95 lvl 100wonów i co dalej?

  • Szarfa bodajze z zodiakiem+8, starczy na bardzo długo. Jak najbardziej za 20w kupisz całe eq na wiatr. Trutkę dobrze by było wymienić. Masz 2 opcje - truciaka śr45+, do 50w dorwiesz coś raczej, albo dobic 105lvl w tej trutce i przerzucić się na zodiaka. Zodiak+7 z podobnymi średnimi już będzie lepszy od tej trutki, a jakbyś miał budżet na +9 (szykuj 200w+) to będzie ogromny przeskok.

    Czyli mówisz, że np nie warto w miecz żalu inwestować? bo 2x tańszy jest z tego co widzę, myślę też w jakiej cenie bym kupił dobrego peta i czy drogo, miecz zodiaku+7 z podobnymi średnimi ile won by kosztował?

  • w zala nie inwestuj szkoda wydawać kasy bo może kupisz taniej ale watpie żebyś go kiedyś sprzedał chyba ze za symbolicznego wona xd truta +9 ma wieksze wartości niz żal wiec jakbyś sobie wyliczyl to na pewno trutka 9 mogłaby miec mniejsze srednie od zala a mogłaby bic podobnie

  • Czyli mówisz, że np nie warto w miecz żalu inwestować? bo 2x tańszy jest z tego co widzę, myślę też w jakiej cenie bym kupił dobrego peta i czy drogo, miecz zodiaku+7 z podobnymi średnimi ile won by kosztował?

    Żal to syf (mniej wartości niż truta i potem nie sprzedasz tego), poza tym dwuręka się nadaje tylko na poli i do bicia metków. Kupuj tylko jednorękę, bo będzie już do wszystkiego + łatwiej można ją sprzedać, bo jest dla 3 klas postaci. Do 10w kupisz zodiaka śr35+, a wkucie go na +7 to kwestia max 10w przy pechowym ulepszaniu.

  • Żal to syf (mniej wartości niż truta i potem nie sprzedasz tego), poza tym dwuręka się nadaje tylko na poli i do bicia metków. Kupuj tylko jednorękę, bo będzie już do wszystkiego + łatwiej można ją sprzedać, bo jest dla 3 klas postaci. Do 10w kupisz zodiaka śr35+, a wkucie go na +7 to kwestia max 10w przy pechowym ulepszaniu.

    Za 48 wonów dorwałem truciaka +9 46sr wiatr+4, zdziwiłem się że bije odczuwalnie więcej niż moją trutą wcześniejszą co ma 34śr więc było warto, ogólnie na jotuna żeby go ubić samemu to bardzo dobre eq trzeba? bo jak oceniacie tą trutę co kupiłem starczy?

  • wystarczy w zupełności, zobacz sobie na wiki jakie odp na niego działa żeby w taliku mieć, eq to diabły i orki. Z tego co wiem to ciężej ubić tego 1 bossa bangjanamu czy jakoś tak niż samego jotuna.

  • to z takiego jednego jotuna średnio ile byłbym w stanie zarobić i ile z tym średnio roboty? a i jeszcze jaki talizman muszę kupić i z jakimi bonami?

  • Z jotuna wychodzi 1,6-2,0 wona. Zalezy ile z bomby yang poleci oraz ile szkaty stoja.
    talizman najlepiej 25 lod 25 ziema 5 obrona i 8 omdlenie to taki perfik, ale w zupełności wystarczy 20-25% na lód i 25% ziemia, możesz też mieć osobny talik na lód i osobny na ziemię, bo lód tylko potrzebny na władcę i bagjanamu, a ziemia na samego jotuna.

    Co do czasu to 40-45 minut na cykl misji + zbicie jotuna schodzi. Oczywiście na początku trochę dłużej Ci będzie schodzić to wszystko, bo będziesz musiał do wprawy wejść.

  • Oki będę szukał, narazie widzę jedynie 20 ziemia 20lód wystarczy czy zbyt słaby? tak samo skrzynki jotuna oraz bangjanamu po średniej cenie rynkowej ciężko sprzedać?

    Co do talika to zależy jaką masz resztę eq. Osobiście bym kupił 2 taliki po 25% na żywioł, najtaniej wyjdzie. Nie schodzą źle szkaty, a jakby był przestój to zawsze możesz pobawić się w otwieranie.

  • Co do talika to zależy jaką masz resztę eq. Osobiście bym kupił 2 taliki po 25% na żywioł, najtaniej wyjdzie. Nie schodzą źle szkaty, a jakby był przestój to zawsze możesz pobawić się w otwieranie.

    a jakie eq żeby dać radę bodziakiem powinienem mieć? narazie całe koło mitycznej matowej alchemii, truta +9 46sr szarfa 23% z zodiakiem +8 jednak reszta eq to np sokoła +9 10diabły nno, pisaliście że wszędzie powinienem mieć 20orki i 20diabły tak? jaki by był koszt takiego eq? talika cały czas szukam

  • a jakie eq żeby dać radę bodziakiem powinienem mieć? narazie całe koło mitycznej matowej alchemii, truta +9 46sr szarfa 23% z zodiakiem +8 jednak reszta eq to np sokoła +9 10diabły nno, pisaliście że wszędzie powinienem mieć 20orki i 20diabły tak? jaki by był koszt takiego eq? talika cały czas szukam

    -tytanka+8/9 nno 20/20 (jakiś czas temu za 35w widziałem +8)
    -hełm 100lvl z odp na umki +8/9 z bonami wiatr/diably/orki, z naciskiem na diabły (coś ciekawego +8 za -15-20w na pewno znajdziesz)
    -jakaś zbroja 15 wiatr + 10 do pż, mile widziane hp i wartość ataku (najtańszą pewnie nawet za kilka w kupisz, ale dobrze, żeby była na wyższy lvl, bo dobrze mieć więcej defa)
    -jeśli chodzi o kolczyki to 20/20 i masz 3 opcje: ebony+9 (dodatkowe hp, siła i są tanie, za 4-5w kupisz nawet), rubinowe+8 (5% odp na umki, najbezpieczniejsza opcja, 15-20w), szmaragdowe+8 (5% średnich, 15-20w)
    -z nasiorków masz 2 opcje: srebrny (lepiej będziesz stał) lub z łez (pod dmg), docelowo 2k 10 kryt, ciężko mi określić cenę, ale na pewno ze 20w przygotuj, żeby coś porządnego kupić
    -bransa najlepiej z łez, ale każda inna też się nada, najważniejsze żeby było 10 do pż, oprócz tego wiatr/diabły/orki, z naciskiem na diabły, ceny się wahają zależnie od wartości bonusów, za 20w na pewno już kupisz coś porządnego
    -buty oceanu minimum +6 hp + kryt, tutaj jest duża rozbieżność cen w zależności od wartości bonusu i +
    -pasek na potwory +6 lub wyżej (+6 za 1w nawet kupisz)
    -razador/niebieski smok: berek/szycie/wampir (budżetowa opcja pod leczenie, za 15-20w kupisz) lub berek/szycie/łowca (tutaj już 40w+ trzeba zapłacić, pod większy dmg)
    -o ile byś miał kostiumy to dół 10 do pż/wiatr/hp i góra wiatr/diabły/orki, z naciskiem na diabły i wiatr

    Oprócz tego w 6/7 bonusie (zbroja/tarcza) można mieć odp na umiejętności bossów, też robi robotę.

  • O kurczę tak policzyłem to trochę won za to eq wyjdzie :D ile minimum tak mniej więcej musiałbym mieć odp na umki żeby dać radę? szybko by się ta inwestytcja zwróciła jak bym robił ze 3 jotuny dziennie? ;p

  • O kurczę tak policzyłem to trochę won za to eq wyjdzie :D ile minimum tak mniej więcej musiałbym mieć odp na umki żeby dać radę? szybko by się ta inwestytcja zwróciła jak bym robił ze 3 jotuny dziennie? ;p

    40% um, żeby w miarę komfortowo stać, ale dmg i % do pż też mają znaczenie. To eq, które wypisałem to w najlepszym układzie robisz jotuna bez problemu, mogą być gorsze itemki i trochę bardziej się pomęczysz na nim. Warto też rozważyć bicie go w 2 osoby.

  • O kurczę tak policzyłem to trochę won za to eq wyjdzie :D ile minimum tak mniej więcej musiałbym mieć odp na umki żeby dać radę? szybko by się ta inwestytcja zwróciła jak bym robił ze 3 jotuny dziennie? ;p

    Jotun to zarobek 60-70kk yang + do tego szkaty +/- 9 bangajamu i 9 jotuna ;) czyli chyba z 2w-2,3w czyli dziennie od 6 do 7w

  • a wszędzie gdzie się da musi być 20 orki 20 diabły? bo cieżko takie eq dorwać np bransoleta z łez to najważniejszy bon to 10do pż tak? bo kupić taką 10do pż + hp + 20orki 20 diabły to pewnie ze 100wonów :P tak samo w butach oceanu +6 musi być 10kryt? bo na rynku widzę że cena się waha między 6 a 20won jeżeli jest 10kryta, naszyjnik kupiłem srebrny+9 1k hp 5 omdlenie, a tarcza to tytanka +8 nno 20/20 zbroje kupiłem śmierte +9 1khp 10do pż 15wiatr 15 magia

  • Ważniejszy bon to diabły, aby szybciej uzdrowicieli wybijać, bo na nich działa ten bon. W bransolecie darowałbym sobie te orki. W butach warto mieć te 10 kryta.

  • Jotun to zarobek 60-70kk yang + do tego szkaty +/- 9 bangajamu i 9 jotuna ;) czyli chyba z 2w-2,3w czyli dziennie od 6 do 7w

    Jak zrobi dwa to juz bedzie sukces. Misja + zbicie i czekanie na kolejnego to srednio 3 godziny bedzie. I to w perfekcyjnej konfiguracji jak mu słupa nie wywali albo całej platformy i potem szukać w ochao tego świra żeby wejść znów do lasu. Nie wiem czy ja mialem takiego pecha, ale czasami potrafilem szukać go 20-30 min zeby do lasu wejść w ogóle

  • Jak zrobi dwa to juz bedzie sukces. Misja + zbicie i czekanie na kolejnego to srednio 3 godziny bedzie. I to w perfekcyjnej konfiguracji jak mu słupa nie wywali albo całej platformy i potem szukać w ochao tego świra żeby wejść znów do lasu. Nie wiem czy ja mialem takiego pecha, ale czasami potrafilem szukać go 20-30 min zeby do lasu wejść w ogóle

    Ale nawet jak cie wywali z metka to masz chyba 5-10 minut na zalogowanie z powrotem 0_o

  • Ale nawet jak cie wywali z metka to masz chyba 5-10 minut na zalogowanie z powrotem 0_o

    Chodziło mu raczej o wywalenie podczas afkowania na respie w zaklętym.

    Jak zrobi dwa to juz bedzie sukces. Misja + zbicie i czekanie na kolejnego to srednio 3 godziny bedzie. I to w perfekcyjnej konfiguracji jak mu słupa nie wywali albo całej platformy i potem szukać w ochao tego świra żeby wejść znów do lasu. Nie wiem czy ja mialem takiego pecha, ale czasami potrafilem szukać go 20-30 min zeby do lasu wejść w ogóle

    Podczas czekania na kolejnego można robić przepki na zapas. Na spokojnie można zrobić 2 dodatkowe przepustki między dwoma jotkami, a jeśli się go zbija w 2 osoby, to nawet 3 idzie zrobić. Nadmiar przepustek się przydaje, żeby wstać rano 30 minut wcześniej, zbić sobie jotuna bez robienia misji i potem po powrocie do domu z pracy móc od razu zbijać kolejnego.