Na jakim serwerze zacząć?

  • Siema, tak jak w temacie.

    Na jakim serwerze zacząć grę żeby grało się przyjemnie i ceny w miarę?

    Tak żeby można było spokojnie wbić 35lv i sobie zarabiać np. na fmsach?? 😁

    Bałtyk pewnie przepełniony. Jestem f2p 😁 więc zależy mi na spokojnej grze :)

    Pozdro:thumbsup:

  • no duzego wyboeu nie masz carpahians i plyphemos i baltyk to to samo, z tym ze na dwóch peirwszych luydzie maja eq na dropkach i cie beda meczyc zabijac na skilla itp. z kolei na baltyku sporo botow i tez ciezko cos ubic ale metków nie bija tylko glownie expia na pustyni i bo u niebieskich. Ja osobiscie polecam baltyk calkiem sporo ludzi gra a zarabianie na fmsach na polyphemos i carpathians to takie troche na wyrost bo sa chyba bronie bohatera

    C#, Angular, .net Core - Szukam metińskich programistów co by gildie stworzyć :D

  • Bałtyk najlepiej podchodzi, boty nie tykają metniów tylko główne spoty więc są problemy z expieniem jeśli chodzi o drop to możesz rywalizować z innymi graczami o metka w sensie będziecie sobie nawzajem ksuli, ale i tak się da coś zarobić, w przypadku polyphemosa też byś dał radę tam jest nieco łatwiej.


    Ja gram na Chunjo i boty stoją tylko na spotach, metki da się zbijać także luźno, po za tym zarobisz na spokojnie :P


    A no i nie ma na Bałtyku broni bohatera.


    no duzego wyboeu nie masz carpahians i plyphemos i baltyk to to samo, z tym ze na dwóch peirwszych luydzie maja eq na dropkach i cie beda meczyc zabijac na skilla itp. z kolei na baltyku sporo botow i tez ciezko cos ubic ale metków nie bija tylko glownie expia na pustyni i bo u niebieskich. Ja osobiscie polecam baltyk calkiem sporo ludzi gra a zarabianie na fmsach na polyphemos i carpathians to takie troche na wyrost bo sa chyba bronie bohatera

    Boty wolą zbierać yang, bo jacyś imbecyle to kupują, Póki ludzie będą kupować wony i yangi to boty będą stały.

  • Siema, tak jak w temacie.

    Na jakim serwerze zacząć grę żeby grało się przyjemnie i ceny w miarę?

    Tak żeby można było spokojnie wbić 35lv i sobie zarabiać np. na fmsach?? 😁

    Bałtyk pewnie przepełniony. Jestem f2p 😁 więc zależy mi na spokojnej grze :)

    Pozdro:thumbsup:

    Polyphemos polecam.

    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

  • Freya

    Closed the thread.
  • Ascoran

    Added the Label Polska