Blokada wejścia 90lvl +do v3/v2

• Co myslicie o blokadzie wejscia wiekszy lvl na expowiska z pajkami?

Wydaje mi sie to bez sensu jak burak jakis obstawia sobie 3 komnaty, bo on ma championa a ty nowy graczu to drop sobie na żabach piłki, blaski i inne.

Nawet jak sobie zaklapiesz jedna komnate to wjedzie ci taki i gleba co chwilę.

Oczywiście zlecą sie przeciwnicy tego bo jak to tak ja nie moge sobie spota obstawić XD :dead::dead:

• Toksyczni ludzie, nic nie poradzisz xd

:thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

• Co myslicie o blokadzie wejscia wiekszy lvl na expowiska z pajkami?

Wydaje mi sie to bez sensu jak burak jakis obstawia sobie 3 komnaty, bo on ma championa a ty nowy graczu to drop sobie na żabach piłki, blaski i inne.

Nawet jak sobie zaklapiesz jedna komnate to wjedzie ci taki i gleba co chwilę.

Oczywiście zlecą sie przeciwnicy tego bo jak to tak ja nie moge sobie spota obstawić XD :dead::dead:

jestem zdania od jakichś paru lat, że do V1, V2 oraz V3 max 75 może wejść ;) i alchemia legendarna to max dopiero wtedy by wyszło kto jest prawdziwym Koxem ;)

Nikt Nie Jest Zobowiązany Kogokolwiek Lubić,
    Ale Istnieje
    Pewna Rzecz
    o Której Warto Pamiętać:

SZACUNEK

• jestem zdania od jakichś paru lat, że do V1, V2 oraz V3 max 75 może wejść ;) i alchemia legendarna to max dopiero wtedy by wyszło kto jest prawdziwym Koxem ;)

Dobrze mówi, polać mu 🍻🍻

Dla gf taka decyzja by była w uj niewygodna, bardziej oplaca sie trzymać bambra co wydaje kase na ajtemszop niz aby nowych graczy zachęcić do gry... 🤑🤑🤑

• Dobrze mówi, polać mu 🍻🍻

Dla gf taka decyzja by była w uj niewygodna, bardziej oplaca sie trzymać bambra co wydaje kase na ajtemszop niz aby nowych graczy zachęcić do gry... 🤑🤑🤑

niestety, ale to prawda ;x dlatego wiele sugestii które gracze mają GF ma gdzieś i niestety trafiają do Niszczareczki ;x

Nikt Nie Jest Zobowiązany Kogokolwiek Lubić,
    Ale Istnieje
    Pewna Rzecz
    o Której Warto Pamiętać:

SZACUNEK

• Bardzo chętnie. Jak tylko dodane zostaną spoty, na których mogę dropić swoją główną postacią z taką samą lub większą wydajnością blaski niż w v3. Bardzo chętnie wtedy zostanę na swoim "championie", a Tobie nowy graczu oddam wszystkie spoty w v3. Problem polega na tym, że takich miejsc nie ma i raczej nie będzie więc trzeba logować dropki.

Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
    :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara Polski? :w00t:
    https://www.youtube.com/user/LuckeR174

Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny

Zapraszam!

:mkay:

• Bardzo chętnie. Jak tylko dodane zostaną spoty, na których mogę dropić swoją główną postacią z taką samą lub większą wydajnością blaski niż w v3. Bardzo chętnie wtedy zostanę na swoim "championie", a Tobie nowy graczu oddam wszystkie spoty w v3. Problem polega na tym, że takich miejsc nie ma i raczej nie będzie więc trzeba logować dropki.

Dropka sobie loguj nikt Ci nie zabroni xd

Przeczytaj sobie jeszcze raz pierwszy post bo chyba nie rozumiesz o co chodzi

• Dropka sobie loguj nikt Ci nie zabroni xd

Przeczytaj sobie jeszcze raz pierwszy post bo chyba nie rozumiesz o co chodzi

To chyba Ty nie rozumiesz o co chodzi. Loguję dropka i pilnuję go sobie postacią z wyższym poziomem bo czemu nie? Mam się wylogować z głównej postaci bo ktoś inny takiej nie ma? Dodanie lokacji gdzie przedmioty eventowe lecą na takim samym poziomie jak w v3 i nikomu nie będzie się chciało specjalnie dropków logować jak będzie można dropić główną postacią.

Zapraszam!

• To chyba Ty nie rozumiesz o co chodzi. Loguję dropka i pilnuję go sobie postacią z wyższym poziomem bo czemu nie? Mam się wylogować z głównej postaci bo ktoś inny takiej nie ma? Dodanie lokacji gdzie przedmioty eventowe lecą na takim samym poziomie jak w v3 i nikomu nie będzie się chciało specjalnie dropków logować jak będzie można dropić główną postacią.

A mało nowych map na wyższe lvl dodali? Bo zara 200 lvl bedziecie sobie obstawiac po 10 komnat na pozimie gry 50lvl bo ty możesz, weź nie rozśmieszaj człowieku..

• A mało nowych map na wyższe lvl dodali? Bo zara 200 lvl bedziecie sobie obstawiac po 10 komnat na pozimie gry 50lvl bo ty możesz, weź nie rozśmieszaj człowieku..

Co z tego że dodali nowe mapy jak na nich przedmioty eventowe praktycznie nie lecą. To Ty rozsmieszasz swoim poglądem komunistycznym. Wszystko się należy. Zamknijcie mapy bo oni mają, a ja nie mam. Takie pokolenie, ze zero wkładu własnego. Wykaz się sprytem, a nie tylko spłakać się na forum najlepiej bo ktoś cię zbił w v3.

Zapraszam!

• Co z tego że dodali nowe mapy jak na nich przedmioty eventowe praktycznie nie lecą. To Ty rozsmieszasz swoim poglądem komunistycznym. Wszystko się należy. Zamknijcie mapy bo oni mają, a ja nie mam. Takie pokolenie, ze zero wkładu własnego. Wykaz się sprytem, a nie tylko spłakać się na forum najlepiej bo ktoś cię zbił w v3.

To ty sie wykaz sprytem i bij sie dropkiem jak juz wolmożny pan, płaczę bo mapy mi nie odpowiadają, ja gram na swoim poziomie mam jedna postac a nie 8 dropków 3 szamanki 2 głowne i 14 sklepików.

• w tej grze zawsze silniejszy był góra Ci słabsi musieli nadrabiać sprytem, zrobią blokadę to ludzie pogonią sobie absy jakieś smutne eq i dalej będzie to samo. Blaski to gra o dużą stawkę

• Tak już działa ta gra, lepsza postać/eq = lepszy zarobek. Zablokują wejście dla wysokich lvli to ludzie porobią dropki ze znakomitą alchemią i nadal nowy gracz nie będzie miał podejścia. Trzeba być cierpliwym, iść na gorszego spota i trochę mniej wydropić, a jak się dorobisz to będziesz latał po v3.

• zasmuce was ... to jest gra MMO wiec tak juz bedzie

nie chcesz grac z ludzmi, idz na singla :) bo zawsze znajdzie sie ktos silniejszy niz ty

• Płaczki... trzeba było poświęcić robić sobie wcześniej postać hlvl i mieć spokój.

Dobrze że tak jest bo wy to za darmo byście wszystko chcieli darmozjady...

Jestem zdania że jeśli ładuje kasę w grę z własnej woli bo mogę to mam prawo używać każdej postaci do czego mi się będzie chciało.

Zawsze znajdzie się takie grono cipeuszy co by chcieli żeby im wszystko łatwo przychodziło.

• wiecie jaki jest w tym problem?

gość 40 lvl pyta na czacie "gdzie najlepiej dropić blaski" (nie poda lvl, nie powie ze niedawno zaczynał, nie powie ze nie ma dużego lvl, nie powie ze jest trochę w tyle do innych), odpowiedz to v3 oczywiście .... gość zrobi eq żeby ledwo pól komnaty ustać, wejdzie i ... zderza się ze ścianą bo w miejscu gdzie dropi najlepiej są najlepsze dropy

potem są najczęściej takie problemy że słabsi domagają się zmiany gry pod siebie ale już postaci swojej nie chcą ulepszyć :)

• ile eventów spędziłeś bezproblemowo w v3? najwidoczniej za dużo xd
    nie ma osoby, która by nigdy nie miała ksute/nie została wywalona ze spota. Wiem, że to przykre bo sam zazdrościłem kolegom, którzy akurat dropili blaski na luzie a ja akurat walczyłem z jakimś wpkiem 120lvl, który brał pele żeby żaden z nas nie skorzystał. Szczęście to nie tylko to komu wymixuje fms 50sr albo zrobi mityczny rubin perf. W metinie szczęście to przede wszystkim to czy udaje ci się mieć spota, czy bonusy typu % do pż regenerują ci hp zanim padniesz.

deus vult!

• Płaczki... trzeba było poświęcić robić sobie wcześniej postać hlvl i mieć spokój.

Dobrze że tak jest bo wy to za darmo byście wszystko chcieli darmozjady...

Jestem zdania że jeśli ładuje kasę w grę z własnej woli bo mogę to mam prawo używać każdej postaci do czego mi się będzie chciało.

Zawsze znajdzie się takie grono cipeuszy co by chcieli żeby im wszystko łatwo przychodziło.

Nie kazdy ma 24h wolne w dniu, bo wyobraź sobie ze ludzie pracują a nie siedza na socjalu z 500+ i alimentów jak jakas patola.

Skoro ktos gra z 4/5 miesiąc po godzine dziennie lub nawet rzadziej to ciezko wbic skille i ew robic i jeszcze alchemie i inne. Tymbardziej ze na pl nie ma sensownych zarobkow na low lvl jak taki np event z blaskami. Nowe dungi sa dodawane al dla lvl 100+ to gdzie tu jakis zarobek sensowny? Metiny bić i modlić sie ze aura dropnie która pojdzie za 6kk?

• Nie kazdy ma 24h wolne w dniu, bo wyobraź sobie ze ludzie pracują a nie siedza na socjalu z 500+ i alimentów jak jakas patola.

Skoro ktos gra z 4/5 miesiąc po godzine dziennie lub nawet rzadziej to ciezko wbic skille i ew robic i jeszcze alchemie i inne. Tymbardziej ze na pl nie ma sensownych zarobkow na low lvl jak taki np event z blaskami. Nowe dungi sa dodawane al dla lvl 100+ to gdzie tu jakis zarobek sensowny? Metiny bić i modlić sie ze aura dropnie która pojdzie za 6kk?

Dlatego trzeba się rozwijać w obecnych czasach tej gry jak się nie wkłada to i samo się nie zrobi. Już minęły czasy świetności tej gry, tutaj jako nowy gracz trzeba liczyć się z wkładem $$ bo nie dogonisz ani nie zbliżysz się do poziomu obecnych graczy.

• Co z tego że dodali nowe mapy jak na nich przedmioty eventowe praktycznie nie lecą. To Ty rozsmieszasz swoim poglądem komunistycznym. Wszystko się należy. Zamknijcie mapy bo oni mają, a ja nie mam. Takie pokolenie, ze zero wkładu własnego. Wykaz się sprytem, a nie tylko spłakać się na forum najlepiej bo ktoś cię zbił w v3.

to akutar jest ciekawy kontent, tworzenie nowej postaci pod najlepszy zarobek
    dropienie już "gotowymi" postaciami byłoby nudne, macie dungi, zarobki, pełno tego, a tak niski lvl ma szanse coś wyłapać

• [ciach]

AntyTop płakał jak czytał :(

A co do tematu, jeżeli nie jesteś w stanie dropić w v3 to współczuje takiej żałosnej postki. Tym bardziej wczoraj gdzie spoty były wolne 5 minut przed eventem. A jak faktycznie masz tak żałosną postać to polecam iść do DT to nikt ci tam ksuć nie będzie, a leci jedynie troszkę gorzej no chyba, że internet ziemniak i cie wywali to beka.

A nawet jak zablokują to tak jak Lucjusz pisał na dropki high lv włoży znakomitą alchemie i tak takiego leszczyka zdejmą na hita i będziesz jeszcze bardziej płakał.

Kolejne... Nie ma lokacji high lv gdzie lecą tak dobrze przedmioty eventowe jak w v3... także... niestety high levele są zmuszane obstawiać w v3 spoty bo drop na wróżkach nam wyłączyli :(

Moderator Moira:
    Usunęłam cytat z usuniętego posta. Drogi użytkowniku, jeśli przez to uważasz, że Twój komentarz nie ma sensu i chciałbyś, żebym go usunęła, napisz do mnie na PW.

Edited once, last by Moira ().

• AntyTop płakał jak czytał :(

A co do tematu, jeżeli nie jesteś w stanie dropić w v3 to współczuje takiej żałosnej postki. Tym bardziej wczoraj gdzie spoty były wolne 5 minut przed eventem. A jak faktycznie masz tak żałosną postać to polecam iść do DT to nikt ci tam ksuć nie będzie, a leci jedynie troszkę gorzej no chyba, że internet ziemniak i cie wywali to beka.

A nawet jak zablokują to tak jak Lucjusz pisał na dropki high lv włoży znakomitą alchemie i tak takiego leszczyka zdejmą na hita i będziesz jeszcze bardziej płakał.

Kolejne... Nie ma lokacji high lv gdzie lecą tak dobrze przedmioty eventowe jak w v3... także... niestety high levele są zmuszane obstawiać w v3 spoty bo drop na wróżkach nam wyłączyli :(

Chociaż raz gf pomyśleli z tymi wróżkami.. Upss wcale mi was nie żal