa, a gry free to play sa lepiej dopracowywane i dbane

    Głupio się pytasz jeszcze. Priorytetem jest IS to po pierwsze, po drugie wolą wgrać nowy dungeon niż naprawić błędy, a po trzecie mają taki bałagan w kodzie gry, że sami nie wiedzą jak naprawić większość błędów i nie które są naprawiane przypadkowo tak samo jak nowe błędy pojawiają się też przypadkowo.

  • Przepalić całkowicie platformę, a najlepiej wyłączyć komputer i włączyć jeszcze raz żeby jakiś plik w tle z GF nie został. Zawsze po takiej akcji coś się pobiera i pozwala odpalić grę. Wydaje mi się, że dzieje się tak jak coś zostanie wrzucone na patcher, ale masz odpalonego klienta i nie możesz tego pobrać więc musisz wszystko zamknąć i wtedy klient czy platforma się aktualizuje.

    pomogło :)

  • platforma czasem potrafi sie zawiesic i tak jak ktos juz pisal wylaczyc z poziomu menagerza zadan albo w procesach albo w uslugach i odpalic na nowo

    a z tym ze nic GF nie robi to tak jak ze zmiana ch i masz komunikat ze luncher przestal dzialac i musisz otworzyc nowe okno metina! dali rade zeby jakis sobie plik wgrac do katalogu metina ale po co my to mamy robic nie moga tego naprawic zeby z naszej strony nic nie grzebac?

  • Odkryłem przyczynę problemu, otóż .. windows 11, tak jest, moj laptop za ponad 6k na którym działa wszystko nie dziala na nim METIN2, mialem zagwostke hmm dlaczego to nie działa, i poszperałem w internecie i własnym doświadczeniu, nieudolność GF po raz kolejny sięga zenitu doskonale pamietam pierwsze problemy w windows 10 tak samo gra nie dzialała przez dobrych pare tygodni. Do tego w plikach gry znajduje sie opcja która uruchamia patcher METIN2, dziwnym trafem po załadowaniu go odpala sie klient GF region wskakuje na turcje a cheatblocker wyp... blad zwiazany z visual +cc. Ta gra to horror. Ta obsługa to jest horror, jedyny taki wydawaca.

    Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg


    REYMONTA 22

  • Mam taki sam problem. Czasem miałem tak, że musiałem kliknąć ze trzy razy, żeby włączyło grę, ale dzisiaj i za dwudziestym nie chciało, aż mnie wylogowało. No i teraz nie mogę się zalogować, chociaż wpisuję dobre dane wyskakuje komunikat, że wpisuję niepoprawne dane... Ręce mi już opadają, macie jakiś sposób na to?

  • Mam taki sam problem. Czasem miałem tak, że musiałem kliknąć ze trzy razy, żeby włączyło grę, ale dzisiaj i za dwudziestym nie chciało, aż mnie wylogowało. No i teraz nie mogę się zalogować, chociaż wpisuję dobre dane wyskakuje komunikat, że wpisuję niepoprawne dane... Ręce mi już opadają, macie jakiś sposób na to?

    Brak... team woli mileczec

    Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg


    REYMONTA 22

  • Witam kolegów!

    Mam pytanie, poradził ktoś sobie z tym problemem? Mecze się z tym samym... a support zamknął mi zgłoszenie, bo zobaczył, ze było logowanie na konto ostatnio z mojego konta. Mimo, ze pisałem ile prób wykonuje by się udało...

  • Witam kolegów!

    Mam pytanie, poradził ktoś sobie z tym problemem? Mecze się z tym samym... a support zamknął mi zgłoszenie, bo zobaczył, ze było logowanie na konto ostatnio z mojego konta. Mimo, ze pisałem ile prób wykonuje by się udało...

    Napisz kolejny bilet. Powiedz mi jeszcze raz, jaki masz problem. Może tym razem otrzymasz sensowną odpowiedź.:)

  • Tak wiec miałem win 10 to wszystko chodziło, ten sam sprzęt z win11 i gra nie włącza się. Odpalam gameforge, klikam graj, ładuje się cheat blocker i po załadowaniu nic się nie dzieje. Po 10sek znów mam możliwość kliknięcia „graj” w gameforge. Na 20 prób (co zajmuje z 10min) czasami uda się włączyć gre, ale zaraz wyłącza się gra.

  • Tak wiec miałem win 10 to wszystko chodziło, ten sam sprzęt z win11 i gra nie włącza się. Odpalam gameforge, klikam graj, ładuje się cheat blocker i po załadowaniu nic się nie dzieje. Po 10sek znów mam możliwość kliknięcia „graj” w gameforge. Na 20 prób (co zajmuje z 10min) czasami uda się włączyć gre, ale zaraz wyłącza się gra.

    Mowilem ze to ten problem, nic z tym nie zrobimy trzebac czekac na latke GF ale kiedy to bedzie? W aktualnym teamie nie wierze w zadne slowo typu ''wyslalismy raport'' bo team nie potrafi odpowiedziec na niewygodne pytania, a art? To typowy polityk nadalby sie do sejmu nachapal sie dobrej posady od parunastu lat to samo nic sie nigdy nie zmieni taki z niego opiekun gry jak z kaczynskiego obronca narodu xD

    Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg


    REYMONTA 22

  • a dobrze wiedzieć, czyli nie ma co tego na dysku trzymać, bo jeśli w ogóle gf to ogarnie to lata miną :rofl:

  • Ingolf

    Closed the thread.
  • Ascoran

    Added the Label Gra
  • Ascoran

    Added the Label Problem techniczny