15.06.2021 bugfix

  • • Usunięto błąd, który powodował, że gracze mogli zdobywać jeszcze więcej łupów i doświadczenia, sprawiając, że bossowie pojawiali się ze skrzyń podczas odpowiednich eventów.


    skończyło się juz expienie na wiedźmach czy to coś innego ?

  • O co dokładnie chodziło w tym bug'u? Bo słyszałem o nim kilka razy ale nigdy nie zagłębiałem się w temat na czym to w ogóle polegało :)

    Jeżeli w jakikolwiek sposób współpracowałeś ze mną w grze (handel, dodania, zmianki) proszę o zostawienie opinii w sekcji komentarzy co buduje swego rodzaju wizytówkę i ułatwia zweryfikowanie mojej wiarygodności. Z góry Dziękuję ;)


    Kontakt:

    -GG: 9156778

    -Discord: Vytautas#7927

    -gra: VytautasOri <-Jinno s. Polska

    Profil na FB: Vytautas Metin2

    Serwer handlowo/ogłoszeniowy DS: Serwer DisCord

  • O co dokładnie chodziło w tym bug'u? Bo słyszałem o nim kilka razy ale nigdy nie zagłębiałem się w temat na czym to w ogóle polegało :)

    według mnie to jest żaden bug, tylko wykorzystywanie możliwości gry, teraz nienaturalnie blokuje się to :P

    Przywoływałeś sobie wiedźmy, one z boku stoją i Ciebie biją, a podbiegają golemy i je zbijasz, stąd masz exp, ostatnio widziałem ze tak tez dropili blaski


    <ciach>
    tutaj mozesz zobaczyć jak jakiś polak expił ;)

    Edited once, last by SauBaar: Usunąłem nieaktywny link. ().

  • O co dokładnie chodziło w tym bug'u? Bo słyszałem o nim kilka razy ale nigdy nie zagłębiałem się w temat na czym to w ogóle polegało :)

    Przykład z ostatnich blasków w TR. Bierzesz do dt 60+ postaci i koło 120 przywołań. Przez całe blaski zapełniasz blaskami 4 strony eq i do tego expisz z kolegą postacie do 4 gildii na meley. Po takim tygodniu zamykacie się w kolejnym bezpiecznym miejscu (meley) i afk farmisz dalej.

  • To pytanie co się zmieniło że nie można teraz tak expić? Nie można przywoływać więcej niż jednej wróżki czy jakoś inaczej to ograli? Sprawdzał ktoś?

    Jeżeli w jakikolwiek sposób współpracowałeś ze mną w grze (handel, dodania, zmianki) proszę o zostawienie opinii w sekcji komentarzy co buduje swego rodzaju wizytówkę i ułatwia zweryfikowanie mojej wiarygodności. Z góry Dziękuję ;)


    Kontakt:

    -GG: 9156778

    -Discord: Vytautas#7927

    -gra: VytautasOri <-Jinno s. Polska

    Profil na FB: Vytautas Metin2

    Serwer handlowo/ogłoszeniowy DS: Serwer DisCord

  • To pytanie co się zmieniło że nie można teraz tak expić? Nie można przywoływać więcej niż jednej wróżki czy jakoś inaczej to ograli? Sprawdzał ktoś?

    Exp i drop nie leci z golemów a czy nie da się przywołać więcej niż jednej wróżki to nie sprawdzałem.

  • SauBaar

    Closed the thread.