Gildie, które znikły

• 32ea8b15a32f7c2f.jpg

Cześć.

Chciałam przypomnieć istnienie gildii SoulsOfGhost, która przestała istnieć jakieś dwa tygodnie temu, a istniała od 2009 roku. Niestety dodałam do gildii członka, który nie był mną ani moim bratem i usuwając postać usunął gildie, gdy został jej liderem.

Gildia SoulsOfGhost istniała od 2009 roku. Była założona po to by robić wojny i przenosić itemy z v2 (miałam też założoną w tym samym celu drugą gildię SweetDeath założoną na koncie koleżanki, ale znikła wraz z pierwszą fuzją).

W 2013 roku nabyliśmy ziemię na serwerze Etolin w Shinsoo m1 (92, 1058). Mieliśmy ją do drugiej fuzji.

7974da621829cba6.jpg

Mieliśmy Alchemika Diamentowego i Kowala Płanterza.

ece66e07dcfb9d6c.jpg

Screen z 1 grudnia 2013 roku wybudowanie Alchemika:

4b273387d1fd6d0f.jpg

Gildia miała 17 poziom. Tworzyłam ją z bratem i kilkoma znajomymi przyjaciółmi.

Teraz boję się dołączyć do jakiejś gildii, bo jak się zalogujesz możesz zostać liderem i nie możesz wyjść z gildii, a jak się nie logujesz ktoś Ci może zająć miejsce lidera i usunąć gildie.

PS. Ktoś robił grafikę na insygniach gildii? Ja zrobiłam, ale teraz już nie ma tej opcji. Na pierwszym screenie jest z eventu w 2017 roku jak zdjęcie na insygniach zadziałało. Mimo, że już nie można było dodawać zdjęć do insygniów i poprawić na lepsze.

Twierdza + Feniks = Etolin <3

:shinsoo::love:

2, 4 , 52 now: :702:

Start 24.03.2008 r.

• Moira

Closed the thread.