problem z serwerem polska

  • Witam,

    od 3 dni mam problem chętnie bym się chciała dowiedzieć czy inni również mają podobne przypadki, mianowicie jak wspomniałam od kilku dni nie mogę się zalogować bądź robię to z wielkim trudem na serwer polska. Gra wczytuje sie po kilka-kilkanaście minut bądź wcale się nie ładuje okno z wyborem postaci (czasem wyskakuje komunikat błąd łączenia z serwerem). Czasem po kilkunastu próbach gra się odpala jednak nie wczytują się NPC-ci a postać jest "przeźroczysta". Gdyby nie to, że na każdy inny serwerze nie mam problemu by się zalogować i odpalić postaci pomyślałabym, że to problemy u mnie.


    Ktoś ma takie przypadki bądź wie jak sobie z tym poradzić ?


    Dla zoobrazowania problemu przesyłam filmik:

  • Nie jest to kwestia tego, że Polska jest mocno zaludniona i serwer nie wyrabia?

    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

  • Nie jest to kwestia tego, że Polska jest mocno zaludniona i serwer nie wyrabia?

    Minęło już tyle lat i w o ogóle od kad jest Metin2.pl, więc powinni mieć ustabilizowany serwer wobec większej ilości graczy nie uważasz?


    A co do tematu:

    - często wywala po wpisaniu hasła do magazynu u dozorcy

    - zdarza się, że podczas teleportacji tzn. już po wybraniu miejsca gdzie mamy się przenieść postać znika, muzyka gra, a dalej nic się nie dzieje.

    Edited once, last by VhurkeV ().

  • Z tego co zaobserwowałem to problem jest po obu stronach. Tzn. serwer nie wyrabia i masz problemy z internetem. Swego czasu na zmianę mieszkałem w miejscu ze słabym internetem radiowym + łączyłem się przez wi-fi z routerem (problem był identyczny i występował tylko na Polsce) oraz w miejscu z dobrym internetem światłowodowym + łączyłem się przez kabel z routerem (problemu wgl nie było).

  • Z tego co zaobserwowałem to problem jest po obu stronach. Tzn. serwer nie wyrabia i masz problemy z internetem. Swego czasu na zmianę mieszkałem w miejscu ze słabym internetem radiowym + łączyłem się przez wi-fi z routerem (problem był identyczny i występował tylko na Polsce) oraz w miejscu z dobrym internetem światłowodowym + łączyłem się przez kabel z routerem (problemu wgl nie było).

    wrrr kolejna osoba nieoglądająca filmu i udzielająca złotych rad. Problem pojawia sie tylko klikajac "polska" ? Serio....


    I od razu powiem łącze się przez kabel :)

  • Miałem tak po fuzji w klaster wschodni, to po prostu problem serwera.

    Serwer jest tak zaludniony że nie wyrabia po prostu, jak dobrze pamiętam na serwer polska w marcu/kwietniu 2020 roku logowałem się od 5 do nawet 10 minut. Zwłaszcza w godzinach szczytu.


    U mnie ten problem delikatnie znikał gdy serwer był bardziej pusty, ale dalej był problem.

    Zawsze możesz spróbować reinstal gry zrobić i spróbować jeszcze raz wejść na polskę, lub próbować innymi kontami na różnych ch.


    Chociaż podobny problem dotyczy także słabego internetu, ale sam miewam że moja postać jest przeźroczysta, nic się nie da zrobić i gra Staje i stoi.


    Jeśli reinstal gierki nie pomoże to powinnaś poczekać trochę albo próbować tam dobić w godzinach gdzie jest najmniej graczy. lub spróbuj się tam dobić, po prostu kliknij "wejdź do gry" i czekaj w między czasie coś rób, nie dotykaj. Czasami mi taki sposób działał.

    Minęło już tyle lat i w o ogóle od kad jest Metin2.pl, więc powinni mieć ustabilizowany serwer wobec większej ilości graczy nie uważasz?


    A co do tematu:

    - często wywala po wpisaniu hasła do magazynu u dozorcy

    - zdarza się, że podczas teleportacji tzn. już po wybraniu miejsca gdzie mamy się przenieść postać znika, muzyka gra, a dalej nic się nie dzieje.

    niekoniecznie ponieważ tendencja przyrostu graczy w ubiegłych latach była na minusie więc to oczywiste że nie uzbrajali serwera w jakieś stabilizację bo gra po prostu powoli "umierała".

    Z resztą dalej warto się zapytać jaki Baran klepnął pomysł fuzji etolin - diumar to tak jakby połączyć dzisiejszą Teutonie i ten drugi niemiecki serwer, efekt ten sam.

  • Hmmm a więc mam pewnie zagranicznego dostawce i dlatego na polskę nie moge wchodzic :D

    i jak działa? Według mnie masz słaby internet i dlatego :) jeśli chcesz to mogę ci pomóc rozwiązać ten problem tylko napisz do mnie na PW. Wydajesz się być bardzo fajna dziewczyna o nietuzinkowym charakterze :)

  • To jest na 100 % wina GF a nie tego, że ktoś ma słaby sprzęt lub internet, bo Metin2 nie jest jakąś niewiadomo jaką grą, że trzeba mieć sprzęt i internet bez przesady.

  • To jest na 100 % wina GF a nie tego, że ktoś ma słaby sprzęt lub internet, bo Metin2 nie jest jakąś niewiadomo jaką grą, że trzeba mieć sprzęt i internet bez przesady.

    Całkowicie się z Tobą zgadzam. Czekamy na naprawienie błędu.

  • Również czekam ;) chociaż może wcześniej byśmy się czeskiego nauczyli skoro ani Art ani Ingolf nie ustosunkowali się do problemu :(

    Liczysz na polski team? Na nich nigdy nie można liczyć.


    Zawsze jak jest problem to tylko polski support jest bezradny a na niemieckim to tak naprawdę nie ma słów "nie da się".

    Polski support ci co najwyżej powie żebyś grę na inny dysk przeinstalowała czy coś.

  • u mnie po restarcie co chwilę cofa postać, przy tp czarny ekran , a 3 dni temu dźwigałem transfer na 500 gb/s wiadomo światłowód no i do teraz nie opanowali tego z tym nie możn się zalogowac odpal gre na nowo

  • u mnie po restarcie co chwilę cofa postać, przy tp czarny ekran , a 3 dni temu dźwigałem transfer na 500 gb/s wiadomo światłowód no i do teraz nie opanowali tego z tym nie możn się zalogowac odpal gre na nowo

    Ty: *masz problem z metinem*


    Ktoś z polskiego supportu: odpal na nowo


    Ty odpalający metina już 30 razy w tym dniu: Jak to się stało ze tak inteligentna osoba jak ty robi w takim miejscu jak ty?

  • Ingolf

    Closed the thread.
  • Ascoran

    Added the Label Gra
  • Ascoran

    Added the Label Problem techniczny