Blokada wejścia 90lvl +do v3/v2

• Może wypowiem się jako low lv, grający kilka godzin tygodniowo bez żadnego isa. Totalnie nie rozumiem płaczu o obstawione dropki w v3. Rozumiem, że w v3 jest najlepszy drop i w ogóle, ale nawet w takiej świątynii potrafiłem wyciągnąć 100 blasków w 1h bez rękawicy z isa i pele. Uważam to za całkiem solidny wynik, więc nie rozumiem czemu miałbym "dostać" spota w v3, skoro bezproblemowo mogłem sobie pare blasków dropnąć w takiej świątynii, gdzie wolnych spotów jest sporo. Różnica może i była by duża, ale no mam chociaż cel, żeby właśnie zrobić lepsze eq, lv i żeby troche sie bić i jeśli coś, właśnie odbić sobie takiego spota w v3. Chociaż jakiś cel mam wtedy w tej grze xd

• W DT na kluczach wydropisz podobna ilosc jak w v3 i masz swiety spokoj ;) full trupy jakas srednie alchemia i przecietny WP sobie poradzi :)

Ja dropilem bodziakiem 55 i jestem zadowolony

Polecam

:love:

• A wystarczyło uruchomić 20 kanałów :)

:thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

• AntyTop płakał jak czytał :(

A co do tematu, jeżeli nie jesteś w stanie dropić w v3 to współczuje takiej żałosnej postki. Tym bardziej wczoraj gdzie spoty były wolne 5 minut przed eventem. A jak faktycznie masz tak żałosną postać to polecam iść do DT to nikt ci tam ksuć nie będzie, a leci jedynie troszkę gorzej no chyba, że internet ziemniak i cie wywali to beka.

A nawet jak zablokują to tak jak Lucjusz pisał na dropki high lv włoży znakomitą alchemie i tak takiego leszczyka zdejmą na hita i będziesz jeszcze bardziej płakał.

Kolejne... Nie ma lokacji high lv gdzie lecą tak dobrze przedmioty eventowe jak w v3... także... niestety high levele są zmuszane obstawiać w v3 spoty bo drop na wróżkach nam wyłączyli :(

🤔🤯🤔🤯

Ale gdzie ty płacz widziałaś to ja nie wiem haha

• dobra dzieciaki odbiegacie od tematu,
    myślę że blokada lvla powinna być ale na nowym serverze ze specjalnymi zasadami, dungi od lvla XX do lvla XX, a nie czempiony po lochach pająków cwaniakują swoim kilkuletnim dobytkiem

• kiedyś pamiętam, że z jakimś ziomkiem dropiliśmy karty po x godzin dziennie i robiliśmy sobie jaja że dropimy w v4/v5 i tam może być tylko 1 osoba naraz a przejście do v4 jest w ścianie pewnej komnaty, w v5 działało eq % na banany i % na kryta. Nie pamiętam twojego nicku ale miło się dropiło i przynajmniej sie nie nudziłem na czacie xd.

To byłby dobry pomysł, żeby zrobić mapy stricte pod drop i ludzie robiliby dropki 75 na v4, 90-105 na v5 i powiedzmy tam działałyby już inne żywioły albo wcale bez żywiołów jak klasyczne lochy. Wtedy też zwykły drop w v3 by się nie opłacał i sytuacja byłaby taka sama - 120 ubrany w pvp obstawia 3 spoty a ja dropkiem 105 z moim zodiakiem+4 nie mogę dropić a mi sie należy spot.

Jednym słowem jeśli ktoś się nie przystosuje do jakiegokolwiek środowiska to nie ma w nim szans. Czy to fikcja w grze komputerowej, czy wybór pomiędzy miastem/wsią lub mieszkaniem/domem wolnostojącym w realu.

deus vult!

• Neferet

Closed the thread.