Boty biegają HYDRE i inne bossy!

 • Art  Santonia a jak będzie wyglądała taka sytuacja z delikwentem który będzie zbijał sobie hydre minimalnie tak aby nie być w rankingu, więc jak takiego wychwycić ? bo widzę ze "dogkojn" już odstrzelony :)

 • Witaj Mentosss  Dziękujemy za zgłoszenie.

  Gracz został dodany do listy osób pod szczególnym nadzorem

  Głupie , mentos to czysty gracz

  Art  Santonia a jak będzie wyglądała taka sytuacja z delikwentem który będzie zbijał sobie hydre minimalnie tak aby nie być w rankingu, więc jak takiego wychwycić ? bo widzę ze "dogkojn" już odstrzelony :)

  taa to mi wygląda na coś w stylu

  oooo kurna za szybko to poszło Przyps...:rofl::rofl:

 • Art  Santonia a jak będzie wyglądała taka sytuacja z delikwentem który będzie zbijał sobie hydre minimalnie tak aby nie być w rankingu, więc jak takiego wychwycić ? bo widzę ze "dogkojn" już odstrzelony :)

  Każdy przypadek analizowany jest indywidualnie.

  Chcesz zostać Mistrzem Gry i poznać grę od innej strony? Zapraszamy serdecznie, złóż podanie.

 • Każdy przypadek analizowany jest indywidualnie.

  Czy jest jakieś info z góry o próbie zablokowania tego? Bardzo wyraźnie widać po rynku skrzynek hydry kiedy ktoś lata na odpale i ciągłe ręczne banowanie to walka z wiatrakami. Czy banowane są platformy, na które przekładany jest drop?

  Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
  :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara Polski? :w00t:
  https://www.youtube.com/user/LuckeR174


  Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny


  Zapraszam!


  :mkay:

 • Czy jest jakieś info z góry o próbie zablokowania tego? Bardzo wyraźnie widać po rynku skrzynek hydry kiedy ktoś lata na odpale i ciągłe ręczne banowanie to walka z wiatrakami. Czy banowane są platformy, na które przekładany jest drop?

  Z informacji, które posiadam, wydawca zna problem i ma on (ten problem oczywiście) nadany określony priorytet.

  Ze swojej strony mogę zapewnić, że postaram się również ograniczyć napływ takich szkat na rynek.

  Chcesz zostać Mistrzem Gry i poznać grę od innej strony? Zapraszamy serdecznie, złóż podanie.

 • Z informacji, które posiadam, wydawca zna problem i ma on (ten problem oczywiście) nadany określony priorytet.

  Ze swojej strony mogę zapewnić, że postaram się również ograniczyć napływ takich szkat na rynek.

  dobrze idzie banowanie, wczoraj zgłosiłem bota na dsc w grocie zbijał całą komnate odrazu :) już ma 90lv i na polsce stawia dzisiaj hydry po 21kk XD nick: ElKaska, PlsODDAJ ;)

 • dobrze idzie banowanie, wczoraj zgłosiłem bota na dsc w grocie zbijał całą komnate odrazu :) już ma 90lv i na polsce stawia dzisiaj hydry po 21kk XD nick: ElKaska, PlsODDAJ ;)

  kurde a ja kupiłem trochę szkat na szkle handlu od tego ElKaska, nie wiedziałem, że to bot...

 • kurde a ja kupiłem trochę szkat na szkle handlu od tego ElKaska, nie wiedziałem, że to bot...

  Najważniejsze że nie kupowałeś na handlu a przez szkło to wiesz.. Skąd masz wiedzieć że to bot szkaty smoka też se jeden przed drugim zaniża i żaden z nich to nie bot


  Ban powinien lecieć na sklep oraz na postać z której pochodzą i najlepiej niech to robią szybko bo zaraz te wony co zarobi przerzuci gdzieś indziej albo upłynni kupując itemki i już nic się z tym nie zrobi

 • Poważnie przyglądamy się tej sprawie.

  Czy zamierzacie kasować wszystkie posty ukazujące niekompetencje gameforge w walce z botami bo rzekomo „spam” czy w końcu przyznacie się do błędu ? Żebyście tak boty banowali jak usuwacie posty z forum...

 • Czy zamierzacie kasować wszystkie posty ukazujące niekompetencje gameforge w walce z botami bo rzekomo „spam” czy w końcu przyznacie się do błędu ? Żebyście tak boty banowali jak usuwacie posty z forum...


  Ostatecznie nie wiemy jak taki proces banowania wygląda po ich stronie. Dostarczenie narzędzi czy odpowiednich zabezpieczeń leży w kompetencji dewelopera. Team pracuje na tym, co ma dostępne. Oczywiście nie bronię nikogo, ale mam doświadczenie w takiej pracy i wiem, że czasem możliwości najbardziej ograniczają w walce z takimi rzeczami.

 • Ostatecznie nie wiemy jak taki proces banowania wygląda po ich stronie. Dostarczenie narzędzi czy odpowiednich zabezpieczeń leży w kompetencji dewelopera. Team pracuje na tym, co ma dostępne. Oczywiście nie bronię nikogo, ale mam doświadczenie w takiej pracy i wiem, że czasem możliwości najbardziej ograniczają w walce z takimi rzeczami.

  Ja również nie twierdze, że gmowie czy inni członkowie teamu się nie starają czy coś, bo rozumiem, że niewiele mogą zrobić skoro nie maja „narzędzi”. Chodzi mi o to ze same gameforge jako firma nie zrobił z tym kompletnie nic przez tyle lat i nadal z tym nic nie robi i to jest irytujące :/

 • Przecież napisali, że badają sprawę. Dalszy spam i narzekanie niewiele zmieni w tym temacie

  Odpad serwera (BractwoPLS03):
  Qiserax

  Rapoman

  Zavaba

  Wendeska

 • Jakby blokady leciały po adresach MAC to by było po problemie. Każdy sprzęt ma swój indywidualny adres MAC. W odróżnieniu od blokad po IP nikt niewinny nie odpowiadałby za sąsiada bocącego tylko dlatego że mieszkają na jednym osiedlu i są podłączeni pod osiedlową sieć. Blokada na konkretny komputer i po zawodach. Albo ktoś się bawi ze zmianą adresu MAC co jest dość uciążliwe, albo kupuje nowego kompa.