Pet PvM dla WPka

• Hej słodzięta <3,moglibyście mi powiedzieć jaki pet byłby najlepsiejszy dla WPka do expa pod kątem dmg i skili iż gdyż ponieważ nie wiem którego dobrze by było hodować sobię na 1lv 6typie te kilkaset dni. Z góry dzięki.

• do bicia z buta/wierzcha razador/smoczek berek łowca szycie

na poli meley/nessie berek łowca szycie

na nowe mapki jeśli masz mało bloku meley/nessie berek łowca przeszkoda

• Dokładnie tak jak powiedział kolega wyżej, a od siebie dodam, że na start zamiast razadora/smoka może być jeszcze bashidos (daje tyle samo berka i łowcy co razador/smok, szycia mniej o bodajże 2, ale ten bonusik będziesz chciał podbić dopiero na etapie meley/hydry) i jeśli to ma być pierwszy pecik to budżetowo można wybrać berek szycie wampir lub nawet 2 skillowego berek szycie, minimum typ5.

edit: nie doczytałem, że to ma być pet pod nabijanie dni (w tym przypadku tylko smok/razador są warte czekania), mimo wszystko zostawię wpis, może się komuś przyda

• do bicia z buta/wierzcha razador/smoczek berek łowca szycie

na poli meley/nessie berek łowca szycie

na nowe mapki jeśli masz mało bloku meley/nessie berek łowca przeszkoda

Dokładnie tak jak powiedział kolega wyżej, a od siebie dodam, że na start zamiast razadora/smoka może być jeszcze bashidos (daje tyle samo berka i łowcy co razador/smok, szycia mniej o bodajże 2, ale ten bonusik będziesz chciał podbić dopiero na etapie meley/hydry) i jeśli to ma być pierwszy pecik to budżetowo można wybrać berek szycie wampir lub nawet 2 skillowego berek szycie, minimum typ5.

edit: nie doczytałem, że to ma być pet pod nabijanie dni (w tym przypadku tylko smok/razador są warte czekania), mimo wszystko zostawię wpis, może się komuś przyda

Ok, dzięki wielkie, temat do zamknięcia.

• Neferet

Closed the thread.
  • Neferet

Added the Label Gra
  • Neferet

Added the Label Sura