Niedziałający sklep

  • Znów trochę mnie nie było ponad 30 dni loguję się zakładam sklep i po uzupełnieniu wszystkich pól w sklepie po kliknięciu "otwórz sklep" wywala mi postać z klienta do okna logowania. Postać ma 20lvl i nie wiem czego nie mogę wszystkiego dać do sklepu, żeby mi nie wywalało sklepu. Jak uzupełnię mało pól to wtedy nie wywala. Już zgłaszałam to do supportu w lutym i problem dalej istnieje, dlatego napisałam na forum.


    ID-Zgłoszenia: 18335597

    Twierdza + Feniks = Etolin <3



    :shinsoo::love:


    2, 4 , 52 now: :702:


    Start 24.03.2008 r.

  • zostaw 3-4 miejsca wolne przy wystawianiu sklepu i już powinno być piękne. Niestety na naprawę pewnie trzeba będzie poczekać.

  • przybliżenie sklepu nie daje tak wiele jak ostatnio ktoś pisal ze blokujesz myszka na pasem od Windowsa tak żeby kamera kręciła się w prawa badz lewa strone daje to to że ciągle metin sie renderuje i nie ma lagow przez to a przybliżając kamerę po godzinie pewnie już metina nie odpalisz tylko menadzerem wyłączyć

  • Jest jakiś limit kasy, który ma być na sklepie? Jak wystawiam rzeczy droższe to mi wywala sklep. Próbowałam z tym "dalej" i wyłączyłam nawet okna sklepów..., ale to nie jest fajne jak nie działa sklep :( Od listopada nie bardzo mam ochotę stawiać sklepy w tym nowym miejscu... czat umarł... jeszcze mniej ludzi ze sobą gada... a kiedy w końcu pojechałam w lutym postawić sklep to wywala... i jak ja mam grać i zarabiać na ku jak nie mogę postawić sklepu....


    To, że sklep się zlaguje i będzie czarny ekran to może tak być byle nie wywalało mnie tuż przed jego otwarciem.. ja chcę sprzedawać, a nie że wywala przed jego otwarciem.

    Twierdza + Feniks = Etolin <3



    :shinsoo::love:


    2, 4 , 52 now: :702:


    Start 24.03.2008 r.

  • Informacja z wiki:

    "Jeśli całkowita wartość pozycji w sklepie przekracza kwotę 1.999.999.999 Yang i/lub 999 Won, nie można otworzyć sklepu."


    Podejrzewać można, że wartość rzeczy, które wystawiasz na sklepie + yang/won, które już posiadasz przekracza powyższy limit.

    "Careful... I bite."

    Astarion (Neil Newbon)

    ❤️ „Baldur's Gate III” ❤️

    ❤️

  • Pojedyncze rzeczy nie przekraczają 1 wona... a większość rzeczy mam po 100k kryształy energii i ulepy za 10kk

    Twierdza + Feniks = Etolin <3



    :shinsoo::love:


    2, 4 , 52 now: :702:


    Start 24.03.2008 r.

  • Jeśli przekroczy limit pieniędzy to po prostu nie wystawi sklepu.

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • To jaki jest limit dla postaci z 20 lvlem?

    Twierdza + Feniks = Etolin <3



    :shinsoo::love:


    2, 4 , 52 now: :702:


    Start 24.03.2008 r.

  • Tujka , a nie zdarzyło Ci się wcześniej kiedyś tam wystawić sklepu na tzw. "sklepiku offline"?

    Bo jeśli skończył Ci się czas jego trwania, a nie ściągnęłaś z niego rzeczy do eq, które się nie sprzedały będzie problem ze sklepem.

    "Careful... I bite."

    Astarion (Neil Newbon)

    ❤️ „Baldur's Gate III” ❤️

    ❤️

  • Pisałam, że w lutym po raz pierwszy otworzyłam sklep i wywaliło napisałam do suportu i nikt się tym nie zajął teraz wracam do gry i dalej mnie wywala ze sklepu.

    Twierdza + Feniks = Etolin <3



    :shinsoo::love:


    2, 4 , 52 now: :702:


    Start 24.03.2008 r.

  • Do czego to doszło że w grze która pamięta czasy komuny gdzie ludzie mają naprawdę dobre PC które spokojnie bez zacinek ciągną CyberPunk czy inne gry które wymagają sprzętu do tego trzeba szukać tipów by móc w ogóle jakoś grać...Jak będą kiedyś Oscary za najbardziej niekompetentnych twórców gier pierwsze miejsce GF ma na 1000000%.


    Ps . Spróbuj wystawić sklep gdzieś na uboczu a nie w samym centrum bazaru

  • Mi czasami sklep wywali jak otwieram go pelnego i w zatloczonym miejscu. Jak wystawiam po rogach mapy z 1 wolnym polem to nigdy. Wszystkie efekty mam wylaczone nawet czat i okna sklepu i sklep stoi stoi

  • Ten błąd występował już wcześniej. Zdarzyło mi się tak iż wystawiłam jeden item - szpula kaszmiru po czym go wyłączyłam. Wbiłam wszystkie itemy (full sklep, bo na podwójnym też się zdarzało iż wywalało) i normalnie sklep się jakby odbugował. Jednak propozycje wystawiania na bocznej części bazaru mogą się sprawdzić. Warto pokombinować. Wiem, nie powinno to mieć miejsca a jednak jest jak zwykle.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • przybliżenie sklepu nie daje tak wiele jak ostatnio ktoś pisal ze blokujesz myszka na pasem od Windowsa tak żeby kamera kręciła się w prawa badz lewa strone daje to to że ciągle metin sie renderuje i nie ma lagow przez to a przybliżając kamerę po godzinie pewnie już metina nie odpalisz tylko menadzerem wyłączyć


    Tak ale tu nie chodzi o czas pracy sklepu na to nie ma opcji i tak będzie czarny ekran z czasem czy on będzie stał 10h czy 5h to tylko kwestia czasu ważne aby sklepu nie wywaliło np. Disconnect z servera Nie ważne... bo ...

    oguję się zakładam sklep i po uzupełnieniu wszystkich pól w sklepie po kliknięciu "otwórz sklep" wywala mi postać z klienta do okna logowania. Postać ma 20lvl i nie wiem czego nie mogę wszystkiego dać do sklepu, żeby mi nie wywalało sklepu.


    Autorowi chodzi tylko o same wystawienie sklepu z pełną zawartością ze Szpuli kaszmiru z poprzednim problemem oczywiście przed aktualizacją BAZARU naprawili to ale z czasem bo niby dodali nam ten bazar teren niby jest określony i łatwiej jest wystawić sklep bo teren KOŁA jak i MAŁEGO KOŁA jest większy bo zajmuje on cały Bazar czyli teren dostępny i brak PVP zabicia Sklepiku w sumie to problem jest taki... bo jeśli jest mniej obiektów przy sklepie (sklepów) w którym wystawiasz masz szanse ze wystawisz sklep cały tak samo kamera niby coś daje jak i efekty bo zmiejszasz dystans aby przy starcie sklepu nie miał za wiele ich przy próbie wystawienia sklepu, były z 5 prób wystawienia sklepu kiedyś w kole dużym zmieniłem trochę okolice wystawiając sklep w mały kole i efektem było wystawienie go w pełni może szczęście a może to prawda trudno ocenić


    Tu jedyną opcją jest Internet i sama Lokalizacja sklepu jak i efekty OFF oraz sprzęt ale głównie teren w którym wystawiasz graty


    Sorry za chaotyczny post

    Edited once, last by Altezza ().

  • Jak próbowałam wystawić sklep to wywala. Raz się udało jak wystawiłam same lipne rzeczy jak coś droższego próbuje wystawić koło 10kk to wylogowuje... nawet na ch3 postawiłam sklep i wylogowało...

    Aha stawiam zwykły sklep na tabole...

    Twierdza + Feniks = Etolin <3



    :shinsoo::love:


    2, 4 , 52 now: :702:


    Start 24.03.2008 r.

    Edited once, last by Tujka ().

  • Wtedy błąd występował tak samo jak i na szpuli. Czy tobół czy szpula, jeśli się chciało dać pełny to wyrzucało. Jednakże skoro próbujesz na ch3 i nadal ten sam problem to już naprawdę nie wiem co o tym myśleć.

    Program który zmniejsza zużycie procesora podczas gry w metina? Nie pamiętam jak to się nazywa, sama nie używałam. Może gdzieś na YT coś być na ten temat. Jeśli używasz a mimo to, to albo format obecnego sprzętu albo nowy z Windows 10. Oczywiście to ostateczność. Zdaję sobie sprawę, że brzmi beznadziejne.

    Chyba pozostaje Ci handel bezpośredni - na wołaj ogłaszać się albo kontaktować z osobami które wołają że coś kupią, a akurat to posiadasz.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Wystawiam 10 OZ po 100k, 5 Ku po 100k i 2 ku po 200k, 2 x srebrna szkatułka po 200k, riposty 3 po 1kk, kryształ energii 10 po 10kk, i 3 x kryształ energii 7 po 5kk, 2 x zdobycz dzikusa po 1kk, 2 x stłuczona porcelana po 1kk, 2 x zardzewiałe ostrze po 2kk i wylogowało.
    Razem było: 32 300 000 yang wartość sklepu i wylogowało po otwarciu sklepu.., ale za nim wylogowało to się shakowało i chwile stał, jakby nie mógł się zmienić w stołek.

    No mam Windowsa 7. ale gra działa ok tylko coś z tym sklepem nie tak :( Ale raz mi się udało postawić sklep.

    Twierdza + Feniks = Etolin <3



    :shinsoo::love:


    2, 4 , 52 now: :702:


    Start 24.03.2008 r.

  • Jak postawiłam sklep z najdroższą rzeczą po 900k to sklep został postawiony... attachment.php?file=4560015&ext=&key=gb19d2bddf9c397d356a4ce46e6480c5e

    Jak wystawiłam sklep z rzeczami po 10kk lub 20kk to sklep nie został utworzony i go wylogowało: attachment.php?file=4560014&ext=&key=ge9df03e4468b26d923d1bf967f70339b i attachment.php?file=4560013&ext=&key=g05a2decf9cb4081ef4fc533ac963f18b to sklep został wylogowany.

    Twierdza + Feniks = Etolin <3



    :shinsoo::love:


    2, 4 , 52 now: :702:


    Start 24.03.2008 r.

  • Przed logowaniem w lutym 18 lutego wyskoczył błąd "CheatBlocker pokazuje błąd 27003" Włączyłam funkcję "napraw" i gra się uruchomiła. Może to ten błąd?

    Twierdza + Feniks = Etolin <3



    :shinsoo::love:


    2, 4 , 52 now: :702:


    Start 24.03.2008 r.

  • Wtedy błąd występował tak samo jak i na szpuli. Czy tobół czy szpula, jeśli się chciało dać pełny to wyrzucało. Jednakże skoro próbujesz na ch3 i nadal ten sam problem to już naprawdę nie wiem co o tym myśleć.

    Program który zmniejsza zużycie procesora podczas gry w metina? Nie pamiętam jak to się nazywa, sama nie używałam. Może gdzieś na YT coś być na ten temat. Jeśli używasz a mimo to, to albo format obecnego sprzętu albo nowy z Windows 10. Oczywiście to ostateczność. Zdaję sobie sprawę, że brzmi beznadziejne.

    Chyba pozostaje Ci handel bezpośredni - na wołaj ogłaszać się albo kontaktować z osobami które wołają że coś kupią, a akurat to posiadasz.

    Dxtory Link


    Przed logowaniem w lutym 18 lutego wyskoczył błąd "CheatBlocker pokazuje błąd 27003" Włączyłam funkcję "napraw" i gra się uruchomiła. Może to ten błąd?

    Może pobierz jeszcze raz całego metina ale wątpliwe

    Wychodzi na to że albo masz PC/Laptop słaby albo internet.

    Spróbuj pokombinować jeszcze ale to

    dziwne że wywala Ci sklep na CH3

    Pozostaje Ci wystawić 2 niepełne sklepy na CH1 to chyba jedyne rozwiązanie

    Jest jeszcze sklep Premium no i wtedy Wystaw 1 Item i Edytuj zawartość z wystaw całą zawartością sklepu


    Jak postawiłam sklep z najdroższą rzeczą po 900k to sklep został postawiony... attachment.php?file=4560015&ext=&key=gb19d2bddf9c397d356a4ce46e6480c5e

    Sprawdz czy nie miałeś wcześniej wystwionego premium sklepu ale też wątpie że tak było masz 0yang ale może magazyn sklepu premium blokuje...

    Wygląda jak limit yang xD ale wystaw na sklepy pół na pół zwykłego sklepu jak na górze jest 1 screen

    problem jest jak by limit pul ja miałem na szpuli 10 miejsc +/- nie mogłem wystawić Ingolf doradził to kiedyś i pomogło

    Edited 4 times, last by Altezza ().

  • No właśnie wystawiłam na 10 pól i mi wystawiło sklep... Ale też jakby limit yang był ... Nie wiem.... Jak próbowałam wystawić sklep z ku za 1kk to mi nie wystawiło sklepu, a jak były po 100k to wystawiło sklep.

    Altezza i dalej tylko 10 pól możesz wystawiać?

    Twierdza + Feniks = Etolin <3



    :shinsoo::love:


    2, 4 , 52 now: :702:


    Start 24.03.2008 r.

  • Ja miewam problem jedynie gdy wystawiam cały sklep jedyne rozwiązanie u mnie to odjąć 10-20 pul w sklepie od dołu

    u Ciebie pół zwykłego sklepu wydaje się jak byś miał taki limit który PC daje radę wystawić :D Ja miałem taki problem nawet przy 1Gb/s nie wiem jak to opisać u mnie pomogła też lokalizacja ale widzę że masz postawiony dość daleko w rogu więc to nie to


    Próbuj wystawiać sklep o 1 więcej item poznasz limit który możesz wystawić ilość przedmiotów dziwne że tu chodzi o yangi albo wystaw sklep na innej postaci może pomoże :D


    za dużo contentu za mało optymalizacji metina przez wydawce niby ten bazar powinien rozwiązywać problem ale jednak nie

    Edited once, last by Altezza ().

  • Teraz mój sklep stoi na ch3 10 pól tylko ma... z hełmami... Już się zastanawiałam, czy nie jest problem, że daję za dużą cenę niż jest na rynku i wtedy mi nie otwiera sklepu. Już sama nie wiem jakie algorytmy blokują wystawienie sklepu.

    Twierdza + Feniks = Etolin <3



    :shinsoo::love:


    2, 4 , 52 now: :702:


    Start 24.03.2008 r.