Wędka

• Hej, ktos mi wytlumaczy jak to jest z tym zdobywaniem punktow wedki? Na ostatnim evencie rybackim praltycznie w 2 godzinh wbilem ja od +0 do +4 i jakoes 40pkt a teraz przez dwie godziny raptem zdolalem wbic 2 pkt. Nie wiem czy vos robie nie tak czy o co chodzi?

PS: wiem ze weglowa duzo lepsza ale nie stc mnie zeby za kazdym razem weglowa skladac :p

• Dziwne... biorac pod uwage fakt ze za pierwszym razem wbilem na +4 ponad 40pkt a teraz raptem 2 to az dziwne. Ciekawe skad taka roznica... moze jest jakas magiczna granica

• Głównie losowość. Ja na wędce +13 jednego dnia wbije kilka pkt w godzinę a innego dnia za kilka godzin nic :)

Jeżeli w jakikolwiek sposób współpracowałeś ze mną w grze (handel, dodania, zmianki) proszę o zostawienie opinii w sekcji komentarzy co buduje swego rodzaju wizytówkę i ułatwia zweryfikowanie mojej wiarygodności. Z góry Dziękuję ;)

Kontakt:

-GG: 9156778

-Discord: Vytautas#7927

-gra: VytautasOri <-Jinno s. Polska

Profil na FB: Vytautas Metin2

Serwer handlowo/ogłoszeniowy DS: Serwer DisCord

• Mam wędkę +12 i 250/260 pkt, wbicie jednego pkt zajmuje mi jakoś z 4 godziny

:thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

• Mam wędkę +12 i 250/260 pkt, wbicie jednego pkt zajmuje mi jakoś z 4 godziny

To wyobraź sobie że mi przy ulepszaniu z +12 na +13 wyzerowało punkty :) I wbijam teraz od 0 do 280 :)

Jeżeli w jakikolwiek sposób współpracowałeś ze mną w grze (handel, dodania, zmianki) proszę o zostawienie opinii w sekcji komentarzy co buduje swego rodzaju wizytówkę i ułatwia zweryfikowanie mojej wiarygodności. Z góry Dziękuję ;)

Kontakt:

• widać jakąś różnicę przy takich stopniach wędki od na przykład +0?

• Pożyczałem ją kumplowi i porównywał ze swoją na jakimś niższym +, mówił że częściej coś udało mu się wyciągnąć. Osobiście porównania nie robiłem a już daaawno nie łowiłem wędką +0 więc nie pamiętam jak to było :D

Węglowa i tak lepsza ale na tyle co ja łowię teraz to wystarcza mi w zupełności to co mam.

Kontakt:

• SauBaar

Closed the thread.