100% uzycia procesora wrocilo!!!

  • witam i wiem ze duzo to nie pomoze ale poinformuje tylko ze chyba po ostatniej aktualizacji wrocil blad dzieki naszemu kochanemu GF gdzie w srode jeszcze przy 6 oknach otwartych nie mialem 100 % zuzycia procesora dzis przy 2 okienkach mam juz 100% wiec gitara tak dalej GF!!! dodam ze mam procesor i plyte glowna dopiero od 4-6 miesiecy i7 i nie wpychajcie mi na sile ze cos jest po mojej stronie! nie bylo zadnych aktualizacji systemu ani zadnych akt. sterownikow a z dnia na dzien metin zaczal pobierac 100% procka przy 2 oknach to jest zenada!

  • Też właśnie to zauważyłem, że mi procesor niedomaga już na dwóch klientach plus muzyka z YT do tego. Wcześniej 4 metiny plus muzyka i nie miałem 100%, a teraz znowu się zaczęło. Myślałem, że to u mnie tylko coś jest nie tak :/

  • No popatrz, nie sprawdzałam tego ale teraz rozumiem czemu mi kicka sklep. A tak sobie no nie, ech.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Po co ci tyle kont odpalonych jednocześnie? Chyba by korzystać z bota. Graj na jednym to problemów nie będziesz miał.

    Po twojej odpowiedzi sugeruje że nie wyszedłeś z v2. Po co się głupio wypowiadasz jak nie masz nic do dodania

  • Aaa to dlatego przy 2 kontach mój laptop umiera 😂 myślałem już że potrzebuje formatu po zaledwie miesiącu od poprzedniego a tu jednak metin znowu 😂

  • Macie win 11 czy win 10? :D Bo ja miałem taki problem jak przeniosłem się na win11. Wtedy zużycie miałem ok. 10% na jednym koncie. Jak wróciłem do win10 to zużycie procesora jest znowu prawidłowe czyli ok. 2-3% na jednym koncie

  • Ja mam win 10 i zużycie procesora zaczyna się od 20-30 na jeden klient 😂

  • Macie win 11 czy win 10? :D Bo ja miałem taki problem jak przeniosłem się na win11. Wtedy zużycie miałem ok. 10% na jednym koncie. Jak wróciłem do win10 to zużycie procesora jest znowu prawidłowe czyli ok. 2-3% na jednym koncie

    po samej migracji tak było, MS wydal aktualizacje i teraz sytuacja się ustabilizowała (przynajmniej u mnie)

    Serwer: Etolin :52:
    Królestwo: Shinsoo (czerwoni) :shinsoo:
    Postać: Ninja Archer 120 LVL
    Nick: xSavaraxx
    :cursing:afsMT2 na YT

  • sprobujcie z ustawieniem koligacji np jesli macie procesor kilku rdzeniowy to odznaczcie cpu0 dzieki czemu ten rdzen bedzie przeznaczony tylko dla systemu, ja tak robie z csgo i jest o wiele lepiej

  • u mnie 90% uzycia procka przy 4 klientach na 12 letnim kompie z win 7

    czyli dobrze

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Ja gram na 1 koncie i problemów nie mam.

    Może przestań odpalać multum kont z botami to przestaniesz mieć lagi.

    To ze ty grasz na jednym koncie to nie znaczy ze każdy musi! Rownie dobrze byłoby jakbys nie dodal komentarza! Metin jest tak skonstruowany ze na 1 oknie gówno zrobisz a wiec nie udzielaj się bo jak mogę otworzyć wiele okien to nie będę się do jednego ograniczał!

  • To ze ty grasz na jednym koncie to nie znaczy ze każdy musi! Rownie dobrze byłoby jakbys nie dodal komentarza! Metin jest tak skonstruowany ze na 1 oknie gówno zrobisz a wiec nie udzielaj się bo jak mogę otworzyć wiele okien to nie będę się do jednego ograniczał!

    kazdy grajak chce, spokojniej troche

  • Ingolf

    Closed the thread.
  • Ascoran

    Added the Label Gra
  • Ascoran

    Added the Label Problem techniczny