Gildia Marchewki - Chunjo

 • 🥕MARCHEWKI 🥕

  cudny_element_jesieni.jpg


  Marchewkowa społeczność wskaże Ci drogę przez ciężkie i nieobliczane ścieżki Metina. Nauczymy Cię przekazywanych z pokolenia na pokolenie tajnych sztuk marchewkowej samoobrony, oraz nauczymy gotować.


  W świecie otoczonym złowrogimi warzywami, tylko Marchewki przemierzają ścieżkę sprawiedliwości, walcząc ze wszelakim zagrożeniem od wrót świątyni hwang do wężowego królestwa na nowym kontynencie. Wskażemy Ci drogę rozwoju, tak abyś wyrósł na dużą i potężną marchew bojową


  Btw. Prowadzimy również warsztaty graficzne w paincie :)


  W razie ewentualnych chęci do dołączenia proszę pisać w grze na postacie - Squika lub QenZa. Randilia nie jest już dostępna.


  Może być komiksem przedstawiającym tekst „MARCHEWKI GILDIA MARCHEWKI PROWADZI REKRUTACJĘ! JEŚLI: -JESTEŚ z CHUNJO -POSIADASZ DISCORDA -LUBISZ MARCHEWKI -PREFERUJESZ WSPÓ“LNĄ GRĘ TO DOBRZE! ZOSTAŃ MARCHEWKĄ JUŻ DZIŚ! NAPISZ NA PW LUB W GRZE NA NICK RANDILIA Marchewkowy kult nauczy Cie gotować, walczyć przeżyć W brutalnym świecie warzyw Stawiamy nacisk na miłą przyjemną atmosferę, wspólne wypady na bossy, porady i pomoc W rozgrywce”

 • W korzeń to bardziej męskiej części marchewkowrgo Pola powinno iść.

  Nie dla Topora Marchewka.

 • Tajna sztuka samoobrony wywodzi się tak bardziej z korzenia czy z natki? :/ ;p

  z duszy bojowej marchewki. Każdy z nas ją posiada, należy ją odkryć. Ciało marchewkowo-fizyczne to tylko słabość.


  można wiedzieć ile dziewczyn jest w waszej marchewkowej gildii?

  Nie podajemy tak osobistych informacji. Zdradzę tylko, że w tajnych operacjach specjalnych, marchewki mogą przybrać każdą z 43 płci.

 • Niby wszystko ładnie pięknie, ale ja tu widzę kult marchewki pomarańczowej, a co z fioletową, żółta i białą? Chyba, że obchodzicie coroczne międzynarodowe święto marchwi i wtedy marchewki wszystkich kolorów spotykają się w jednym miejscu ^^^^^^

 • Niby wszystko ładnie pięknie, ale ja tu widzę kult marchewki pomarańczowej, a co z fioletową, żółta i białą? Chyba, że obchodzicie coroczne międzynarodowe święto marchwi i wtedy marchewki wszystkich kolorów spotykają się w jednym miejscu ^^^^^^

  Znam Marchewki z Chunjo i coroczne międzynarodowe święto marchwi obchodzą codziennie. Posiadają ołtarzyk z arcymarchewką, z której uczą się czerpać moc betakarotenu. Wszystkie kolory marchewek są zjednoczone, a wybrani wojownicy tej gildii mają po kilka wcieleń w różnych odcieniach, ale jeszcze nie wiemy jak to robią :/:/:/

 • Hejo Marchewki!


  Zdecydowaliście się zrobić prezentację przez konkurs, czy zamysł był już wcześniej? Liczę na jakiś fajny screenowy update co tam u was słychać : )


  Pozdrawiam

  - M

 • Już wcześniej ogłaszaliśmy się w różnych miejscach z naborem do gildii. Ostatni raz nasze plakaty były rozwieszone 5km przed zjazdem na Licheń. Konkurs w zasadzie spadł Nam nieoczekiwanie, bo i tak mieliśmy zamiar zrobić tutaj małe marchewkowe party.
  Szkoda, że nie było więcej ciekawych gildii, z którymi można by było chociaż tutaj porywalizować. Może jeszcze kiedyś zaszalejecie z konkursami gildyjnymi - czy tu na forum czy też w grze z ciekawymi nagrodami :)?
  Może więcej paczek ludzi dałoby się namówić na pozytywną rywalizację gildii :)

 • 🥕 Dopomnę tylko, że rekrutacja jest cały czas prowadzona :) Zapraszamy pojedyncze, zagubione marchewkowe dusze oraz całe zgrupowania czy gildie. Przyjmiemy każdego uczciwego kandydata aby stał się pomarańczowym postrachem.


  🥕 Kampania reklamowa ruszyła w wiosce Osolin obok Klimontowa i będzie rozszerzać się, aż każdy będzie drżał na widok marchewki bojowej.


  🥕 Nicki w grze: Squika, QenZa, Yoistic, VeyerWP (naczelny, dedykowany marchewkowy NPC) - te postacie wskażą Ci drogę do sukcesu.

 • Gildię mogę polecić na podstawie własnego doświadczenia.


  Wczoraj bardzo późnym wieczorem poszukując na czacie OZ Czarowanej Zbroi odezwał się do mnie gracz z ów gildii - ALycan 90+ lvl (przepraszam, jeśli pomyliłem nick, ale nie zapisałem). Zaoferował za darmo OZ, którą posiadał oraz pomoc w poszukiwaniu innych OZ na szkle handlu. Nie spodziewałem się, że w tej grze można jeszcze liczyć na bezinteresowną pomoc. Jeszcze raz dziękuję! :thumbup:

 • Malenka

  Closed the thread.