Szata aury

• hej, chcialbym sie dowiedziec czy mozna ta szarfa handlowac miedzy kontami? Jest taka mozliwosc? Jesli jest to mozna nia handlowac bez wzgledu na poziom?

• hej, chcialbym sie dowiedziec czy mozna ta szarfa handlowac miedzy kontami? Jest taka mozliwosc? Jesli jest to mozna nia handlowac bez wzgledu na poziom?

Jedyna możliwość przekładania Szaty Aury to w obrębie konta potocznie mówiąc przez dozorce przełożysz nie wiem czy jest możliwość handlu na wyższym poziomie, ale szczerze wątpie ;) bo na Polsce ktoś się za to wziął i się poddał bo nie dało się tym handlować nie wiem czy jak będzie mieć 250lv nie będzie zdatne do handlu, ale z tego co słyszalem to nie da sie tym handlować.

Nikt Nie Jest Zobowiązany Kogokolwiek Lubić,
    Ale Istnieje
    Pewna Rzecz
    o Której Warto Pamiętać:

SZACUNEK

• Słyszałem, że podobno od 50 poziomu aury można ją przekazywać na handlu. Ktoś potwierdzi/zdementuje?

• Ale faktycznie było swego czasu info (chyba na wiki) że można nimi handlować od 50 poziomu. Jak widać był to pewnie błąd i został poprawiony.

Jeżeli w jakikolwiek sposób współpracowałeś ze mną w grze (handel, dodania, zmianki) proszę o zostawienie opinii w sekcji komentarzy co buduje swego rodzaju wizytówkę i ułatwia zweryfikowanie mojej wiarygodności. Z góry Dziękuję ;)

Kontakt:

-GG: 9156778

-Discord: Vytautas#7927

-gra: VytautasOri <-Jinno s. Polska

Profil na FB: Vytautas Metin2

Serwer handlowo/ogłoszeniowy DS: Serwer DisCord

• SauBaar

Closed the thread.