Szarfa

• Jezeli masz okolo 1500 wartosci ataku to srednie sa juz oplacalne. W innYm wypadku lepsze beda wysokie wartosci. Chociaz trzeba wziac pod uwaze ze kazda z postaci ma inne przeliczniki z szarf. Na przyklad wojownik 2x , sura 1.7x etc

• Jezeli masz okolo 1500 wartosci ataku to srednie sa juz oplacalne. W innYm wypadku lepsze beda wysokie wartosci. Chociaz trzeba wziac pod uwaze ze kazda z postaci ma inne przeliczniki z szarf. Na przyklad wojownik 2x , sura 1.7x etc

Podepnę się pod temat. Czyli jak mam na Bodym po odpaleniu Aury 1515 to lecieć w średnie w szarfie?

Jeżeli w jakikolwiek sposób współpracowałeś ze mną w grze (handel, dodania, zmianki) proszę o zostawienie opinii w sekcji komentarzy co buduje swego rodzaju wizytówkę i ułatwia zweryfikowanie mojej wiarygodności. Z góry Dziękuję ;)

Kontakt:

-GG: 9156778

-Discord: Vytautas#7927

-gra: VytautasOri <-Jinno s. Polska

Profil na FB: Vytautas Metin2

Serwer handlowo/ogłoszeniowy DS: Serwer DisCord

• Podepnę się pod temat. Czyli jak mam na Bodym po odpaleniu Aury 1515 to lecieć w średnie w szarfie?

tak, mam szarfe z fenkiem i mam ze srednimi 7% i jak mialem mniejszy lvl i bez aury P to po odpaleniu mialem mniej wiecej 1300-1600 ataku i wtedy szarfa dawala jakies 200-300 dmg na korzysc tej z 7%

• SauBaar

Closed the thread.