Życzenia wielkanocne i pytanie do dziewczyn

• Życzę wszystkim dziewczynom wesołych świąt wielkanocnych, smacznego jajeczka i dużo zdrowia i pieniążków i fajnych dropów w grze :)

I chciałbym zapytać czy jakaś dziewczyna nie chciałaby się ze mną bliżej poznać i np. pograć ze mną na serwerze Polska? Mam 24 lata, uprzedzam że nie jestem za bardzo przystojny ale nadrabiam charakterem ;) Wiem że wygląd > charakter ale może ktoś by chciał jednak mnie poznać? Jestem bardzo samotny i brakuje mi dziewczyny ;(( Proszę was bardzo napiszcie coś a na pewno dam z siebie 101% i nie będziecie żałowały

Pozdrawiam

• czesc dziewczyny, ja równiez życzę wam wesołego jajka mokrego śmingusa dyngusa i żeby ten czas zleciałw am jak najlepiej i jak najprzyjemniej :)
    ijak dla mnie możeice jeść ile chcecie bov nawet jak ważyc bedzicie 200kg to dla mnie bedziecie najpiękinejsze na świecie :)
    i w sumie nwm po co wam to pisze bo i tak pewnie tego ngidy zadna nie doceni ;) bo nigdy mi tutaj zadna dziewczyna nie zlozyla zyczen ;)

• tak waga nie ma żadnego znaczenia bo liczy się to co macie w sercu :) wygląd też się nie liczy :) chciałbym poznać w końcu jakaś dziewczyne normalna która też nie będzie patrzyła na mój wygląd ;) i też nie wiem po co ja to pisze po raz kolejny jak i tak zadna dziewczyna nawet mi nie odpisze pewnie

• tak waga nie ma żadnego znaczenia bo liczy się to co macie w sercu :) wygląd też się nie liczy :) chciałbym poznać w końcu jakaś dziewczyne normalna która też nie będzie patrzyła na mój wygląd ;) i też nie wiem po co ja to pisze po raz kolejny jak i tak zadna dziewczyna nawet mi nie odpisze pewnie

A odpisała ci kiedyś jakakolwiek dziewczyna na życzenia?? Bo mi nie ;)