Zodiak vs Magiczny Kamien

• Nie polecam ulepszania zodiaka magicznymi, tylko i wyłącznie podręcznik. Miecz udało się wkuć na 9 za 5. podejściem podręcznikiem.

Z tego testu też można wyciągnąć podobne wnioski:

Co ty gadasz warto klikać też mogę znaleść mase filmików gdzie magicznymi wlazło do 10 prób

wszystko zależne od tego ile posiada się na to wonów i jak upartym się jest i czy odpuszczasz

Bo jeśli masz kliknąć 10 razy i odpuścić sobie grę to lepiej uzbierać te 200-600w na jakiś zodiak z czasem

Otwierając Srebrne łupy dla kamieni i kucie zodiaka to nie jest zły pomysł ... napiszę że

za 8 razem Łuk zodiaku

za 9 Glewia zodiaku

Tak to wyglądało u mnie nie pamiętam ile poszło na inne zodiaki ale warto próbować. Ważne aby próbować

Zapodam filmik ale nie wiem czy ma jakieś znaczenie

Przy kuciu zodiakowych z 8 na 9 jest z 3% szans, sam niecały rok temu miałem jakieś 33 próby kucia glewii magicznymi, oczywiście nie wbiło. Potem weszła ta aktualizacja z wzmocnioną hydrą i odpuściłem sobie całkowicie metka xd Natomiast mój kolega wbił ostrze zodiaka za 8 podejściem, inny wbił za 20stym, także to loteria. Mi np hełm DMG na 9 wbiło przy 4 kamyku.

Tak ale kucie Glewii czy jakiegoś zodiaka pojedynczo to zły pomysł sporo osób kuło zodiaki pojedyczno i jakoś słabo to wspominam i mam odczucia tylko i wyłącznie chyba lepiej jest jednak uzbierać i klikać bez strachu

Czy to podręcznik czy kamień szansa na NIE ulepszanie jest ...

Mi na nasiory i bransy pvp (5 tego i 5 tego) poszly setki bodzi, ulep i zbs ale wkoncu siadly. Jak to sie mowi kto nie ryzykuje nie pije szampana. Jeszcze 5 prob zodiaka i kupuje +9

Te bransoletki PVP to ciężki temacik :rofl: też mase zbsów i bodzi czasem mam wrażenie że na tą konkretną akurat pójdzie dużo przy już X próbować i żeby kupić inną :D

• Update:

Proba nr 6 - niepomyslna

Proba nr 7 - niepomyslna

Proba nr 8 - niepomyslna

Jeszcze 2 i kupuje gotowca xdd

• Podrecznikow to ja mam z 10 to moze i nimi sprobuje. Zobaczymy

Tylko teraz pytanko, jak mam juz wbity zywiol a bron spadnie np do +6 to zywiol przepada lub jest nie aktywny czy dalej wszystko smiga?

• SauBaar

Closed the thread.