Nie da się ukończyć lochu Piekielne Katakumby

• Na czwartym poziomie po zabiciu Tartara mamy 4 minuty aby przenieść Upiorny Totem na Bazaltowy Obelisk znajdujący się na środku mapy.

Jakiś tydzień temu próbowałem przez ok 3min. 40 sekund przenieść ten totem na obelisk ale bez skutku. Robiłem to pod różnymi kątami itp. każda próba to można założyć że 5 sekund czyli wykonałem ok. 40 prób przeniesienia Upiornego Totemu na Bazaltowy Obelisk pod różnymi kątami - bez żadnego rezultatu, Upiorny Totem za każdym razem lądował na ziemi.

Straciłem 2 zasuszone głowy i czas...

Jak dla mnie w grze gdzie za przedmioty w Item Shopie żąda się np. za pojedynczą Książkę Łowcy Potworów po 300 PLN to jest rzecz poniżej poziomu żenady, żeby nie potrafić zrobić prostej kolizji obiektów w grze (btw - można wjechać w ten Bazaltowy Obelisk, schować w nim postać - kompletnie nie blokuje naszej postaci... )

• Często robię tego dunga żeby dropnąć odłamki i nigdy ale to nigdy nie miałem z tym problemu :D

GG: 67390204

"Niestety takich informacji nie możemy ujawniać, gdyż utrudniłoby to nasze działanie w przyszłości...........Czerpanie korzyści z postaci-botów jest karane i prosimy nie wykorzystywać kont trzecich do naruszania naszych zasad. Kolejna taka blokada doprowadzi do nadzwyczajnego wypowiedzenia Panu umowy."

- Nie zna życia ten kto nie otrzymał takiego komunikatu X(:mkay:

• Problem upuszczenia totemu na obelisk polega na tym, że obelisk ma za dużą teksturę w porównaniu do hitboxa. Ja sobie radziłem z tym tak, że kamerą wjeżdżałem w teksturę i szukałem tego hitboxa.

• Często robię tego dunga żeby dropnąć odłamki i nigdy ale to nigdy nie miałem z tym problemu :D

to dziwne, że nie miałeś bo widziałem na youtube że nie tylko ja miałem z tym problem...Darowałem sobie wstawianie wideo bo nie chcę już kompletnie ośmieszać tej gry... poza tym włączyłem nagrywanie na jakieś ostatnie 5-10 prób a nie od początku czyli od 3 minut 30 sekund bo od miejsca zabicia Tartara do środka jest blisko więc jedzie się może 10 sekund, kolejne 5-10 sekund schodzi na zabicie mobów które się za nami zlurowały czyli reszta to ok 3 minuty 30 sekund na próby właściwego najechania totemem na obelisk. U mnie wszystkie próby bezskuteczne mimo prób pod różnymi kątami, w różne miejsca itd. - nigdzie mi się nie pokazał inny napis od "chcesz UPUŚCIĆ totem?" ... W DT na ostatnim piętrze też jest podobny problem ale tam obelisk jest niższy więc łatwiej można znaleźć ten punkt gdzie pojawi się właściwy napis, tutaj nie da się tak odjechać kamerą aby widzieć górę tego obelisku (nie jest to kwestia monitora bo mam 27 cali 1440p i górę obelisku mogę zobaczyć tylko gdy mocno przechylę kamerę). Dobrze, że nie wziąłem misji od Lee Chunga bo bym zmarnował Łzę Niebios, ale i tak dwie zasuszone głowy poszły a one nie zawsze lecą z Rippera...

• Podjeżdżasz pod obelisk tak aby postac stanęła, obracasz kamere tak aby widziec postac z gory (da się, nie wiem co robisz, ze się nie da) i upuszczasz totem na postac, a nie posąg. W taki sposób trafisz w hitbox

Odpady serwera Polska: BractwoPLS03, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax

Rapoman

Zavaba

BufWijnika

UtraconyNick

ElAmigaMan

Seymian

Lenofi

Wendeska

CityUnivers

RapoMan77

MijiaDziunia

Dinkley

Milene97

Rolniqs

YuaMai

Sasankia

ImSoHigh

WeeQ

Drek

NADJA083

Habos69

VinTerTos

Dragonite

• Dokładnie Złomiorz , jak od góry najedziesz to da radę, tu masz przykład na jednym z moich materiałów Betka , czasówka 4:35.

ANDROS> ETOLIN> POLSKA

Otrzymany Niesłuszny Ban w Postaci Czerwonego Paska 22.04.2021r.

Otrzymane UB po Walce z Niemieckim Supportem 21.06.2021

• Dzięki za przykład, zobaczę czy u mnie to zadziała (pod takim kątem tego nie robiłem). Samej góry pomnika też nie widzisz na tym filmiku - kadr kamery ucina obraz i końcówki obelisku nie ma na ekranie, odsunięcie kamery mam identyczne.

• Ingolf

Closed the thread.