Pytania dotyczące zwierzaków

  • Witam graczy, mam kilka pytań odnośnie petów w grze.

    Chciałbym się dowiedzieć czy jest sens levelowac peta typ1 z 3 skillami , wrzucic mu 3 ksiegi a pozniej mixować zaczarowaniem zwierzaka( z tego co sie orientuje nie moze sie zmienic liczba skilli tylko typ, jezeli mam 3 ku wsadzone), mam kilka zmianek i posiadam nieb. smoka typ1 z 3 skillami na 8dni. Druga sprawa , co dokładnie może się zmienić przy mixowaniu zwierzaka i czy typ ma znaczenie co do otrzymywanych bonusów z ku tj. berserka, łowcy potworów, przebicia itp. czy tylko na przeskoki hp/obrony/pe.

  • Zmieni sie doslownie wszystko oprocz ilosci skili (jesli wrzucisz 3 ksiegi przed jego mieszaniem)

  • Jeśli poczekasz jakieś 600 dni + to ma to sens, choć z 2 strony jeśli Cię stać to można się bawić.

  • Jeśli poczekasz jakieś 600 dni + to ma to sens, choć z 2 strony jeśli Cię stać to można się bawić.

    Ale jest sens dzisiaj czekać te 600+ dni, żeby dostać dodatkowe PZ czy obronę?

    Ile więcej może mieć "przeczekany" pet?

  • Witam graczy, mam kilka pytań odnośnie petów w grze.

    Chciałbym się dowiedzieć czy jest sens levelowac peta typ1 z 3 skillami , wrzucic mu 3 ksiegi a pozniej mixować zaczarowaniem zwierzaka( z tego co sie orientuje nie moze sie zmienic liczba skilli tylko typ, jezeli mam 3 ku wsadzone), mam kilka zmianek i posiadam nieb. smoka typ1 z 3 skillami na 8dni. Druga sprawa , co dokładnie może się zmienić przy mixowaniu zwierzaka i czy typ ma znaczenie co do otrzymywanych bonusów z ku tj. berserka, łowcy potworów, przebicia itp. czy tylko na przeskoki hp/obrony/pe.

    Tak liczba skilli zostaje bez zmian jęśli są włożone księgi,podczas tasu zmieniasz typ zwierzaka,wszystkie staty pz,def,pe oraz długość życia.

    Owszem typ ma bardzo duże znaczenie na wiki masz taką tabelke z wartościami skilli i pety typ 1-4 mają wszystkie skille na minimum a typ 5,6 maxymalne wartości oraz większe skoki pz.

    czyli smok typ 1-4 berka będzie miał 9% ma 81 lvl a typ 5,6 13% więc jest różnica poza typ przy trzymaniu takiego peta 600 dmi za każde 100 dni dostajesz dodatkowe 0,6% do każdego przeskoku.

    Podam na przykładzie swojej melejki miała typ 3 wyexpiona do 81 lvl posiadała wtedy 8,7% pz po zmixowaniu jej na typ 6 po 580 dniach pz wskoczył na 20,5%

    :chunjo: S:23(Kronos)

  • SauBaar

    Closed the thread.
  • SauBaar

    Set the Label from Forum to Gra